اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلهاي كلي براي رفع error هاي Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    برا منم سایدیا میپره بیرون

نظر

• سلام
      ايفون ٥اس جيل بريك شده ٨.٠.٢ هستم يه مشكلى دارم اين كه اير دراپ كار نميكنه و سرعت وايفايش خيلى پايينه و در سيستم خود گوشى يعنى ستينگ و ايجور چيزها و يه سرى برنامه ها هرچى تايپ ميكنم و ميزنم روى قسمت بعدى يعنى مثلا سه تا بار جاى خالى داره و اوليو مينويسم و ميرم سر دومى اولى پاك ميشه از چند نفر پرسيدم گفتن اين از جيلبريك نيست باگ اى او اس هشته اپديت كن درست ميشه ميخواستم ببينم كه اولا ايا براى اين اى او اس اين مشكل وجود داره يا نه و اين كه اگه بله يا نه راه حلش چيه غير از اپديت و اين كه من اگه بخوام اپديت كنم چون گفتن نميشه حالاحالاها اى او اس ٨.١.٣ و به بعدش رو جيل كرد و من ميخوام جيل بمونه گوشيم بايد به ٨.١.٢ اپگريد كنم راهى هست؟ با اس اچ اس اچ مثلا ؟ امروز هم پرسيدم يه سرى افراد خودشون گفتن چند تا از توييك هاست
      ايا روشى هست كه هرچى توييك داريمو پاك كنيم يعنى مثلا سيديا رو ريست كنيم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
        سلام
        ايفون ٥اس جيل بريك شده ٨.٠.٢ هستم يه مشكلى دارم اين كه اير دراپ كار نميكنه و سرعت وايفايش خيلى پايينه و در سيستم خود گوشى يعنى ستينگ و ايجور چيزها و يه سرى برنامه ها هرچى تايپ ميكنم و ميزنم روى قسمت بعدى يعنى مثلا سه تا بار جاى خالى داره و اوليو مينويسم و ميرم سر دومى اولى پاك ميشه از چند نفر پرسيدم گفتن اين از جيلبريك نيست باگ اى او اس هشته اپديت كن درست ميشه ميخواستم ببينم كه اولا ايا براى اين اى او اس اين مشكل وجود داره يا نه و اين كه اگه بله يا نه راه حلش چيه غير از اپديت و اين كه من اگه بخوام اپديت كنم چون گفتن نميشه حالاحالاها اى او اس ٨.١.٣ و به بعدش رو جيل كرد و من ميخوام جيل بمونه گوشيم بايد به ٨.١.٢ اپگريد كنم راهى هست؟ با اس اچ اس اچ مثلا ؟ امروز هم پرسيدم يه سرى افراد خودشون گفتن چند تا از توييك هاست
        ايا روشى هست كه هرچى توييك داريمو پاك كنيم يعنى مثلا سيديا رو ريست كنيم؟
        با نصب MobileTerminal و توییک iLex RAT از این سورس :

کد HTML:
        http://cydia.myrepospace.com/iLEXiNFO/

میتونید ریستور کنید

اطلاعات بیشتر در این تاپیک

نظر

• سلام آیپد نیو جیلبریک دارم
          الان سیدیا رو باز کردم
          لود که میشه یه پیغام میده اگه نیاز باشه عکسشو میذارم
          ولی هیچی توی سیدیا برام نشون داده نمیشه
          همه قسمت ها خالی هستن
          فقط لیست سورس ها رو میبینم ولی داخل سورس که میرم چیزی نیست
          سرچ و چنج و همه تب ها خالی ان
          نتورک هم ریست کردم ریبوت کردم
          چکار باید انجام بدم لطفا راهنماییم کنید
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
            سلام آیپد نیو جیلبریک دارم
            الان سیدیا رو باز کردم
            لود که میشه یه پیغام میده اگه نیاز باشه عکسشو میذارم
            ولی هیچی توی سیدیا برام نشون داده نمیشه
            همه قسمت ها خالی هستن
            فقط لیست سورس ها رو میبینم ولی داخل سورس که میرم چیزی نیست
            سرچ و چنج و همه تب ها خالی ان
            نتورک هم ریست کردم ریبوت کردم
            چکار باید انجام بدم لطفا راهنماییم کنید
            ممنون
            لطف کنید عکس ارور رو قرار بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
              لطف کنید عکس ارور رو قرار بدید

ببخشید اگه بی کیفیته

http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=KK...cUxYUNfHAw&s=1
              ویرایش توسط ariya : https://i-phone.ir/forums/member/12552-ariya در ساعت 21-05-2015, 03:51 PM

نظر

• زمانی با ارور fail to fetch مواجه می شوید که اطلاعات از سورس قابل دریافت نباشد، این ارور به دلیل شلوغی سورس و یا خرابی چند ساعتی سورس می باشد، باید با کمی انتظار دوباره تلاش کنید و مشکلتان را برطرف کنید.

نظر

• دوستان من با ريستور به 8.4 و جيلبريك اون امروز خواستم برنامه هايي رو كه خريداري كرده بودم رو نصب كنم ولي ارور ميداد(حدود سيزده توييك خريداري شده)
                  اينم ارور(ممنونم از راهنماييتون)

نظر

• سلام

NetDB: Open nodename nor servname provided, or not known

چیه قضیش ؟!
                    کسی راهنمایی میکنه لطفا

نظر

• دوستان عزيز سلام
                      مشكل من اينه كه وقتي سيديا رو باز ميكنم بالاش يه فايل شروع به دانلود شدن ميكنه و بايد كنسلش كنم ولي اگه كنسلش نكنم و نصب بشه تمام سورسها رو خالي نشون ميده و بايد برم با ifile داخل فولدرهاي سيستم و يه فايل به اسمapt.modmyi.com_dists_stable_main_binary-iphoneos-arm_Packages را پاك كنم تا دوباره سورسها نشون بده .حتي بعد از ريستور هم اين مشكل برام مونده .اگه اساتيد محترم راهي بلدهستن لطفا بگن تا از شر اين مشكل راحت بشم . پيشاپيش ممنونم

نظر

• سلام دوستان من گوشیم رو جیلبرک کردم ios 8.3 هست 5s ولی تو سیدیا هر چی میخوام نصب کنم دانلود میکنه بعد اخرش این ارور رو میده ممنون میشم کمکم کنید (sub-process/usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (100
                        [IMG][/IMG]

نظر

• دوستان و اساتید عزیز
                          آیکون cydia ناپدید شده ولی دستگاه هنوز جیلبرکه ipad air 7.1

سعی کردم دوباره جیل کنم ولی نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                            دوستان و اساتید عزیز
                            آیکون cydia ناپدید شده ولی دستگاه هنوز جیلبرکه ipad air 7.1

سعی کردم دوباره جیل کنم ولی نمیشه
                            شما فایل dab سیدیا رو دانلود کن بعدش از طریق ifunbox به صورت دستی نصب کن
                            نیازی نیست دوباره جیلبریک کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                              شما فایل dab سیدیا رو دانلود کن بعدش از طریق ifunbox به صورت دستی نصب کن
                              نیازی نیست دوباره جیلبریک کنید!
                              با تشکر
                              با ifunbox ۲.۹ نمیتونم به فایلهای پوشه var دسترسی پیدا کنم؟

نظر

• سلام خسته نباشید
                                گوشیمو جیل کردم با موفقیت هم وصل شد ولی هیچ توپیکی نمیتونم وصل کنم لطفا راهنمای کنید
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X