اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
    سلام علیرضای عزیز
    مرسی بابت کیبورد
    منم خریدمش و نصبش کردم خوبه فقط میخوام بدونم چرا روی دکمه فاصله برعکس اون چیزی که در عکسهای شما مشخص هست کلمه فاصله نوشته نیست و سفیده !!!؟
    ممنونم
    نوشته اصلی توسط iguy نمایش پست ها
    بنده هم دقییییییقا همین سوال رو دارم؟؟؟؟؟!!!!!!!
    نوشته اصلی توسط iguy نمایش پست ها
    علیرضا جان کلمه فاصله بر روی دکمه ی space بنده ضاهر نمیشه. آیا ایراد از من هست یا شمت خودتون این تغییر رو اعمال کردید؟ با تشکر.

آیفون ۴ - ۴.۳.۱
    سلام در یکی از آپدیت ها حذف شد اون کلمه، در آپدیت بعدی دوباره میزارمش.
    چند نفر پیشنهاد حذفش را داده بودن چون واقعا به درد نخوره و زشته، ولی خوب ظاهرا خیلی ها بش عادت دارن و نمیتونن قبول کنن. در آپدیت بعدی میزارمش دوباره.

نوشته اصلی توسط behnam_inday نمایش پست ها
    من 100 بار تست کردم
    این کیبرد با اخرین نسخه iphone delivery مشکل داره
    متشکرم. من امروز اون نسخه آزمایشی را براتون میفرستم که ببینیم چطوری این مشکل ناسازگاری را میشه حل کرد.
    کس دیگه ای هم تونسته تداخل را پیدا که؟

نوشته اصلی توسط aliios نمایش پست ها
    به !

بابت برنامه کرک شده هم این همه پول میگیرن علیرضا جان ؟

من که دستگاهمو جیلبریک نمیکنم باید برم بز بچرونم ؟ کیبرد فارسی بی فارسی ؟ این دیگه جدیدشه !؟ برنامه کرک شده رو هم باید بابتش پول بدیم ...

یعنی راستی راستی کاری که شما روی کیبرد فارسی کردی با کاری که برنامه نویسا روی imovie و garageband کردن هم قیمت هستن ؟

تا عمر دارم با کیبرد عربی مینویسم ولی اینجوری ...
    متاسفم
    برنامه کرک شده نیست، و همش حاصل تلاشهای خودمه.
    اینکه شما دستگاهتون را جیلبریک میکنید یا نه به من ربطی نداره، ولی برای نصب این کیبورد لازمه که جیلبریک بشه و این محدودیت هم غیر قابل برداشته.
    بازار فروش، نحوه ی فروش و ... همگی در قیمت یک برنامه موثر هستند، شاید بهتر باشه که برنامه هایی که در یک کلاس طبقه بندی میشن را با هم مقایسه کنید.

اینکه شما چطور تا آخر چیکار میکنید هم باز به من هیچ ربطی نداره. هرطور راحت هستید کارتون را انجام بدید.
    تاسف را هم برای خودتون نگه دارید، که در زمینه ای که به وضوح اطلاعات زیادی ندارید، اینطوری با صراحت نظر های توهین آمیز، با محتوای متهم کننده میدید.

نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
    والله منم با وجودیکه پول دادم و خریدمش 3 روزه یه سوال پرسیدم هنوز جواب نداده !!!!؟؟ اونم تازه میگه پشتیبانیش هم میکنیم !!!!!!؟؟؟؟
    دوست عزیز سوالات انقدر مهمتون را برای من میل کنید. لزومی نداره یک روز فرصت بکنم بیام اینجا، ولی میلم را همیشه چک میکنم و اکثرا میرسم پاسخ بدم و میدم.

نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
    سلام اقا علیرضا من وقتی این کیبورد را نصب میکنم گوشیم 2 دقیقه دیرتر روشن میشه
    نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
    دوست عزیز من و چند من از دوستان روی ایفون ۴ تست کردیم ورژن ۴.۳.۱ به هیچ عنوان سرعت پایین نمیاد.
    ورژن دستگات چنده؟
    4.3.1
    من امروز پیگیر میشم، امیدوارم ناسازگاری را پیدا و حل کنم.

نوشته اصلی توسط digitalghost نمایش پست ها
    راستی علیرضا جان... هر جا می گردم ( آ ) ینی آی باکلاه رو نمی بینم، اگه نیست تو آپدیت بعدی می تونی ردیفش کنی ؟ ( ممکنه سوالم تکراری باشه و اگه هست ببخشید ...!)
    انگشتتون را روی الف نگه دارید تا گزینه های دیگه هم ظاهر بشه (روی ی، ک و .. هم چنین چیزهایی گذاشتم)

نظر

• اقا علیرضا بخدا این کیبورد ناسازگاره با 4.3.1 من همه جورشو امتهان کردم وقتی نصب میکنم safe mode می شه
      ویرایش توسط apple4 : https://i-phone.ir/forums/member/37160-apple4 در ساعت 09-04-2011, 11:02 PM

نظر

• من یک مشکل کوچیکی باهاش دارم این هست که گاهی اوقات کیبرد انگلیسی میشه یعنی فقط حروف انگلیسی رو نمایش میده باید حتماً رسپرینگ کنم تا دوباره کیبرد حروف فارسی را نمایش بده. بغیر این مسئله دیگر هیچ مشکلی باهاش نداشتم
        آیفون 4
        ورژن4.3.1

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
          اقا علیرضا بخدا این کیبورد ناسازگاره با 4.3.1 من همه جورشو امتهان کردم وقتی نصب میکنم safe mode می شه
          سلام دوستان من وقتی این برنامه را نصب میکنم وقتی اس ام اس میاد بعضی وقت ها کیبورد دیده نمیشه
          و همین مشکل apple4 را هم دارم
          ویرایش توسط sevil : https://i-phone.ir/forums/member/24723-sevil در ساعت 09-04-2011, 11:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
            اقا علیرضا بخدا این کیبورد ناسازگاره با 4.3.1 من همه جورشو امتهان کردم وقتی نصب میکنم safe mode می شه

شما theme یا پکیج خاصصی نصب دارید ؟

در صورت امکان لیست پکیج هایی رو که در سیدیا نصب کردید رو بگید ... ممکنه با یکی از اون ها تداخل داشته باشه

نظر

• علیرضا جان کی آپدیت بعدی رو منتشر میکنی !؟
              با 4.3.1 فیکس هست این نسخه موجود ؟
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• ما که امکان خرید از ایران رو نداریم و خارجیم چکار کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                  شما theme یا پکیج خاصصی نصب دارید ؟

در صورت امکان لیست پکیج هایی رو که در سیدیا نصب کردید رو بگید ... ممکنه با یکی از اون ها تداخل داشته باشه
                  سلام استاد
                  اصلا وقتی رستور میکنم و سیدیا را نصب میکنم فقط کیبورد را نصب میکنم همین بازم مشکل داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                    علیرضا جان کی آپدیت بعدی رو منتشر میکنی !؟
                    با 4.3.1 فیکس هست این نسخه موجود ؟
                    با 4.3.1 کار میکنه، ولی یکسری باگ ریز داره و تعداد کمی از دوستان باش مشکلات عجیب غریب دارن که من نمیتونم روی دستگاه خودم شبیه سازی کنم و مشکل را پیدا کنم. ولی تا چندین ساعت دیگه یک آپدیت دیگه منتشر میکنم که یکسری از این باگها رفع شده و امیدوارم مشکل اون تعداد از دوستان هم حل شه.

نوشته اصلی توسط orestis05 نمایش پست ها
                    ما که امکان خرید از ایران رو نداریم و خارجیم چکار کنیم؟
                    خرید نرم افزار
                    برید اینجا

سلام استاد
                    اصلا وقتی رستور میکنم و سیدیا را نصب میکنم فقط کیبورد را نصب میکنم همین بازم مشکل داره
                    بزارید امروز آپدیت میدم ببینید بازم اینطوری هست یا نه.
                    من برای اینکه مشکل را پیدا کنم لازمه که بتونم مشکل را روی دستگاهم به وجود بیارم، و هنوز نتونستم به چشم خودم مشکل را ببینم.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                      انگشتتون را روی الف نگه دارید تا گزینه های دیگه هم ظاهر بشه (روی ی، ک و .. هم چنین چیزهایی گذاشتم)
                      با سلام مجدد
                      جسارتا این رو می دونستم ولی وقتی نگه می دارم اَ اِ اُ و أ رو میاره ....!!!!!
                      ویرایش توسط DigitalGhost : https://i-phone.ir/forums/member/332-digitalghost در ساعت 10-04-2011, 02:57 PM

نظر

• آپدیت جدید برنامه 4.3.6 نصب شد
                        نوشته فاصله هم اضافه شده ... ولی همانطور که به عیلرضای عزیز هم گفتم
                        سرعت بالا آمدن گوشی همچنان کند هستش.
                        آیفون 4 - فریمور 4.2.1 - انلاک فکتوری و جیلبریک شده
                        موفق باشید

نظر

• علیرضا جان بخدا خجالت میکشم بگم ولی بازم مشکل پایداره

نظر

• نوشته اصلی توسط DigitalGhost نمایش پست ها
                            با سلام مجدد
                            جسارتا این رو می دونستم ولی وقتی نگه می دارم اَ اِ اُ و أ رو میاره ....!!!!!
                            خوب آ هم هست فقط کلاهش کوچیکه! منظورتان را درست متوجه شدم؟

نوشته اصلی توسط HKTFSK نمایش پست ها
                            آپدیت جدید برنامه 4.3.6 نصب شد
                            نوشته فاصله هم اضافه شده ... ولی همانطور که به عیلرضای عزیز هم گفتم
                            سرعت بالا آمدن گوشی همچنان کند هستش.
                            آیفون 4 - فریمور 4.2.1 - انلاک فکتوری و جیلبریک شده
                            موفق باشید
                            علیرضا جان بخدا خجالت میکشم بگم ولی بازم مشکل پایداره
                            متشکرم.
                            خواهشا یکی از دوستان پیش قدم بشه، با حذف برنامه های نصب روی گوشیش، ناسازگاری را پیدا کنه با کدوم برنامس چون من به هیچ طریقی نتونستم مشکل را ایجاد کنم در دستگاه های دم دستم و همشون مثل ساعت کار میکنن
                            Apple4 جان شما هم FW تون زیر 4.3.1 است؟

نظر

• اره علیرضا من 2 ایفون 4 دارم رو هر دوتاشم مشکل داره حتی رستور میکنم و فقط جیلبریک میکنم و فقط سورش شمارو add میکنم و فقط وفقط کیبورد فارسی را نصب میکنم وقتی ربوت میکنم بالا اومدن گوشی را دیگه خدا میدونه که کی بیاد
                              اقا شماره من 2440 160 0914 هستش میتونی زنگ بزنی تا مشکلو بگم

نظر

• منم نصب کردم که یک مشکلی داشت که براتون ایمیل زدم

نظر

صبر کنید ..
                                X