اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.
    نرم افزار ifile رو چطور میتونم کامل پاکش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza788 نمایش پست ها
      سلام.
      نرم افزار ifile رو چطور میتونم کامل پاکش کنم
      سلام
      شما کافیه از manage به قسمت package بری و از اونجا ifile رو پیدا کنی و بری داخلش
      بعد بالا سمت راست از modify گزینه remove رو انتخاب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
        دوستان من هر چی برنامه اساسی مثل ifile و sbsetting و iblacklist و folderenhrancer نصب میکنم این ارور رو عکس و میده

ورژنم 4.1

با رفع کردن مشکل depend میتونی نصب کنی
        اولیش تو عکسی که گذاشتی احتمالا با ورژن بالاتر حل میشه
        ولی دومیرو کامل نیافتاده

نظر

• این سامان جلیلی کیه ما عجب غلطی کردیم سورس سیدیا این add کردیم یجا امدم app syn for os3.x زدم گوشیم واسه همیشه ...... رفت

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
            با رفع کردن مشکل depend میتونی نصب کنی
            اولیش تو عکسی که گذاشتی احتمالا با ورژن بالاتر حل میشه
            ولی دومیرو کامل نیافتاده
            حالا این مشکل depend و چجوری حل کنیم؟

نظر

• سلام

من یه سوال یا مشکل برام پیش اومده که میخوام اینجا مطرحش کنم. من برنامه silent mode switcher رو داشتم و خیلی عالی و بدون مشکل کار میکرد از این جهت که آیکون مربوط به mute یا سحثشنثق روی status bar بغل باتری نشون داده نمیشد. یعنی من فک نمیکردم که این برنامه یه همچین آیکونی هم داره. بعد از آپدیت Cydia دیدم که این داستان ظاهر شد و چون من اصلا خوشم نمیاد که روی StatusBar گوشیم غیر ساعت و اپراتور باتری چیز دیگه ای نشون بده، اینکه بد جور رفته رو اعصابم. الان کمکی که میخواستم اینکه میخوام بدونم راهی هست که بشه این آیکون رو حذف کرد ( مثلا با نصب نرم افزاری که بتونه اینکار رو انجام بده ) ؟
              و دیگه اینکه آیا برنامه ای مثل این میشناسین که بسادگی و بدون دردسر با Activator بشه رو Silent سوئیچ کرد و صد البته آیکون هم نداشته باشه ؟
              ممنونم .

نظر

• نوشته اصلی توسط fade2black نمایش پست ها
                سلام

من یه سوال یا مشکل برام پیش اومده که میخوام اینجا مطرحش کنم. من برنامه silent mode switcher رو داشتم و خیلی عالی و بدون مشکل کار میکرد از این جهت که آیکون مربوط به mute یا سحثشنثق روی status bar بغل باتری نشون داده نمیشد. یعنی من فک نمیکردم که این برنامه یه همچین آیکونی هم داره. بعد از آپدیت Cydia دیدم که این داستان ظاهر شد و چون من اصلا خوشم نمیاد که روی StatusBar گوشیم غیر ساعت و اپراتور باتری چیز دیگه ای نشون بده، اینکه بد جور رفته رو اعصابم. الان کمکی که میخواستم اینکه میخوام بدونم راهی هست که بشه این آیکون رو حذف کرد ( مثلا با نصب نرم افزاری که بتونه اینکار رو انجام بده ) ؟
                و دیگه اینکه آیا برنامه ای مثل این میشناسین که بسادگی و بدون دردسر با Activator بشه رو Silent سوئیچ کرد و صد البته آیکون هم نداشته باشه ؟
                ممنونم .
                برای مدیریت آیکون های statusbar از برنامه cleanstatus استفاده کن که بسیار کامله و توانایی نشان دادن یا پنهان کردن همه آیکون ها رو داره
                برای switch سریع سایلنت هم از sbsetting استفاده کن دوست من.

نظر

• سلام.
                  بعضی وقتا وقتی میخوام تو سایدیا چیزی دانلود کنم بعداز زدن هدstall مینویسه prepare archive و و بعد ارور میده و دانلود نمیکنه. دلیلش چیه و چیکار میتونم بکنم

نظر

سلام.
                    بعضی وقتا وقتی میخوام تو سایدیا چیزی دانلود کنم بعداز زدن هدstall مینویسه prepare archive و و بعد ارور میده و دانلود نمیکنه. دلیلش چیه و چیکار میتونم بکنم
                    دلیلشو نمیدونم
                    ولی راه حلشو که تجربی فهمیدم اینه که
                    سیدیا رو ببندی
                    دوباره باز کنی
                    آپدیتشو کنسل کنی و اون پکیج مورد نظرتو دانلود کنی

تو سیدیای جدید همونجایی که برنامه رو میبندی دوباره باز میشه برات.

نظر

• دوستان چرا موقعی که برنامه ای رو از سورسی دانلود میکنم جدیدا انتن میره و با رسپرینگ حل نمیشه و فقط باید خاموش کنم گوشی رو تا انتن بیاد/

نظر

• سلام
                        هر برنامه ای میخوام دانلود کنم اولکلی زمان میبره که ifile رو آبدیت کنه . اونم که اررورمیده و آبدیت نمیشه .
                        راهی نیست که جلوی آبدیت ifile رو بگیرم.

نظر

سلام
                          هر برنامه ای میخوام دانلود کنم اولکلی زمان میبره که ifile رو آبدیت کنه . اونم که اررورمیده و آبدیت نمیشه .
                          راهی نیست که جلوی آبدیت ifile رو بگیرم.
                          از کدوم سورس نصبش کردید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                            دوستان چرا موقعی که برنامه ای رو از سورسی دانلود میکنم جدیدا انتن میره و با رسپرینگ حل نمیشه و فقط باید خاموش کنم گوشی رو تا انتن بیاد/
                            کسی نیست جوابی بده ؟
                            مشکل از نصب برنامه dlivery هست ؟

نظر

• برنامه auto 3G رو نصب نکردید؟ و این که گوشیتون لاک هست یا آنلاک؟

نظر

• سلام
                                یه ارور بالای صفحه ی گوشیم میاد نوشته:iit's safe mode
                                بعد وقتی روش می رم یه پنجره باز می شه که گفته springboard ام crash کرده و اینا!!
                                نمیدونم چی کار باید بکنم فقط احتمال میدم شاید چیزی از cydia دانلود کرم که crash کرده!!
                                وقتی هم می خوام از تو cydia اونارو پاک کنم,,ارور میده :reset springboard ,, ریست هم که میکنم دوباره میاد رو صفحه اول گوشیم!!
                                اصلا نمیشه انگار پاکشون کنم!!
                                میشه راهنماییم کنید که گوشیم از این حالت safe mode بیاد بیرون؟؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X