اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تخفیف در برنامه Sygic Iran: GPS Navigation به قیمت 9.99 دلار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب میخوام اگه ده تا بیشتر میشه از سایت سیب استور که خودش خرید میکنه بگیرم میخواستم اگه ده میشه یبار گیفت کارت رو تجربه کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
      خوب میخوام اگه ده تا بیشتر میشه از سایت سیب استور که خودش خرید میکنه بگیرم میخواستم اگه ده میشه یبار گیفت کارت رو تجربه کنم

sent from my iphone using tapatalk
      شما یه اپل ایدی دیگه بساز بعد شهر رو بزنید al ( الاسکا ) با گیفت کارت ۱۰ دلاری میتونین بخرید
      ویرایش توسط Unex : https://i-phone.ir/forums/member/102565-unex در ساعت 27-07-2014, 03:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط wisdom نمایش پست ها
        از پشتیبانی سایجیک سوال کردم، در حال کار بر روی نقشه و آپدیت هستند ولی زمان دقیقی رو برای آپدیت نگفت
        متن پاسخ پشتیبانی سایجیک رو قرار دادم

Hello Mahmoud,

Thank you for contacting Sygic.

My name is Vladimir, your support representative, and I will be handling your request from now on. I will do my best to help you with your request.

We are working on this and we do want to update the maps of Iran, but we currently do not have an estimated date for this.

Please let me know if you have any other questions.

Thank you for your understanding and we are sorry for the inconvenience.

Best regards,

Vladimir
        Sygic Customer Support

موندم بخرمش یا نه

یختی میخریمش بعدا هم آپدیت نمیکنن

نظر

دوستان بخرید. بعد همه برید بهش 1 ستاره بدید و کامنت بذارید که مدتهاست آپدیت نشده
          شاید سریعتر رسیدگی کنن

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
            دوستان الان یعنی میشه با گیفت ۱۰ دلاری خریدش یا بیشتر میشه؟استورمم امریکاست و اولین باره میخوام خرید کنم چون تخفیف خوبی خورده

من قبلا 6.01 دلار در اکانتم موجودی داشتم. 10 دلار امروز اضافه کردم و بعد از خرید برنامه موجودیم به 6.02 رسیده. یعنی دقیقا 9.99 دلار کم شده و فکر میکنم با دقیقا 10 دلار کارتون راه میفته

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
              دوستان بخرید. بعد همه برید بهش 1 ستاره بدید و کامنت بذارید که مدتهاست آپدیت نشده
              شاید سریعتر رسیدگی کنن
              من موافقم
              یعنی اصولا باید اپدیت کنن
              حدود ۱ سال که اپدیت نکردن
              منم الان خریدم،انشاالله که اپدیت می شه

نظر

من از طریق خرید داخل برنامهsygic all لایسنس ایران رو خریداری کردم ولی چرا با همون اپل ای دی میخوام sygic iran دانلود کنم دوباره انگار باید بخرم چون قیمت میاد کسی میدونه چرا جفتشون مگه یکی نیست بعدا یه سوال این خرید داخل برنامه ها چه جوریه اگه گوشیمو ریستور کنم یا برنامه رو پاک کنم دوباره بخوام بریزم و استفاده کنم باید بخرم یعنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                  من از طریق خرید داخل برنامهsygic all لایسنس ایران رو خریداری کردم ولی چرا با همون اپل ای دی میخوام sygic iran دانلود کنم دوباره انگار باید بخرم چون قیمت میاد کسی میدونه چرا جفتشون مگه یکی نیست بعدا یه سوال این خرید داخل برنامه ها چه جوریه اگه گوشیمو ریستور کنم یا برنامه رو پاک کنم دوباره بخوام بریزم و استفاده کنم باید بخرم یعنی؟
                  نه یکی نیستن،اصولا باید از طریق همون برنامه نقشه رو دانلود کنی فک کنم،یعنی به این کاری نداره
                  خودشم پاک نمی شن رو اکانتتم می مونن مثل برنامه معمولی

نظر

ده دلارم نمي ارزه

🌵

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                      ده دلارم نمي ارزه

������
                      اره واقعا . من ترجيح ميدم از تانگبو و ... دانلود كنم تا اينكه ١٠ دلار پول بي زبون رو بدم به اين

نظر

از تمام دوستان ممنونم از سیب استور گرفتمش.

نظر

منم خریدم واقعا عالیه با ده دلار یه جی پی اس (برنامه ) به تمام معنا واقعا مفته همیشه می خواستم بخرم ولی هیفم میومد ۵۰ دلار پول بدم

نظر

دوستان این قیمت 10$ عالیه
                            مطمئن باشید از این پایین تر نمیاد و به زودی دوباره گرون می شه
                            سایجیک با این کار می خواد فروش برنامه اش بیشتر شه تا ارزشش رو براش داشته باشه تا نقشه ی کشورهایی از قبیل ایران و حوزه ی خلیج و ترکیه و ... آپدیت کنه.
                            منم خریدم. واقعا عالیه

نظر

منم می خوام بخرم. ولی کاش می شد وقتی می خری هم Sygic iran رو بت بده هم از توی Sygic all region خرید درون اپی رو ! دوستانی که خود sygic iran رو خریداری کردن و پول توی اکانتشون ندارند یه زحمتی میکشن برن ببینند توی sygic all region و ایران رو هم انتخاب کنند و بخرند ! ببینند فعال میشه ؟! یا واقعا باز هم پول کم میکنه ! ممنون میشم انجام بدید بعد نظر بدید . چون بعضی ها اصلا نخریدند و میگن نمیشه!

نظر

خیلی برنامه جالب و مفیدیه
                                ولی باز هم ۱۰ دلار واقعا برام زور داشت
                                این داستان tax هم که خیلی جالبه
                                اکانت بنده ca هست و قبلا مالیات نداشت
                                ولی الان برا همین برنامه ۰.۸۴$ کم کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X