اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
    تو installed حتی mobilesubstrate هم ندارین
    ريستور كردم حالا سورس ها و برنامه ها درست نصب ميشن
    Mobilesusbstrate هم اول نداشتم اما بعد appsync 5 رو كه نصب كردم اين هم خود به خود نصب شد
    حالا فقط يك چيز repo666.ultrasn0w.com هنوز خاليه. اين سورس مهمي هستش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
      ريستور كردم حالا سورس ها و برنامه ها درست نصب ميشن
      mobilesusbstrate هم اول نداشتم اما بعد appsync 5 رو كه نصب كردم اين هم خود به خود نصب شد
      حالا فقط يك چيز repo666.ultrasn0w.com هنوز خاليه. اين سورس مهمي هستش ؟
      این سورس برای کسانی که آیفون لاک دارند مهم هست وگرنه خیر میتونید پاکش کنید

نظر

• دوستان من با ورژن 0.1 یا 0.2 جیلبریک کردم و از سورس آقا رضا mobile4persian برنامه appsync 1.2 رو گرفتم .

نمی دونم کسی این مشکل رو داره یا نه : فرض کنید برنامه X رو با ورژن 2 گرفتین و نصب کردین از اپترکر ... ا امروز برنامه ورژن 3 میاد یا 2.1 (فرقی نمی کنه) ... متستفانه برنامه رو آپدیت نمیکنه یعنی اینکه مثل این حالت میشه که وقتی دارین برنامه رو از نت میگیرین و یا داره روی دستگاه ریخته میشه . روی آیکون برنامه کمرنگ هست در حال پر شدن هست وقتی که سینک تمام میشه ... روی نصفه همین لودینگ ها می مونه ....

ببخشید که خیلی زیاد شد توضیح مشکلم فقط می خواستم برای همه مشخص بشه ...

مشکل از جیلبریک هست یا مشکل از appsync ?

نظر

• نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
          دوستان من با ورژن 0.1 یا 0.2 جیلبریک کردم و از سورس آقا رضا mobile4persian برنامه appsync 1.2 رو گرفتم .

نمی دونم کسی این مشکل رو داره یا نه : فرض کنید برنامه x رو با ورژن 2 گرفتین و نصب کردین از اپترکر ... ا امروز برنامه ورژن 3 میاد یا 2.1 (فرقی نمی کنه) ... متستفانه برنامه رو آپدیت نمیکنه یعنی اینکه مثل این حالت میشه که وقتی دارین برنامه رو از نت میگیرین و یا داره روی دستگاه ریخته میشه . روی آیکون برنامه کمرنگ هست در حال پر شدن هست وقتی که سینک تمام میشه ... روی نصفه همین لودینگ ها می مونه ....

این مشکل برنامه های کرک هست!

نظر

• سلام دوستان
            از قسمت پکیج سیدیا یگ برنامه ای رو اشتباهی حذف کردم
            بعد متوجه شدم که سیدیا حذف شده
            الان که دوباره میخوام جیلبرک کنم ارور میده میگه گوشی شما جیلبرک شده
            الان آیکون سیدیا رو از کجا نصب کنم؟

نظر

• دوسته عزیز
              ایدیوایستون؟ فریمویرش؟

این لینک رو مط لعه کنید ، با ifile (انشاالله که دارید؟) میتونید آخرین ورژن سیدیا رو نصب کنید.
              یادآدروی : فقط از روی آیفون قابل نصب هست .

http://laosonline.net/tutorials/item...ponent&print=1

زمستان شکست و رفت ...
              ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 02-02-2012, 10:53 PM

نظر

• ممنون دوست عزیز
                همش صفحه رو رفرش میکردم که کسی جوابمو بده
                فرومویر:1.0.14
                ببخشید من مبتدی هستم آیدیوایس از کجا ببینم
                لینکتون نیست
                اره دارم
                آخرین ورژن سیدیا رو از کجا دانلود کنم؟
                خیلی خیلی ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط seger نمایش پست ها
                  ممنون دوست عزیز
                  لینکتون نیست
                  اره دارم
                  خیلی خیلی ممنون
                  منظور اینه که دیوایس آیفونه ، آیپده یا آیپاد؟ ورژن دیوایس رو بفرمایید .

ببینید این مشکلتون رو حل میکنه! http://www.mobile4persian.net/cydia-...deb-t2103.html
                  ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 02-02-2012, 10:40 PM

نظر

روبروی اسم کاربری مشخص کردم که آیفون 4 اس دارم
                    ورژن:5.0.1

نظر

• نوشته اصلی توسط seger نمایش پست ها
                      ممنون دوست عزیز
                      لینکتون نیست
                      اره دارم
                      خیلی خیلی ممنون
                      ممنون امیر جان و شرمنده ایشون.

لینک از قلم افتاد! اصلاح شد .لینک رو اگه باز کنید تقریبا وسط صفحه میبیند نوشته :
                      How To Download Cydia 1.1.3

قدم به قدم نوشته. جدید هم هست ، دسامبر 2011.

امیدوارم مفید باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
                        دوستان من با ورژن 0.1 یا 0.2 جیلبریک کردم و از سورس آقا رضا mobile4persian برنامه appsync 1.2 رو گرفتم .

نمی دونم کسی این مشکل رو داره یا نه : فرض کنید برنامه X رو با ورژن 2 گرفتین و نصب کردین از اپترکر ... ا امروز برنامه ورژن 3 میاد یا 2.1 (فرقی نمی کنه) ... متستفانه برنامه رو آپدیت نمیکنه یعنی اینکه مثل این حالت میشه که وقتی دارین برنامه رو از نت میگیرین و یا داره روی دستگاه ریخته میشه . روی آیکون برنامه کمرنگ هست در حال پر شدن هست وقتی که سینک تمام میشه ... روی نصفه همین لودینگ ها می مونه ....

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        این مشکل برنامه های کرک هست!
                        نه خیر دوست عزیز ... من 1 سال 4.3.3 جیلبریک شده داشتم این مشکل رو نداشتم ... الان با IOS 5 این مشکل ایجاد شده

البته مشکلم حل شد اینجا مینویسم شاید کسی اگه این مشکل رو داشت اون حل بشه ...

از سورس Repo.insanelyi.com برنامه Appsync ورژن 2.2 رو دانلود کردم ( این سورس خیلی آپدیت هست ) ( مال mobile4persian ورژن 1.2 بود ) .

نظر

• وقتی میخام برنامه نصب کنم این پیغامو میده
                          note :the requested modification cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed
                          این یعنی چی؟

نظر

• درخواست کمک

سلام خسته نباشیدمن iphone 4s دارم که تازه jailbreak کردم یک:الان نمیدونم باید چیکار کنم
                            دو:وی پ.. وصل نمیشه Error:THE PPTP-*** server did not respond.Try reconnecting. if the problem continues,verify your setting and contact your Administartor.سه:برای ایجاد سورس (sources) در cydia مشکل دارم هیچچی اضافه نمی کنه Error: Verification Error>>The Request timed out. ممنون میشم.

نظر

• من الان سيديا رو گوشيم نصب هستش
                              حالا سورس مثلا سايت كه آپديت ميشه و اونوقت من چجوري بايد ريفرش كنم سورس رو تو سيديا كه آپديت هاي جديد تو سيديا گوشيم نشون داده بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                                من الان سيديا رو گوشيم نصب هستش
                                حالا سورس مثلا سايت كه آپديت ميشه و اونوقت من چجوري بايد ريفرش كنم سورس رو تو سيديا كه آپديت هاي جديد تو سيديا گوشيم نشون داده بشه؟
                                به سیدیا برید و در قسمت change رفرش کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X