اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط agoli نمایش پست ها
    با نرم افزار pc suite
    من برنامه USBDrive نصب کردم ، از pc suiteهر چی ميگردم همه چی هست به جز اين برنامه
    چجوری حالا پاک کنم؟

نظر

• سلام دوستان
      من برای امتحان برنامه umbrella-4.00.06 گوشی رو وصل کردم در صورتی که قبلا فایل shsh داشتم فرمور گوشیم 3.1.2 هست که تا 4.1 این shsh را داشت. بعد زدن creat shsh عملیات موفق امیز نبود. ولی زمانی که وارد cydia شدم یک پیغام در مورد ECID داشتم که agree نکردم و cydia باز شد ولی نوار حاشیه مربوط به shsh دیگر نیست. یعنی shsh من از بین رفته و باید دوباره بسازم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اقا تورو خدا کمک کنید ببینم باید دوباره shsh*بسازم یا نه چون میخوام اپگرید کنم
      ممنون

نظر

• این سیدیا مارو دیونه کرده.هر چی میخوام سورس xsellize اد کنم نمیشه یا تو دانلود برنامه ها انواع ارورارو میده.جالب اینجاست هر نصبیو که میخوام بکنم erica utillites هم نصب میشه بعد ارور میده.یکی از ارورا ارور کد 1 هستش.error code(1)

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezaaa نمایش پست ها
          این سیدیا مارو دیونه کرده.هر چی میخوام سورس xsellize اد کنم نمیشه یا تو دانلود برنامه ها انواع ارورارو میده.جالب اینجاست هر نصبیو که میخوام بکنم erica utillites هم نصب میشه بعد ارور میده.یکی از ارورا ارور کد 1 هستش.error code(1)
          احتمال اينكه سرور شما مشكل داشته باشه هم هست .
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• ورژم 3.0
            الان ورژن 3.1.0
            رو نصب کردم بازم وقتی میرم تو سیدیا بعد از یم دقیقه میاد بیرون
            همیشه این فریمور رو نصب می کردم ولی این مشکل رو نداشتم.نمیدونم چیگار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
              ورژم 3.0
              الان ورژن 3.1.0
              گوشيتو ببر به 3.1.2 و با redsnow9.2 جيلبرك كن درست ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
                ورژم 3.0
                الان ورژن 3.1.0
                سلام
                3.1.2 بهترين براي 3جي هست
                منم 3جي دارم و از 3.1.2 استفاده مي كنم
                redsn0w-win_0.9.2.exe
                از بلكران استفاده نكن براي جيلبركش چون سديا ايراد ميده و ميپره بيرون
                در مورد پي سي سوئيت
                گاهي برنامه هايي كه نصب ميشن معلوم نيست كجا مي رن
                من اين مشكل رو دارم امام با يك بار ريستار از خود پي سي سوئيت يا لوگ آف ميان اگه باز نيومد يك برنامه نصب كن و پاك كن
                مشكل من اينطوري حل ميشه حالا اگه دوستان راهه ديگه اي دارن استفاده مي كنيم
                موفق باشين

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezaaa نمایش پست ها
                  این سیدیا مارو دیونه کرده.هر چی میخوام سورس xsellize اد کنم نمیشه یا تو دانلود برنامه ها انواع ارورارو میده.جالب اینجاست هر نصبیو که میخوام بکنم erica utillites هم نصب میشه بعد ارور میده.یکی از ارورا ارور کد 1 هستش.error code(1)
                  سورسش ايراد داره
                  البته فكر كنم چون براي منم ايراد ميده

نظر

• من از وقتی که به 4.1 آپدیت کردم یه مشکل برام پیش اومده و این مشکل رو روی 4.0.1 نداشتم، گاهی اوقات ( بعضی اوقات درست کار میکنه ) موقعی که یه سورس به سیدیا اضافه می کنم بعد از کلی تلاش کردن (!) ارور میده ( که اون سورسی که اضافه کردم مورد داره)، ولی دفعه بعد که سیدیا رو بالا میارم اون سورس اضافه شده و راحت کار میکنه، می خواستم ببینم راهی هست که درستش کنم؟
                    گوشیم Iphone4 ـه و همون طور که گفتم رو 4.1 ام هستم.
                    ویرایش توسط hommam397 : https://i-phone.ir/forums/member/1965-hommam397 در ساعت 23-11-2010, 10:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hommam397 نمایش پست ها
                      من از وقتی که به 4.1 آپدیت کردم یه مشکل برام پیش اومده و این مشکل رو روی 4.0.1 نداشتم، گاهی اوقات ( بعضی اوقات درست کار میکنه ) موقعی که یه سورس به سیدیا اضافه می کنم بعد از کلی تلاش کردن (!) ارور میده ( که اون سورسی که اضافه کردم مورد داره)، ولی دفعه بعد که سیدیا رو بالا میارم اون سورس اضافه شده و راحت کار میکنه، می خواستم ببینم راهی هست که درستش کنم؟
                      گوشیم iphone4 ـه و همون طور که گفتم رو 4.1 ام هستم.
                      سیدیا کلا همینطوره ..
                      مشکل خاصی نداره,موقع کار با سیدیا باید صبور باشید
                      بیشتر اوقات واسه بار اول کارتون انجام نمیشه

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام . من یه آیفون 3g دارم ورژن 3.1.3 میخواستم آپگرید های روی cydiaرو پاک کنم ولی به اشتباه خود اون پاک شد من چطوری میتونم مشکلو حل کنم و اگه قرار باشه جیلبرک کنم میتون ورژنشو به 4.1 ارتقا بدم مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hami58 نمایش پست ها
                          سلام . من یه آیفون 3g دارم ورژن 3.1.3 میخواستم آپگرید های روی cydiaرو پاک کنم ولی به اشتباه خود اون پاک شد من چطوری میتونم مشکلو حل کنم و اگه قرار باشه جیلبرک کنم میتون ورژنشو به 4.1 ارتقا بدم مشکلی نداره؟
                          شما باید به 4.2.1 برید و اون جیلبریک می شه ولی پیشنهاد می شه صبر کنید
                          ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 27-11-2010, 02:11 AM
                          with

نظر

• چیزی رو نمیتونم از سیدیا پاک کنم!

سلام
                            من نمیتونم هیچ نرم افزاری رو از سیدیا پاک کنم
                            مثلا lock info رو ریختم اما حالا میخوام پاک کنم نمیشه
                            میزنم میگه پاک شد ریسپرینگ هم میکنه اما دوباره میبینم نرم افزار هنوز هست
                            چیکار کنم؟؟

نظر

• سلام
                              من یه 3gs لاک دارم که 3.1.3 بود.الان به 4.0.1 بردمش و با limerain جیل کردم.بعدش هم با ultrasn0w خود سیدیا(1.1-1)انلاک کردم.
                              یه سری برنامه رو از خود سورس های سیدیا مثل sbsetting نصبیدم.ولی وقتی اومدم سورس sinfuliphonerepo رو نصب کنم,نشد.بعد که تلاش بیشتری کردم دیدم هیچ سورسی رو اد نمیکنه.حالا چکار کنم؟
                              به نظرتون مشکل از کجاست؟
                              ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط nasima60 نمایش پست ها
                                سلام
                                من یه 3gs لاک دارم که 3.1.3 بود.الان به 4.0.1 بردمش و با limerain جیل کردم.بعدش هم با ultrasn0w خود سیدیا(1.1-1)انلاک کردم.
                                یه سری برنامه رو از خود سورس های سیدیا مثل sbsetting نصبیدم.ولی وقتی اومدم سورس sinfuliphonerepo رو نصب کنم,نشد.بعد که تلاش بیشتری کردم دیدم هیچ سورسی رو اد نمیکنه.حالا چکار کنم؟
                                به نظرتون مشکل از کجاست؟
                                ممنون.
                                موقع اضافه کردن سورس چه مشکلی به وجود میاد ؟

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X