اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sidah نمایش پست ها
    سلام
    یه مرورگر که فیسبوکو باز کنه معرفی می کنید؟
    صحبت در مورد مسائل فیــــلترینگ ممنوع هست لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندید
    میتونید از opendoor استفاده کنید.
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ببخشید
      اطلاع نداشتم. در هر صورت ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sidah نمایش پست ها
        ببخشید
        اطلاع نداشتم. در هر صورت ممنون
        قبل اینکه ثبت نام کنید باید قوانین رو مطالعه میکردید
        بفرمایید اینم لینک قوانین سایت:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html
        خواهشا مطالعه کنید
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان
          ایا برنامه یا توییکی هست که وقتی تو مرورگر هستی و یک کلمه انگلیسی انتخاب می کنی تلفظ کلمه را همون موقعه بگه؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            ایا برنامه یا توییکی هست که وقتی تو مرورگر هستی و یک کلمه انگلیسی انتخاب می کنی تلفظ کلمه را همون موقعه بگه؟
            ممنون
            شما از اين تاپيك
            http://www.i-phone.ir/forums/thread94681.html

ضمناً براى دستگاهى كه جيلبريك است يه سورس بود كه الان يادم نيست ميگردم همينجا اضافه ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• تاپیک درخواست برنامه (iPad)

سلام دوست عزیز
              ممنون از راهنمایت برای ترجمه کردن که از برنامه ای استفاده می کنم از گوگل معنی کلمه یا جمله را میگه.
              برای تلفظ می خوام که مثلا تو مرورگر یا نوت کلمه ای را انتخاب کردم تلفظ را بگه
              بازم ممنون
              ویرایش توسط hadi500 : https://i-phone.ir/forums/member/75403-hadi500 در ساعت 23-07-2014, 03:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                ممنون از راهنمایت برای ترجمه کردن که از برنامه ای استفاده می کنم از گوگل معنی کلمه یا جمله را میگه.
                برای تلفظ می خوام که مثلا تو مرورگر یا نوت کلمه ای را انتخاب کردم تلفظ را بگه
                بازم ممنون
                به طور مستقیم فکر نکنم این امکان وجود داشته باشه . برای تلفظ پیشنهاد میکنم از دیکشنری Longman استفاده کنید . در این برنامه میتونید کلمه مورد نظرتون رو سرچ کنید و با دو صوت به صورت بریتیش و یا امریکایی گوش کنید .

نظر

• ممنون از راهنماییت دوست عزیز
                  می خواستم که هی از یک برنامه به برنامه دیگه نرم.

نظر

• البته همانطور که دوستمون گفت تلفظ باید از دیکشنری استفاده کنی

ولی این سورس رو اد کن دیکشنری فارسی جایگزین دیکشنری دستگاه میشه

البته رو ورژن 6 خودم نصب کرده بودم نمیدونم الان جواب میده یا نه

/http://applestan.com/repo

نظر

• با سلام
                      میخواستم بدونم برنامه رایگانی هست که فایل های mkv که داخل pc سیو شدرو از طریق شبکه داخلی stream کنه؟

نظر

• یه سر به سایت splashtop برید فکر کنم تو یکی از برنامه هاش همچی امکانی باشه.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                          با سلام
                          میخواستم بدونم برنامه رایگانی هست که فایل های mkv که داخل pc سیو شدرو از طریق شبکه داخلی stream کنه؟
                          فايل رو داخل pc اجرا كنه و روى گوشى نشون بده
                          ويا با برنامه داخل دستگاه بازش كنه؟!

نظر

• توی pc اجرا شه و داخل ایپد بشه دید.البته من از tonido استفاده میکنم ولی متاسفانه برای پخش فایل های mkv اونارو موقع پخش convert میکنه و از زیرنویسم پشتیبانی نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Rozita.r
                              سلام،من يه *** رايگان و دائمي ميخوام.اگه ميشه بهم كمك كنيد.مرسي
                              مطرح کردن این موضوعات برخلاف قوانین انجمن هست.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                                با سلام
                                نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
                                فايل رو داخل pc اجرا كنه و روى گوشى نشون بده
                                ويا با برنامه داخل دستگاه بازش كنه؟!
                                نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                                توی pc اجرا شه و داخل ایپد بشه دید.البته من از tonido استفاده میکنم ولی متاسفانه برای پخش فایل های mkv اونارو موقع پخش convert میکنه و از زیرنویسم پشتیبانی نمیکنه.
                                خب شما میتونید از برنامه VNC استفاده کنید
                                این برنامه یه سرور داره که روی کامپیونر نصب میکنید و یه برنامه که از App Store رایگان دانلود میکنید
                                بعد با IP ای که برنامه روی کامپیوتر به شما میده (به شرطی که هر دو دستگاه به یک شبکه متصل باشند) میتونید صفحه کامپیوتر رو ببینید
                                فیلم رو برروی کامپیوتر با برنامه ای مثلا KMPlayer که قابلیت پشتیبانی از زیرنویس رو داره اجرا میکنید
                                البته این بسته به سرعت شبکه داره که بتونید با چه سرعتی ببینید
                                ضمنا صدا منتقل نمیشه

سرور این برنامه را با serial را براتون آپلود کردم که میتونید دانلود کنید:

اینم لینک آیتیونز:

برای اینکه یه فیلم با صدا Stream بشه دارم دنبال برنامه میکردم اگه پیدا کردم در یک تاپیک جدا معرفی میکنم

خب این برنامه برای کنترل کامپیوتر است برای Stream کردن فیلم و موزیک از این برنامه استفاده کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post963059
                                ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 28-08-2014, 12:24 PM دلیل: تکمیل اطلاعات

نظر

صبر کنید ..
                                X