اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iman1984 نمایش پست ها
    سلام من یکم تازه کارم
    یه مشکل دارم من کی با سیدیا برنامه دانلود کردم ولی هیچ ایکونی اضافه نکرده.مثلا کی دیکشنری بود آلمانی و انگلیسی
    مشکل از کجاس؟
    شما یه Respring بکنین اگر جواب نداد برین تموم برنامه های نصب شده تون رو پاک و مجدد نصب کنین
    قبلش یه ری استارت هم بکنین ایشالا حل میشه

نظر

ممنونم. فهمیدم مشکل از کجاس من webdictو نصب کردم این دیکشنریام همه رفتن داخل webdict سریال نامبرشم ندارم که ازش استفاده کنم .

نظر

سلام دوستان
        چطوري ميشه برنامه هايي رو كه از طريق سيديا روي گوشي نصب كرديم از روي گوشي uninstall كنيم و ديگه به برنامه هاي itune و iphone pc suite نيازي نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط imehdi نمایش پست ها
          سلام دوستان
          چطوري ميشه برنامه هايي رو كه از طريق سيديا روي گوشي نصب كرديم از روي گوشي uninstall كنيم و ديگه به برنامه هاي itune و iphone pc suite نيازي نباشه
          تو خود همون سیدیا میتونی این کار رو انجام بدی مهدی جان
          به قسمت Manage برو و بعدش برو به Package اوجا برنامه هایی رو که سیدیا گرفتی و نصب کردی بهت نشون میده
          رو هر کدوم که میخوای Uninstall کنی کلیک کن و ....
          بقیش رو دیگه خودت میتونی بری

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

تورو خدا یکی کمک کنه دیگه. نمیدونم چرا هیچکی منظوره منو نمیفهمه.من از تو سیدیا قسمت sections/dictionaries دیکشنری webstr o oxford o یه دیکشنری آلمانی به آلمانی که خیلی دنبالشم و تصب کردم ولی هیچ آیکنی اضافه نمیشه. اینا واسه اجرا به برنامه خاصی نیاز دارن ؟

نظر

تورو خدا یکی کمک کنه دیگه. نمیدونم چرا هیچکی منظوره منو نمیفهمه.من از تو سیدیا قسمت sections/dictionaries دیکشنری webstr o oxford o یه دیکشنری آلمانی به آلمانی که خیلی دنبالشم و تصب کردم ولی هیچ آیکنی اضافه نمیشه. اینا واسه اجرا به برنامه خاصی نیاز دارن ؟
              اطمینان داری که نصب شده ؟!
              فکر نمی کنم بشه از sections چیزی رو نصب کرد...
              شما از طریق سرچ سیدیا بگرد و تو سورس ها اون برنامه رو پیدا کن و نصبش کن

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

چرانشه؟ تو section که بری بدش dictionaries و انتخواب کنی یه لیت دیکشنری نیاره .الان که میرم اونجا جلو همه یه تیک سبز زده این یعنی نصب شده دیگه؟ سرچم که میکنم میگه میخای remove کنی یاreinstall

نظر

چرانشه؟ تو section که بری بدش dictionaries و انتخواب کنی یه لیت دیکشنری نیاره .الان که میرم اونجا جلو همه یه تیک سبز زده این یعنی نصب شده دیگه؟ سرچم که میکنم میگه میخای remove کنی یاreinstall
                  خب اگه اینطوریه که نصب شده حالا چرا نمیاره برنامه رو نمیدونم

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

حالا میگین من چی کار کنم؟ شدیدا به دیکشنری احتیاج دارم

نظر

حالا میگین من چی کار کنم؟ شدیدا به دیکشنری احتیاج دارم
                      چه دیکشنری میخوای ؟!
                      یه کم مشخصات بده تو شاید فایل debش رو پیدا کردم
                      اسمش رو دقیق بنویس

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

ممنون میشم اگه واسم پیدا کنین.دیکشنری آلمانی به آلمانی میخوام.توی htc داشتم خیلیم کامل بود duden o langenscheit o pons ولی واسه آیفون هنوز پیدا نکردم.آلمانی به آینگلیسیم دوستمون یه collins معرفی کردن ولی کامل نیست

نظر

آقا خیلی ممنونم از لطفتون و عذر میخوام اگه جای مناسبی مصرح نکردم.راستی از کجا گیر میارین شما این دیکشنریارو به این سرعت؟ آدرسشو به منم بدین

نظر

سلام دوستان با این مشکل چکار کنم چند بار هم ریست کردم باز هم safe mode بالا میاد

نظر

احتمالا برنامه ای نصب کردی که گوشیت نمیتونه باهاش کنار بیاد

به نظرم حالا که Safe Mode میاد از همه چیت Back Up بگیر و بعد یه بار ریستورش کن . دفعه بعد حواست باشه همینطوری برنامه نصب نکنی .

نظر

خب اگه دوباره نصب کنم back up رو همین مورد پیش میاد مگه نه بعد میشه بگین من با ایتونز که backup بگیرم بعد ریستور اجراش کنم همه برنامه هام نصب بالا میاد ؟؟ من تا حالا backup نگرفتم میشه راهنمایی کنین چجوری با این موضوع کنار بیام بخدا 1 هفته همش برنامه و بازی گشتمو نصب کردم خیلیشم از تو cydast میشه کامل راهنمایی کنین تا اطلاعاتمو از دست ندم

نظر

صبر کنید ..
                                X