اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان و اساتید گرامی
      آیپد ایر 7.0.4 جیلبرک شده دارم دنبال یک برنامه هستم که قابلیت پنهان کردن برنامه ها رو داشته باشه

ممنون میشم

نظر

• دوست عزيز اين برنامه ال ديجيتال براي ايپد نيست فقط واسه ايفون هست،اگه شما امتحان كردين توضيح بديد چه طوري؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط navidnasiri نمایش پست ها
          دوست عزيز اين برنامه ال ديجيتال براي ايپد نيست فقط واسه ايفون هست،اگه شما امتحان كردين توضيح بديد چه طوري؟!
          تقریبا همه برنامه های آیفون روی آیپد نصب و اجرا میشن فقط ممکنه کیفیت گرافیکش کم بشه و هم اینکه تمام صفحه اجرا نمیشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان یه برنامه می خواستم برای دانلود که تقریبا امکانات idm رو داشته باشه و حرفه ایی باشه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed bigdeli نمایش پست ها
              سلام دوستان یه برنامه می خواستم برای دانلود که تقریبا امکانات idm رو داشته باشه و حرفه ایی باشه ممنون
              من iDownloader Pro رو بهت پيشنهاد ميكنم، من خريدمش واقعاً هم ازش راضي هستم.

Sent from my iPad using Tapatalk.

نظر

• سلام
                برای اینکه در ایپد به app store وارد بشیم (sign in کنیم) نیاز یه ویPN هست، درسته؟ آیا در حال حاضر در ایران ,ویPN کار میکنه؟ چون شنیده بودم همگی از کار افتادن.
                ویرایش توسط hamid4777 : https://i-phone.ir/forums/member/151164-hamid4777 در ساعت 28-01-2014, 10:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid4777 نمایش پست ها
                  سلام
                  برای اینکه در ایپد به app store وارد بشیم (sign in کنیم) نیاز یه ویPN هست، درسته؟ آیا در حال حاضر در ایران ,ویPN کار میکنه؟ چون شنیده بودم همگی از کار افتادن.
                  بگیر نگیر داره بعضی وقتا با ف.ی.ل.ت.ر. شکن باید وارد شد بعضی وقتا بدون اون.

نظر

• دوستان نرم افزاری هست که سیم کارت ایرانسل رو شارز کنم ؟

نظر

• برای کسی که مدیر است، چه برنا مه ای را معرفی می کنید که بشود تمام جلسات را توش یادداشت کند، کار عقب افتاده را الارم بدهد و خلاصه تمام ریز و درشت کارهایش را بتواند باش برنامه ریزی کند

نظر

• سلام
                        یه دانلود. منیجر میخواستمت که بعد از قفل شدن صفحه نمایش به دانلود ادامه بده
                        لطفا کمک کنید

نظر

• به نظرم اپ idownloader اپ خوبى هستش.چنين مشكلى نداره و سرعت خوبى هم داره.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• سلام به دوستان گرامي من لينك دانلود نرم افزار اصلي هواشناسي روي ios7 كه در آيفون وجود داره براي آيپد ميخوام اگه وجود داره
                            ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                              سلام به دوستان گرامي من لينك دانلود نرم افزار اصلي هواشناسي روي ios7 كه در آيفون وجود داره براي آيپد ميخوام اگه وجود داره
                              ممنون ميشم كمكم كنيد
                              كسي نبود

نظر

• سلام دوستان
                                من عضو جدید هستم و قراره در آینده ای نزدیک یک آیپد مینی بگیرم.فقط میخواستم ببینم آیا اپ استور ،برنامه های ایرانی هم داره یا نه
                                ممنون از پاسخهاتون

نظر

صبر کنید ..
                                X