اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تخفیف در برنامه Sygic Iran: GPS Navigation به قیمت 9.99 دلار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
    دوستانی که منتقل کردن خودشون رو میشه چک کنن ببینن نقشه هاش آپدیت شده یا نه ؟
    شما می تونین بدون منتقل شدن هم از سایجیک ال ریجن استفاده کنین و نقشه ایرانو دانلود کنین تنها چیزی که بدون خرید درون اپی بهش دست رسی ندارین استفاده از نقشه سه بعدی و صدای راهنما هست که اونم البته با برگردوندن تاریخ گوشی به ۷ روز رایگان ابتدای نصب نرم افزار می تونین استفاده کنین...پس خودتون هم می تونین نقشه رو چک کنین
    نقشه ها در ورژن ال ریجن آپدیت نشدن هنوز ...

نظر

اصفهان که آپدیت شده توی ورژن جدید Sygic all region! درضمن دوستان من WORLD را خریدم دیروز الان 60 درصد تخفیف زده! 49 دلاره!

نظر

چطوری شما انتقال دادید ال ریجن بگید ماهم انتقال بدیم

نظر

من بهشون که میل زده بودم برا اپدیت
          Hello Pouya,

Thank you for contacting Sygic.

We are dependent on your map providers for the up to date map data. We would like to ask for your patience in this matter, as new map data will be released in one of the following updates of the application. Please, make sure you have automatic updates enabled for our application, so you are instantly notified when the update is released.

I will consider this case solved for now, however if you still experience the issue or have any other questions, feel free to re-open this request by replying to this e-mail. I will get back to you as soon as possible for proper resolution.

Thank you for your understanding.

که تقریبا شونه خالی کردن از اپدین نقشه ها و گفتن که باید map provider ها نقشه رو اپدیت کنن

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
            اصفهان که آپدیت شده توی ورژن جدید Sygic all region! درضمن دوستان من WORLD را خریدم دیروز الان 60 درصد تخفیف زده! 49 دلاره!
            اگه اشتباه نکنم world‌ نقشه ایران نداره

نظر

دوست عزیز world یعنی جهان دیگه! پس کجا رو داره ؟ دی

نظر

اما آره راست میگی ! من قبلا ایران رو هم خریده بودم آحه واسه همین داشتمش

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                  اما آره راست میگی ! من قبلا ایران رو هم خریده بودم آحه واسه همین داشتمش
                  [IMG]s1.xum.ir/2014/11/13/imaged0929.jpg[/IMG]
                  در توضیحات ورد اسمی از نقشه ایران نیست

نظر

تخفیف محدود به قیمت 19.9 دلار...
                    من با اینکه Sygic IRAN را خریدم ولی متاسفانه دیگه آپدیت نشد دوباره خرید کردم!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      آپدیت نشده که ! هنوز همون 13.1.2 هست

نظر

سایجیک ایران دیگه آپدیت نمیشه؟
                        منظورم این بود:
                        Sygic: GPS Navigation, Offline Maps & POI, Traffic & Speed Cameras by Sygic a. s.
                        https://appsto.re/us/YCv4I.i

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                          منم همین کلاه سرم رفت متاسفانه
                          نزدیک دو ماه هم مشغول بودم با ایمیل بلکه خریدم رو انتقال بدن رو اون نرم افزار که ابدیت میشه ولی همش سرکار بودم
                          کلا این ورژنهاشون که ابدیت نمیشه و برش هم نمیدارن عین کلاه برداریه
                          الان بازم میخوام بخرم ولی متاسفانه تو اپل ایدیم فقط 11 دلار پول دارم و نمیتونم بخرمش

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                            منم همین کلاه سرم رفت متاسفانه
                            نزدیک دو ماه هم مشغول بودم با ایمیل بلکه خریدم رو انتقال بدن رو اون نرم افزار که ابدیت میشه ولی همش سرکار بودم
                            کلا این ورژنهاشون که ابدیت نمیشه و برش هم نمیدارن عین کلاه برداریه
                            الان بازم میخوام بخرم ولی متاسفانه تو اپل ایدیم فقط 11 دلار پول دارم و نمیتونم بخرمش
                            خب یه گیفت کارت ده تایی بگیر...

نظر

الان اين آپديت ميشه و يا قراره بشه؟
                              باز كلاه نزارن سرمون

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

نخریدش. سایجیک کلاه برداره. ۵ ساله برنامه رو داده، هنوز نقشه رو آپدیت نکرده
                                می خواین واسه نقشه پول بدین، نویتل رو بخرین که از تو ایران نقشه اش ساپورت میشه و آپدیت هم هست

نظر

صبر کنید ..
                                X