اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
    موقع نصب کیبورد فارسی آیفون 4 این ارور رو دارم

HTTP/1.1 4.4 Not Found

مشکل از کجاست ؟
    سورس رو دوباره add کردم درست شد البته قبلش چند بار refresh و reboot هم کرده بودم ولی همون ورژن قبلی رو به من نشون میداد . این ارور هم مال این بود که فایلش تو سورس تغییر کرده بود و فایلی که من میخواستم وجود نداشت

نظر

• سلام
      آقا علیرضا عذر میخوام اسم کیبوردی که روی سورس قرار گرفته چی هست ؟! ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
        سلام
        آقا علیرضا عذر میخوام اسم کیبوردی که روی سورس قرار گرفته چی هست ؟! ممنون
        بعد از اینکه سورس isales.shafaei.net را اضافه کنید در Sections اتون در iSales دوتا پکیج بیشتر نیست که یکیش Persian Keyboard iOS 4.x اه.

نظر

• سلام من خریدم نصب کردم روی آیفون 3G نسخه 4.2.1 ! اما کیبرد فارسی اضافه نشد + کیبرد hebrew رو که میزنم حروف فارسی نداره. چه باید بکنم؟
          help

قبلا perskey نصب کردم کار نداد حذفش کردم . حالا چه باید بکنم؟
          ویرایش توسط micrbe : https://i-phone.ir/forums/member/37450-micrbe در ساعت 06-04-2011, 09:17 PM

نظر

• دوستان اين كيبرد رو ٤.٣.١ كار ميكنه يا نه؟

نظر

• بهلللللللللللللههههههههههههههههه

نظر

• من ایران نیستم و مبلغ رو از طریق paypal واریز کردم، همچنان سریال دستگاه ثبت نشده، چون وقتی از cydia نصبش می کنم ارور می ده که این دستگاه رجیستر نشده.
                چقدر باید صبر کنم؟

نظر

• به خودشون ایمیل بزن....

نظر

• نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
                    به خودشون ایمیل بزن....
                    زدم! همچنان منتظر جوابم! البته همش 1 ساعت پیش زدم! شانس من الان لابد آنلاین نیست!

نظر

• عزیز ایشون ربات نیستند که کمی صبر کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط micrbe نمایش پست ها
                        سلام من خریدم نصب کردم روی آیفون 3G نسخه 4.2.1 ! اما کیبرد فارسی اضافه نشد + کیبرد hebrew رو که میزنم حروف فارسی نداره. چه باید بکنم؟
                        help

قبلا perskey نصب کردم کار نداد حذفش کردم . حالا چه باید بکنم؟
                        سلام
                        لطف کنید از طریق همون ایمیل پیگیری کنید که تاپیک به قالب موضوع شخصی در نیاد.
                        من براتون ایمیلی فرستادم و منتظر پاسختون هستم.
                        احتمال داره که با یک پکیج دیگه مثل همون Perskey قدیمی تداخل داشته باشه، ولی اگر اونو پاک کردید بعید میدونم مشکلی به وجود بیاره دیگه.

نوشته اصلی توسط milad_21 نمایش پست ها
                        من ایران نیستم و مبلغ رو از طریق paypal واریز کردم، همچنان سریال دستگاه ثبت نشده، چون وقتی از cydia نصبش می کنم ارور می ده که این دستگاه رجیستر نشده.
                        چقدر باید صبر کنم؟
                        نوشته اصلی توسط milad_21 نمایش پست ها
                        زدم! همچنان منتظر جوابم! البته همش 1 ساعت پیش زدم! شانس من الان لابد آنلاین نیست!
                        نظرتون را به توضیحات زیر صفحه فروش Paypal جلب میکنم دوست عزیز.
                        کد:
                        لطفا دقت کنید که در این روش خرید، ثبت دستگاه شما با کمی تاخیر(کمتر از ۲۴ ساعت) انجام می*شود. بعد از ثبت دستگاه، ایمیلی مبنی بر تایید خرید دریافت خواهید کرد که حاوی توضیحات لازم می*باشد.
                        دستگاهتون فعال شد و ایمیلش هم باید به دستتون رسیده باشه.

نظر

• اقا علیرضا من عابر بانک ندارم چجوری بخرم لطفا راهنمایی کن پولشو چجوری بدم

نظر

• سلام
                            من از وقتی این کیبرد رو نصب کردم خیلی طول میکشه تا گوشی بالا بیاد
                            باید چی کارش کنم؟)4.3.1(
                            ویرایش توسط behnam_inday : https://i-phone.ir/forums/member/40815-behnam_inday در ساعت 07-04-2011, 12:15 AM

نظر

• نه دوست عزیز این کیبورد سرعت دستگاه را پایین نمیاره.

نظر

• من وقتی پاکش میکنم گوشیم زود میاد بالا
                                وقتی نصب میشه 5 دقیقه طول میکشه تا بالا بیاد
                                و مرتب هم کرش میکنه spring board

نظر

صبر کنید ..
                                X