اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جهت اطمینان اگه براتون مشکل ساز نیست رستور کنید دوباره جیلبریک کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      جهت اطمینان اگه براتون مشکل ساز نیست رستور کنید دوباره جیلبریک کنید..
      خب این که راه حل همه ی مشکلاس...
      میخواستم ببینم راهی هست که بدون ریستور مشکلم حل شه...؟ مثلا روشی باشه که نشون بده کدوم برنامه مشکل سازه رو گوشی..

نظر

• نخیر روشی نیست
        در صورتی که نمیدونید بعد از نصب چه برنامه ای به مشکل برخوردید یا باید همه برنامه ها رو پاک کنید یا باید ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
          نخیر روشی نیست
          در صورتی که نمیدونید بعد از نصب چه برنامه ای به مشکل برخوردید یا باید همه برنامه ها رو پاک کنید یا باید ریستور کنید
          ممکنه از برنامه نباشه از سورس باشه؟؟

نظر

• نه خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
              آقا با یک برنامه سمجی که پاک نمیشه چه باید کرد؟
              یک کیبورد بود که بعد از انیستال همچنان تنظیماتش توی سیتینگ دستگاه مونده...

Sent from my st15i using tapatalk
              دوسته عزیز

از کدوم سورس نصب کردید؟ از ستینگ که حذف کردید ریسپرینگ هم کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                نه خیر
                تو سیدیا جایی هست که نشون بده تا حالا چه برنامه هایی نصب کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
                  آقا با یک برنامه سمجی که پاک نمیشه چه باید کرد؟
                  یک کیبورد بود که بعد از انیستال همچنان تنظیماتش توی سیتینگ دستگاه مونده...

Sent from my ST15i using Tapatalk
                  احتمالا از اون كيبورد ها بوده كه از سيديا نصب كرديد و همراهش ايكونش هم توي اسپرينگ بورد اومده شما هم از اونجا انيستال كرديد بريد سيديا اونجا هم ديليت كنيد

راستي اگه كيبوردي نصب كرديد كه به برنامه فكر كنم اسمش exir يا exkey بود اونم از سيديا حذف كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط CR9 نمایش پست ها
                    تو سیدیا جایی هست که نشون بده تا حالا چه برنامه هایی نصب کردی؟
                    بله ، شما قسمت پایینه صفحه در سیدیا رو ببینید یه قسمت داره به نام Mnage در اینقسمت اگه وارد package بشید تمام برنامه هارو نشون میده.

موفق باشید.

نظر

• دستتون درد نکنه یک نسخه دیگه از همون برنامه رو از تو سیدیا نصب و پاک کردم حل شد.

Sent from my ST15i using Tapatalk

نظر

• سلام من ديروز دستگاهم رو ريستور كردم بعد جيلبريك ، اولا كه سورس repo666.ultrasn0w كه خاليه ، دوم اينكه اين دو روز هرچي سورس ميخوام اد كنم يا وسط كار ارور ميده و اخر هم سورس بعد نصب خاليه يا نزديك به ١٠ دقيقه طول ميكشه حتي سورس انجمن خودمون
                        آيپد ٢ ٥.٠.١

نظر

• یک بار از سربرگ changes گزینه ی refresh رو بزنید
                          اگر درست نشد فکر کنم مشکل از جیلبریک شماست یک بار دیگه جیلبریک کنید(ریستور و جیلبریک)
                          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 01-02-2012, 05:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                            سلام من ديروز دستگاهم رو ريستور كردم بعد جيلبريك ، اولا كه سورس repo666.ultrasn0w كه خاليه ، دوم اينكه اين دو روز هرچي سورس ميخوام اد كنم يا وسط كار ارور ميده و اخر هم سورس بعد نصب خاليه يا نزديك به ١٠ دقيقه طول ميكشه حتي سورس انجمن خودمون
                            آيپد ٢ ٥.٠.١
                            اینترنتتون سالمه؟؟؟

اون سورس که خالیه یک بار پاکش کنید و دوباره اد کنید

نظر

• اينترنت 3g استفاده ميكنم هفته پيش هم كه جيلبريك كرده بودم با همين اينترنت بود. از ديروز تا الان ١٠ بار ريستور كردم . اين سورس رو ١٠ بار اضافه كردم و پاك كردم . الان كه داشتم برنامه نصب ميكردم ديدم همون اول كه برنامه ميخوام نصب كنم هم ارور ميده مثلا همين اينستالوس ميگه you need to install the package manually
                              راستي همون اول هم بعد جيلبريك تو قسمت installed ٣ تا برنامه بود cydia installer ,cydia translations ,bigboss icon set
                              واسه من اين تعجب آوره كه هفته پيش هم ٢بار ريستور كردم مشكلي نبود الان ٢ روزه اينجور شده.
                              حالا من يك بار ديگه ريستور ميكنم ١٠ دقيقه ديگه ميام جواب رو ميدم
                              ویرایش توسط sina91h : https://i-phone.ir/forums/member/74467-sina91h در ساعت 01-02-2012, 05:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                                اينترنت 3g استفاده ميكنم هفته پيش هم كه جيلبريك كرده بودم با همين اينترنت بود. از ديروز تا الان ١٠ بار ريستور كردم . اين سورس رو ١٠ بار اضافه كردم و پاك كردم . الان كه داشتم برنامه نصب ميكردم ديدم همون اول كه برنامه ميخوام نصب كنم هم ارور ميده مثلا همين اينستالوس ميگه you need to install the package manually
                                راستي همون اول هم بعد جيلبريك تو قسمت installed ٣ تا برنامه بود cydia installer ,cydia translations ,bigboss icon set
                                واسه من اين تعجب آوره كه هفته پيش هم ٢بار ريستور كردم مشكلي نبود الان ٢ روزه اينجور شده.
                                حالا من يك بار ديگه ريستور ميكنم ١٠ دقيقه ديگه ميام جواب رو ميدم
                                تو installed حتی mobilesubstrate هم ندارین

نظر

صبر کنید ..
                                X