اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تخفیف در برنامه Sygic Iran: GPS Navigation به قیمت 9.99 دلار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
    اقا الان ازصبح که میزنم برنامه اجرا بشه مینویسه نقشه موجود نیستش !
    منم با ۹ دلار خریدم یه یک و نیم ماه پیش
    قضیه چیه؟

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk
    دوست عزیز احتمالا شما لایسنس یک ماهه برنامه رو خریداری کردین نه لایسینس لایف تایم رو برا همین هم قیمتش خیلی پایین تر بوده و الان هم پس از پایان یافتن زمان لایسنس استفاده از نقشه برای شما غیر فعال شده است

نظر

نوشته اصلی توسط mo-aslani نمایش پست ها
      دوست عزیز احتمالا شما لایسنس یک ماهه برنامه رو خریداری کردین نه لایسینس لایف تایم رو برا همین هم قیمتش خیلی پایین تر بوده و الان هم پس از پایان یافتن زمان لایسنس استفاده از نقشه برای شما غیر فعال شده است
      دوست عزیز من با این مشکل مواجه شدم پیغامی که نمایش میده map not loaded یا همچین چیزی البته من برنامه رو زمانی که 40 دلار بود خریدم و با نصب دوباره حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط mo-aslani نمایش پست ها
        یعنی کسی میاد واسه لایسنس یک ماه یک چارم کل پول رو بده ؟!!

نه عزیز این برنامه رو زمانی که حراج بود یک ماه پیش خریدم

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
        دوست عزیز من با این مشکل مواجه شدم پیغامی که نمایش میده map not loaded یا همچین چیزی البته من برنامه رو زمانی که 40 دلار بود خریدم و با نصب دوباره حل شد.
        پس منم حذف میکنم و دوباره نصب میکنم
        ممنون

نظر

سلام دوستان ببخشید نمیدونستم کجا باید می پرسیدم سوالمو
          من به تیم پشتیبانی سایجیک ایمیل زدم مبنی بر اینکه چرا برنامه رو اپدیت نمیکنید و من الان دوستانم رو میبینم که در اندروید با برنامه کرک تمام امکانات رو دارند و من هنوز برنامه ای دارم که برای صفحه بزرگ بهینه نشده و این جواب رو دریافت کردم منظورش الان دقیقاً چی بوده یعنی لایسنس من رو تغییر میده یه چی دقیقا؟‌‌‌‌‌

My name is Adam, your support representative, and I will be handling your request from now on. I will do my best to help you with your request.

I can transfer your license to Sygic GPS Navigation app that received the update to version 14.5.0 recently. If you are interested please provide me with a proof of your purchase so I could approve the license verification.

I am interested in a copy or a screenshot of the confirmation email from iTunes or the iTunes purchase history.

Then I will update your license manually.

Thank you for understanding

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آخرین ورژن ایران این برنام ه13.1.2 هستش
            چطوری میخاد به 14.5.0 ارتقا بده؟؟!!
            خب اگه عرضه شده چرا رو اپ استور نیستش؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
              آخرین ورژن ایران این برنام ه13.1.2 هستش
              چطوری میخاد به 14.5.0 ارتقا بده؟؟!!
              خب اگه عرضه شده چرا رو اپ استور نیستش؟؟
              فکر کنم برای لایسنس sygic all region باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Pofa10 نمایش پست ها
                فکر کنم برای لایسنس sygic all region باشه
                درسته میخواد یه مجوز برای اون برنامه به شما بده حالا باید ببینید مجوز که میده ارزشش چند دلاری هست

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                  سلام دوستان ببخشید نمیدونستم کجا باید می پرسیدم سوالمو
                  من به تیم پشتیبانی سایجیک ایمیل زدم مبنی بر اینکه چرا برنامه رو اپدیت نمیکنید و من الان دوستانم رو میبینم که در اندروید با برنامه کرک تمام امکانات رو دارند و من هنوز برنامه ای دارم که برای صفحه بزرگ بهینه نشده و این جواب رو دریافت کردم منظورش الان دقیقاً چی بوده یعنی لایسنس من رو تغییر میده یه چی دقیقا؟‌‌‌‌‌

My name is Adam, your support representative, and I will be handling your request from now on. I will do my best to help you with your request.

I can transfer your license to Sygic GPS Navigation app that received the update to version 14.5.0 recently. If you are interested please provide me with a proof of your purchase so I could approve the license verification.

I am interested in a copy or a screenshot of the confirmation email from iTunes or the iTunes purchase history.

Then I will update your license manually.

Thank you for understanding

شما رو منتقل می کنن به sygic اصلی و از طریق in app purchase نقشه ایران رو استفاده میکنین.

نظر

یعنی ماهم خریدیم ایمیل کنیم مال مارا هم منتقل میکنند؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                      یعنی ماهم خریدیم ایمیل کنیم مال مارا هم منتقل میکنند؟؟
                      اگه به این دوستمون گفته باشن بله حتما می تونن
                      ولی اینا باید بابت برنامه ای که به قیمت بالایی هم فروختن پاسخ گو باشن و نقشه هاش رو اپدیت کنن.
                      اگه الام منتقل کنن نقشه ها همونه فقط امکانات برنامه بیشتر می شه.

نظر

نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                        شما رو منتقل می کنن به sygic اصلی و از طریق in app purchase نقشه ایران رو استفاده میکنین.
                        ممنون.بعد نقشه هاش یکیه ارزش داره بگم انتقال بدن؟

نظر

به نظر من بايد خود sygic iran رو آپديت كنن هم برنامشو و هم مپ هاشو كلي پول گرفتم بايد ساپورتشم كنن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

دوستان من بهشون گفتم انتقال بدن الان هم سایجیک ایران رو دارم تو اکانتم هم سایجیک ال ریجن نقشه ایران به صورت IAP به لایف تایم.

نظر

جیلبریکککککککککک

نظر

دوستانی که منتقل کردن خودشون رو میشه چک کنن ببینن نقشه هاش آپدیت شده یا نه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X