اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
    من یه سوال دارم:
    مثلا برنامه iblacklist رو از سورس xsellize نصب میکنیم بعد تو سورس insanelyi آپدیتش میاد چه طوری باید بفهمم که آپدیت برنامه اومده؟
    میشه یه کم بیشتر توضیح بدی

نظر

• سلام

من الان 2 هفته هست سیدیا این ارور رو میده Unable To Load

سیدیا رو پاک کردم دوباره نصب کردم دوباره همیجوری هست وای فای هم راحت جواب میده کسی نمیدونه مشکل از کجاست

ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام دوستان
        اگر سيديا به صورت دستي از 3g پاك شده باشه چطوري ميشه نصبش كرد.ممنون ميشم راهنمايي كنيد
        در ضمن با پي سي سوييت نصبش كردم ولي اجرا نمي شه

نظر

• دوستان من برنامه wiki2toch رو نصب کردم و توی سیدیا تیکش هم خورده منتهی توی صفحه نمیاد چندبار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم نیومد.

نظر

• من دیگه نمی تونم توی سیدیا برم قبلا می سد ولی الان نمی شه.مدل آیپادم 4.فریم ویرش هم 4.3.3 .مشکلش چیه باید دوباره جیلبریک کنم؟

نظر

• سلام دوستان
              من سورس سایت رو یه بار وارد سیدیا کردم و سورس اضافه شد و مشکلی نداشت ولی تو خود سورس که رفتم هیچ برنامه ای نبود واسه همین سورس را پاک کردم اما وقتی خواستم دوباره ADDش کنم error میداد
              الان دیگه سورس سایت ADD نمیشه کلاً
              ممنون میشم راهنماییم کنید
              ویرایش توسط engineer sami : https://i-phone.ir/forums/member/58853-engineer-sami در ساعت 17-06-2011, 10:36 AM

نظر

• نصب cydia

من گوشیم unlock factory هستش فیرمور گوشیم هم 4.3.3 هستش
                حالا سوال من اینه که آیا هرکس که cydiaنصب کرده یعنی jailbreak کرده که بعد تونسته cydia نصب کنه
                منم باید برای نصب cydia ، جیلبریک کنم
                ممنون

نظر

• سلام دوستان مدتی هستش وقتی وارد سیدیا میشم این ارور رو میده.

باید چکار کنم؟؟

الان ورژن سیدیا ی من 1.1.1 هستش.
                  یکی از دوستان گفت باید آپدیتش کنی.

چجوری آپدیتش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط download off نمایش پست ها
                    سلام دوستان مدتی هستش وقتی وارد سیدیا میشم این ارور رو میده.

باید چکار کنم؟؟

الان ورژن سیدیا ی من 1.1.1 هستش.
                    یکی از دوستان گفت باید آپدیتش کنی.

چجوری آپدیتش کنم؟
                    سیدیای شما آپدیت هست .
                    در حالت عادی این ارور رو میده یا نصب برنامه ؟

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• وقتی وارد سیدیا میشم بعد از بعد از چند ثانیه ریلودینگ دیتا میادش بعدش این ارورر میده.

جدیدآ هم نمیتونم سورسی پاک کنم. تا دلیت رو میزنم میزنه Reloding Deta و اون دایره میچرخه. مجبور میشم گوشی رو خاموش روشن کنم

نظر

• سلام خدمت اساتید محترم.من و دوستم 2 تا ipod 2g کارکرده خریدیم رو هر 2 فریمویر 4.2.1 نصب کردم مال دوستم MC نیست و با redsnow 0.9.60b4 جیلبریکش کردم اما ماله خودم MC هستش و نشد با greenposion v5 و v6 جل کردم loader نصب شد cydiaرو هم شروع میکنه دانلود( با wifi 1 meg) اما موقعی که مینویسه اکستراکت یهو ارور میده بعد که ریستارت میکنم هم loder هست هم cydia اما cydia باز نمیشه.عاجزانه راهنماییه درست و واضحم کنین لتفآ.

نظر

• نوشته اصلی توسط pdrm25 نمایش پست ها
                          سلام خدمت اساتید محترم.من و دوستم 2 تا ipod 2g کارکرده خریدیم رو هر 2 فریمویر 4.2.1 نصب کردم مال دوستم MC نیست و با redsnow 0.9.60b4 جیلبریکش کردم اما ماله خودم MC هستش و نشد با greenposion v5 و v6 جل کردم loader نصب شد cydiaرو هم شروع میکنه دانلود( با wifi 1 meg) اما موقعی که مینویسه اکستراکت یهو ارور میده بعد که ریستارت میکنم هم loder هست هم cydia اما cydia باز نمیشه.عاجزانه راهنماییه درست و واضحم کنین لتفآ.
                          http://iphonebrowser.googlecode.com/...owser.1.93.exe این نرم افزار رو دانلود کنید.

بعد از باز کردن این نرم افزار روی +Application کلیک کنید و Cydia.app رو کلا پاک کنید. حالا دوباره از Loader تلاش به نصب کنید باید جواب بده.

اگر باز مشکلی داشتید این ویدئو کاملا توضیح داده : YouTube - ‪How To: Fix Loader so Cydia installs completely.!‬‏

نظر

• نوشته اصلی توسط download off نمایش پست ها
                            وقتی وارد سیدیا میشم بعد از بعد از چند ثانیه ریلودینگ دیتا میادش بعدش این ارورر میده.

جدیدآ هم نمیتونم سورسی پاک کنم. تا دلیت رو میزنم میزنه reloding deta و اون دایره میچرخه. مجبور میشم گوشی رو خاموش روشن کنم
                            دوباره جیلبریک کنید اگر درست نشد ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                              http://iphonebrowser.googlecode.com/...owser.1.93.exe این نرم افزار رو دانلود کنید.

بعد از باز کردن این نرم افزار روی +Application کلیک کنید و Cydia.app رو کلا پاک کنید. حالا دوباره از Loader تلاش به نصب کنید باید جواب بده.

اگر باز مشکلی داشتید این ویدئو کاملا توضیح داده : YouTube - ***x202a;How To: Fix Loader so Cydia installs completely.!***x202c;‏
                              با تشکر کاریو که فرمودین انجام دادم ویدیو رو هم دیدم تا 46% دانلود سیدیا میره و این ارور رو داد:
                              warning
                              You are running out of disk space.
                              please delete some photos por videos
                              در حالی که من تازه ریستور کردم و هیچ چیزی رو آیپادم نیست
                              بازم ممنون

نظر

• سلام به دوستان
                                برنامه cydia که روی آیفونم نصب کردم یهو از بین رفت و دیگه ندارمش،در ضمن دوباره جلبریک کردم بازم سایدیا نیومد توی آیفونم،کی میدونه مشکل چیه؟
                                ورژن 4.3.3 هست و قبلا مشکلی نداشتم...

نظر

صبر کنید ..
                                X