اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه (iPad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_ios نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من عضو جدید هستم و قراره در آینده ای نزدیک یک آیپد مینی بگیرم.فقط میخواستم ببینم آیا اپ استور ،برنامه های ایرانی هم داره یا نه
    ممنون از پاسخهاتون
    بله داره
    اما تعداد زيادى نيست
    و اميدواريم در اينزه نرديك بيشتر هم بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      بله داره
      اما تعداد زيادى نيست
      و اميدواريم در اينزه نرديك بيشتر هم بشه

ممنون
      من 2تا برنامه رو خیلی نیاز دارم که اولی مهمتره
      یکی برنامه ای برای مشاهده شبکه های صدا و سیما و یکی هم عم برنامه رسمی یکی از بانکها
      این برنامه ها در اپ استور موجوده؟
      اگر بله لطفا لینک اپ استورشون رو قرار بدین
      ممنون

نظر

• بله موجوده

برای تلویزیون ایران از برنامه
        IranGateTV

برای بانک ها هم برنامه های زیر موجوده:

بانک سامان با نام سامانک

برای بانک پاسارگاد هم با دیوایستون به سایت بانک پاسارگاد برید و از اونجا مستقیم نصب کنید

برای بانک تجارت و بانک اقتصادنوین هم باید از طریق سیبچه را نصب کنید

نظر

• سلام دوستان دانلود منيجر خوب با قابليت دانلود در پيش زمينه و يا وقتي صفحه تبلت خاموش هست چيه؟
          چند دانلود منيجر از ايتيونز دانلود و تست كردم همه وقتي در پيش زمينه بودي يا صفحه تبلت خاموش بود از كار ميافتادند و يا بسيار كند ميشدند(از١٢٠ به ٥-٨ كيلوبايت ميرسيدند البته در توضيح برنامه ها ذكر شده بود)
          Idownloader رايگان رو تست كردم اون هم اينطوري بوده ممكن هست نسخه كاملش اين مشكل رو نداشته باشه؟
          برنامه اي مثل advanced download manager اندرويد يا idm كامپيوتر براي ios وجود نداره؟

و بهترين برنامه دانلود موسيقي چي هست؟(كه از خود برنامه قابل دانلود باشه)

نظر

• سلام نرم افزار ti-nspire-cas رو که خود texas-instruments ساختش رو می خواستم.
            که ipad رو به یه گجت فوق العاده برای مهندسا تبدیل می کنه.
            لطفا هر کی می تونه گیرش بیاره کمک کنه من خودم نتونستم پیداش کنم.

نظر

• سلام دوستان کرک نرم افزار pdfpen for ipad رو میخواستم حتما آخرین ورژن باشه یعنی 1.7 تو هیچ سایتی پیداش نکردم. این نرمافزار تنها برنامه ای که میتونه عکس های داخل pdf رو ویرایش کنه و همه قابلیت های نرم افزار های دیگه رو هم داره ، بیخود نیست قیمتش 19 دلاره.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
              سلام دوستان دانلود منيجر خوب با قابليت دانلود در پيش زمينه و يا وقتي صفحه تبلت خاموش هست چيه؟
              چند دانلود منيجر از ايتيونز دانلود و تست كردم همه وقتي در پيش زمينه بودي يا صفحه تبلت خاموش بود از كار ميافتادند و يا بسيار كند ميشدند(از١٢٠ به ٥-٨ كيلوبايت ميرسيدند البته در توضيح برنامه ها ذكر شده بود)
              Idownloader رايگان رو تست كردم اون هم اينطوري بوده ممكن هست نسخه كاملش اين مشكل رو نداشته باشه؟
              برنامه اي مثل advanced download manager اندرويد يا idm كامپيوتر براي ios وجود نداره؟

و بهترين برنامه دانلود موسيقي چي هست؟(كه از خود برنامه قابل دانلود باشه)
              برنامه ای به اسم tdownloader وجود داره که میتونید باهاش حتی وقتی صفحه قفله باهاش دانلود کنید اما دانلودش زیاد مطمئن نیست . پشنهاد میشه اگه جیلبریک هستید از نرمافزار infinity task استفاده کنید

نظر

• سلام دوستان بنده به برنامه اي نياز دارم كه بشه با wifi تصوير رو به تلويزيون منتقل كرد مثل wireless display (mirror display اندرويد كه در display setting وجود داره!؟
                همچين امكان و برنامه اي در ios وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.shahbaz نمایش پست ها
                  سلام نرم افزار ti-nspire-cas رو که خود texas-instruments ساختش رو می خواستم.
                  که ipad رو به یه گجت فوق العاده برای مهندسا تبدیل می کنه.
                  لطفا هر کی می تونه گیرش بیاره کمک کنه من خودم نتونستم پیداش کنم.
                  سلام دوست عزیز من از دیدن این پست شما شگفت زده شدم,یعنی باورم نمیشه که ماشین حساب texas inspire cas رو روی تبلت بشه داشت,تو این چند روز قصد خرید تبلت داشتم و با این پست شما مصمم به خریدش شدم.
                  برای منی که دارم 4 ساله با CAS کار میکنم واقعا هنوز باور نکردنیه که این نرم افزار اومده رو آیپد

اگر کسی از دوستان لینک داره حتما قرار بده,شما هم اگر گیر آوردین ممنون میشم برای من ارسال کنید.این بهترین خبری بود که امروز شنیدم.

نظر

• مشکل اینه که گیر نمیاد لا مصب و قیمتش هم ۳۰ دلار هست اینم تو ایتیونز

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز من از دیدن این پست شما شگفت زده شدم,یعنی باورم نمیشه که ماشین حساب texas inspire cas رو روی تبلت بشه داشت,تو این چند روز قصد خرید تبلت داشتم و با این پست شما مصمم به خریدش شدم.
                      برای منی که دارم 4 ساله با CAS کار میکنم واقعا هنوز باور نکردنیه که این نرم افزار اومده رو آیپد

اگر کسی از دوستان لینک داره حتما قرار بده,شما هم اگر گیر آوردین ممنون میشم برای من ارسال کنید.این بهترین خبری بود که امروز شنیدم.
                      نوشته اصلی توسط mohamad.shahbaz نمایش پست ها
                      مشکل اینه که گیر نمیاد لا مصب و قیمتش هم ۳۰ دلار هست اینم تو ایتیونز
                      متاسفانه یه لینک داشتم که پاک شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
                        سلام دوستان بنده به برنامه اي نياز دارم كه بشه با wifi تصوير رو به تلويزيون منتقل كرد مثل wireless display (mirror display اندرويد كه در display setting وجود داره!؟
                        همچين امكان و برنامه اي در ios وجود داره؟
                        بله

برنامه iMedia Share

نظر

• نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
                          متاسفانه یه لینک داشتم که پاک شده
                          یعنی شما خودت این برنامه رو داری ؟
                          میشه e-mailش کنی ؟

نظر

• نه من نداشتم فقط يه لينك ازش سراغ داشتم كه پاك شده
                            حالا بازم ميگردم اگه پيدا كردم خبر ميدم

نظر

• سلام دوستان ميدونم سوالم تكراري هست ولي ميخوام از app store خريد كنم و بايد مطمين بشم
                              بهترين پلير فيلم با قابليت نمايش فول hd و زير نويس فارسي بدون مشكل هست چيه؟
                              قبلا از سرويس تانگبو avplayer رو ريخته بودم ولي اصلا زير نويس رو باز نميكرد و هيچ گزينه اي براي تنظيم زير نويس و ديكودرش نداشت و برنامه goodplayer رو هم تست كردم زيرنويس بدون مشكل نمايش ميده ولي تست نكرده بودم فول hd پخش ميكنه يا نه
                              يك برنامه infuse هم هست خيلي برنامه ي خوبيه رايگانش رو نصب دارم فول hd رو هم پخش ميكنه ديكودر مناسب رو هم براي زير نويس داره ولي تنها چند ثانيه اول پخش زير نويس رو نشون ميده نميدونم مشكل كجاست نسخه كاملشو بخرم درست ميشه؟(٧ دلار هست)

نظر

• دوستان ممنون ميشم بهترين برنامه عكاسي رو هم معرفي كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X