اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چطوری میشه سورسهایی که نوشته installed by packages رو پاک کرد؟

نظر

شرمنده اینقد سوال میپرسم
      اما چرا cydiaی من توی changes نمیره؟تا روش میزنم گیر میکنه

نظر

سلام!
        من گوشیمو تازه با Spirit جیلبرک کردم!
        اما با Cydia مشکل دارم!
        مثلاً وقتی که می خوام برم قسمت Changes هنگ می کنه و باید از برنامه بیام بیرون!!!
        دوباره هم جیلبرک کردم اما درست نشد!
        باید چیکار کنم؟
        اگه می شه در پیغام خصوصی راهنماییم کنید دوستان

نظر

bebakhshid man iphone 3gs 3.1.3 daram cydia ro rikhtam badesh khastam az roosh blackra1n ro berizam ke ye dafe khamoosh shod alanam ke roshan mikonam alamat apple ro miare vali hamoon ja gir mikone chi kar konam?

نظر

سلام.من وقتی می خوام یه سورس رو اضافه کنم این پیغام رو میده.در ضمن موقع ادد کردن سورس انجمن هم این پیغام رو میده.

آدرس عکس چون شاید لود نشه

http://www.meis2m.com/img/images/cyr...refmnjz4k1.png
            ویرایش توسط ALI KING : https://i-phone.ir/forums/member/19787-ali-king در ساعت 05-05-2010, 06:23 PM

نظر

سلام. من نمی تونم تو سایدیا انگلیسی تایپ کنم. قبلا می شد. نمی دونم چی نصب کردم اینجوری شد.
              ipone 3G 3.1.3

نظر

هیچ کسی نیس جواب مارو بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط danette نمایش پست ها
                  دوستان عزیز:
                  1-ایا میشه برنامه هایی که با سیدیا نصب کردیم اون برنامه ها رو بصورت deb در بیاریم؟

2-میشه یک ادرسی برام بذارید که حاوی فایلهای deb باشه؟
                  کسی نیست جواب ما رو بده لطفا؟

نظر

نوشته اصلی توسط Danette نمایش پست ها
                    کسی نیست جواب ما رو بده لطفا؟

جواب سئوال اول.

شما با برنامه هایی مثل cyder یا pc to suite برنامه های cydia رو دانلود میکنین (به صورت فایل Deb)

جواب سئوال دوم.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread13177.html

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
                      جواب سئوال اول.

شما با برنامه هایی مثل cyder یا pc to suite برنامه های cydia رو دانلود میکنین (به صورت فایل Deb)

جواب سئوال دوم.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread13177.html
                      دوست عزیز ممنونم که چوابمو دادین.چطوری با برنامه ی pc suite یا cyder یک برنامه را که از سیدیا نصب کردیم بصورت deb در کامپیوتر ذخیره کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Danette نمایش پست ها
                        دوست عزیز ممنونم که چوابمو دادین.چطوری با برنامه ی pc suite یا cyder یک برنامه را که از سیدیا نصب کردیم بصورت deb در کامپیوتر ذخیره کنیم؟
                        شما وقتی که دانلود کردین اتوماتیک فایل به صورت deb هست. و فقط شما از مسیر برنامه کپی میکنی جایی که خودت خواستی برای بعد ها که Wifi در دسترست نبود.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
                          شما وقتی که دانلود کردین اتوماتیک فایل به صورت deb هست. و فقط شما از مسیر برنامه کپی میکنی جایی که خودت خواستی برای بعد ها که Wifi در دسترست نبود.
                          دوستان عزیز یعنی اگه من مثلا برنامه ی bitesms رو از سیدیا نصب کنم فایل deb این برنامه روی گوشی قرار میگیره؟

این فایل deb در چه مسیری هست؟میشه مثلا ادرس deb برنامه ی bitesms رو که از سیدیا نصب کردیم بهم بگین؟ممنون از شما

نظر

• بله عزیز من قرار میگیره.
                            ببین دوست من بستگی داره شما از چه برنامه یی استفاده میکنید.

اگه از pc to suite استفاده میکنید وقتی میزنید که برنامه دانلود بشه یه تیک داره که فقط براتون دانلود کنه یا اینکه بعد از دانلود روی گوشیه خودتون نصب کنه. وقتی دانلود کردین برنامه ها در این مسیر قرار دارند.

My Documents\91 Mobile\iPhone\Download Packages

ولی اگه بر برنامه ی cyder استفاده کرده باشین برای دانلود نرم افزار فایل های deb در مسیر خود برنامه هست به این ترتیب

\Cyder\archives

برای نصب فایل های deb هم

1- ابتدا فولدر زیر را درست کنید : /var/root/Media/Cydia/AutoInstall
                            2-فایل خود را در فولدر AutoInstall بریزید.
                            3- یک بار Reboot و Respring کنید.

عمل Respring را بوسیله ی برنامه ی sbsetting انجام میگیرد
                            این برنامه با دست کشیدن روی استتوس بار باز میشود

یا اینکه میتونید با برنامه ی pc to suite هم با یه دبل کلیک نصب کنید.

باز هم مشکلی هست؟؟؟
                            ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 07-05-2010, 02:52 PM

نظر

• سلام دوستان
                              من بعد از یه مدتی هم تو نصب هم تو پاک کردن برنامه ها پیغام های زیرو میده.خواهش میکنم کمکم کنید.

نظر

• ورژن 3.0 هستی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X