اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

آقا من برنامهٔ appsync رو از سورس انجمن دانلود کردم در سیدیا بد حالا که تموم شده نوشته اون پایین reload springboard اونو که زدم همینطوری موند انگار هنگ کرده هیچ کاری نمیتونم بکنم می*شه راهنمایی* کنید؟ مرسی*

نظر

• دوستان امروز وقتی سیدیا رو باز کردم یه ارور جدید برام اومده راجع بهECID
      your " ECID" IS **************** .F.
      apple uses this identififier in software verification process: itunes sends this to apple, apple grants access too that device for the current firmware build.
      when apple releases new software , it takes a while to find a new jailbreak you therefore need to trick apple into letting you keep using old software.
      if you agree , cydias server will keep old copies of apples "yes , thats fine" responses "on file " for your ECID for the current released apple software.
      you want this :please agree.
      از اونجا که ورژن 313 انلاک بودم و تازه جیلبیریک کردم لطفا راهنماییم کنید یه وقت مشکلی نباشه . ممنونم

نظر

• دوستان من خواستم يه سورسي رو اد كنم گويا اون سورس خراب بود و اد نمي شد و ارور داد كه يكي از فايل هاي اون سورس رو نمي تونه دانلود كنه. حالا هربار كه مي وارد سيديا بشم دوباره خود به خود مي خواد اون سورس رو اد كنه (در قسمت آپديت) و باز نميتونه و همون ارور رو ميده! راهي هست كه ديگه با اين مشكل مواجه نشم؟

نظر

• سلام.
          سرعت سیدیا ی من به شدت اوده پایین.چی کار کنم.

نظر

• سلام
            چند وقته ديگه سيديا ي من آپديت نميشه!
            بعضي از سورس ها رو هم اد نمي كنه!
            كسي مي دونه مشكل چيه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kapitan نمایش پست ها
              سلام
              چند وقته ديگه سيديا ي من آپديت نميشه!
              بعضي از سورس ها رو هم اد نمي كنه!
              كسي مي دونه مشكل چيه؟؟
              منم همین مشکل رو دارم.

نظر

• سلام خسته نباشید

آقایون من برنامه لوگوی همراه اول رو از سورس انجمن دانلود کردم سرعت گوشی بعد از نصب 5 برابر کمتر شده واقعا موندم باید چیکار کنم.winter board هم که نصب کردم بازم همین مشکل رو داشتم خواهشا یکی کمکم کنه .

با تشکر

نظر

• منم این مشکل رو داشتم. یه دو باره جیلبریک کردم و نه...! فقط کافیه از Blackra1n یه بار دیکه سیدیا رو نصب کنی.

نظر

• دوستان من یه مشکل دارم...اونم اینکه اولا سرعت Cydia شدیدا اومده پایین...مثلا از Cydia Home که میزنم رو Changes شروع به loading data میکنه!
                    بعد از آپدیت این کار طبیعیه...ولی نه هردفعه که میزنی...یعنی اگه بعد از loading data برم search یعد دوباره برم رو chandges دوبازه loading data میده!
                    یکی دیگه هم اینکه 2تا upgrade دارم ولی وقتی میزنم روشون،Cydia کرش میشه و میپره از برنامه بیرون!
                    یکیش backgrounder و اونیکی Caller ID FIx
                    ولی مثلا امروز برنامه biteSMS انجمن نیاز به آپدیت داشت زدم آپدیت شد ولی اونارو بازم میزنم میپرن بیرون!

نظر

• سلام گوشی من 3gs ,3,1,2 هست همین امروز تو سایدیا بودم که یهو پرید بیرون الان همش همین طور میشه
                      چیکار باید بکنم تا درست بشه
                      خاموش و روشن و جیلبریک دوباره کردم
                      نشد

نظر

• سلام گوشی من 3gs ,3,1,2 هست همین امروز تو سایدیا بودم که یهو پرید بیرون الان همش همین طور میشه
                        نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط abin نمایش پست ها
                          سلام گوشی من 3gs ,3,1,2 هست همین امروز تو سایدیا بودم که یهو پرید بیرون الان همش همین طور میشه
                          نشد
                          دسترسی به اینترنت وایرلس داری؟
                          آیا وقتی به اینترنت وصل هستی هم میاد بیرون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Abin نمایش پست ها
                            سلام گوشی من 3gs ,3,1,2 هست همین امروز تو سایدیا بودم که یهو پرید بیرون الان همش همین طور میشه
                            نشد
                            منم با نصب یه برنامه که اسمش یادم نیست این مشکلو داشتم cydia.deb رو نصب کردم حل شد بعدش برنامه رو پاک کردم
                            اینم لینک cydia.deb
                            4shared.com - online file sharing and storage - download cydia_1.0.2953-59.deb
                            اگرم نشد icy رو نصب کن و برنامه ای رو که نصب کردی پاک کن
                            اینم icy.deb
                            4shared.com - online file sharing and storage - download icy-1.4.1-3749.deb
                            ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 29-05-2010, 11:50 AM

نظر

• گم شدن آیکون سیدیا

سلام
                              آقا آیکونه سیدیا رفته الان چه جوری دوباره برگودنم؟

نظر

• دقیقا یه پست بالای پستتونو ببینید

نظر

صبر کنید ..
                                X