اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط فرهادخان نمایش پست ها
    سلام آقا من قبلا از سدیا 2 نوع کیبورد فارسی رو نصب کردم . اشکالی نداره
    بله ممکنه مشکلی نداشته باشه.
    دلیل اصلی که چنین چیزی نوشتم این بود که تعداد زیادی از دوستان که مشکل پیدا میکنند به خاطر اینه که با بقیه پکیجهای Localization تداخل داره. برای همین بهتره که ذکر بشه نباید پکیج کیبورد دیگه ای نصب شده باشه. صرفا برای اینکه مطمئن باشم مشکلی پیش نمیاد.

نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من قبلا برنامه perskey رو از سورس انجمن نصب کردم کیبوردم فارسی میشد خیلی هم عالی بود و مجانی اما الآن این برنامه توی سورس نیست چرا؟ کسی میتونه راهنمایی کنه از کجا میتونم بگیرمش ؟
    سلام
    دلیلش اینه که یکسری از محصولاتم(من جمله کیبورد فارسی Perskey ) را تصمیم گرفتم از وضعیت مجانی خارج کنم و دیگه مجانی ارائه ندم!(البته فقط کیبورد فارسی اینطوری شده، دیکشنری و تقویم های شمسی و.. همچنان مجانی هستند)

نظر

آیا این کیبورد با ورژن 4.3.1 سازگار شده تا برای خرید اقدام کنم

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
        آیا این کیبورد با ورژن 4.3.1 سازگار شده تا برای خرید اقدام کنم
        سلام
        هنوز نه، بعد از Release شدن جیلبریک Untethered میتونید منتظر آپدیت باشید. (فکر کنم کمتر از سه روز آماده بشه!)

نظر

راهنمايي

با تشكر
          دوستان من تازه Iphone خريدم و در به در دنبال همين فارسي سازش بودم ولي اصلا نميدونم با اين لايسنس چسكار بايد بكنم يا اينكه اصلا كجا بايد واردش بكنم. مي دونم كه خيلي خنده داره اما شرمنده به خدا. اگه مي شه بهم كمك كنين
          باز هم ممنونم

نظر

خیلی ساده است دوست عزیز..
            شما فقط کافیه وارد سایت فروشگاه بشین و شماره سریال دستگاهتون رو که هنگام وصل بودن به ایتونز میتونین ببینین اونجا وارد کنین و مبلغ تعیین شده رو واریز کنین...

به نظر من این مبلغ واقعا ارزش داره...حداقل برای من که تو ایپدم دارم جزو نویسی میکنم

نظر

خیلی ساده است دوست عزیز..
              شما فقط کافیه وارد سایت فروشگاه بشین و شماره سریال دستگاهتون رو که هنگام وصل بودن به ایتونز میتونین ببینین اونجا وارد کنین و مبلغ تعیین شده رو واریز کنین...

به نظر من این مبلغ واقعا ارزش داره...حداقل برای من که تو ایپدم دارم جزو نویسی میکنم

نظر

یکی از قابلیتهای خوب این صفحه کلید غیر فعال کردن تصحیح خودکار عربی هست. من یک پیشنهاد دارم اگر امکانش هست یک دیتابیس از کلامات فارسی به برنامه اضافه شود تا توانایی تصحیح خودکار فارسی را هم با توانایی بالاتر داشته باشد با اینکار سرعت تایپ هم افزایش پیدا میکند

نظر

نوشته اصلی توسط daneshbod نمایش پست ها
                  یکی از قابلیتهای خوب این صفحه کلید غیر فعال کردن تصحیح خودکار عربی هست. من یک پیشنهاد دارم اگر امکانش هست یک دیتابیس از کلامات فارسی به برنامه اضافه شود تا توانایی تصحیح خودکار فارسی را هم با توانایی بالاتر داشته باشد با اینکار سرعت تایپ هم افزایش پیدا میکند
                  دارم روش کار میکنم :d

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
                    این پکیج کلا از نو آماده شده و هیچ مشکلی نداره. حتی لازم نیست برید انتخاب کنید کیبورد فارسی را دیگه. خودش اتوماتیک اضافه اش میکنه به لیست کیبوردهای فعال و بعد از نصب میتونید یکراست استفاده کنید.

فقط ترجیحا قبل از نصبش نسخه های قدیمی ناسازگار کیبورد فارسی را اگر که نصب کردید را پاک کنید که مطمئن باشید مشکل تداخل ایجاد نمیکنه. و بعد نصب کنید نسخه جدید رو.
                    سلام
                    من این کیبورد رو از cydia روی ipod 4 g نصب کردم حالا باید چه کار کنم که کار کنه چون هرچی میرم تو قسمت کیبورد واسه نصب کیبورد فارسی نمیبینمش

نظر

نوشته اصلی توسط arsallan نمایش پست ها
                      سلام
                      من این کیبورد رو از cydia روی ipod 4 g نصب کردم حالا باید چه کار کنم که کار کنه چون هرچی میرم تو قسمت کیبورد واسه نصب کیبورد فارسی نمیبینمش
                      سلام

شما باید مطابق با آموزش اینجا:سورس سایت
                      سورس isales را اضافه کنید و از اونجا نصبش کنید.

اسمش هم Persian Keyboard iPhone,iPod اه پکیج مورد نظرتون.

بعد از نصب اتوماتیک کیبوردش فعال میشه براتون.

اگر همچنان مشکل داشتید لطفا از طریق ایمیل alireza@shafaei.net پیگیری کنید در خدمتم.

نظر

سلام
                        من لايسنس برنامه رو خريدم سورس فروشگاه رو هم در سيديا اضافه كردم ولي جالبه كه تو سورس مربوطه هيچ پكيجي وجود نداره، لطفاً راهنمايي و يا اصلاح بفرماييد. اميدوارم كه خريدم بي بهره نباشه و بتونم از اين كيبورد استفاده كنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط bardya27 نمایش پست ها
                          سلام
                          من لايسنس برنامه رو خريدم سورس فروشگاه رو هم در سيديا اضافه كردم ولي جالبه كه تو سورس مربوطه هيچ پكيجي وجود نداره، لطفاً راهنمايي و يا اصلاح بفرماييد. اميدوارم كه خريدم بي بهره نباشه و بتونم از اين كيبورد استفاده كنم.

سلام دوباره، با تشکر از شما همین الان مشکل من حل شد و تونستم کیبرد رو نصب کنم. فقط یک سوال دارم : وقتی که من لایسنس رو میخرک و سریال نامبر دستگاه خودم رو میدم دیگه نیازی به دریافت سریال برنامه و وارد کردن اون در جایی نیست؟ و تنها در صورتیکه خرید انجام بشه پکیج مربوطه در سورس قابل رویت هست و من میتونم نصب کنم؟

نظر

من گوشی رو به 4.3.1 جلیبریگ کردم کیبرد فارسی رو نمی تونم نصب کنم.
                            چه باید کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bardya27 نمایش پست ها
                              سلام دوباره، با تشکر از شما همین الان مشکل من حل شد و تونستم کیبرد رو نصب کنم. فقط یک سوال دارم : وقتی که من لایسنس رو میخرک و سریال نامبر دستگاه خودم رو میدم دیگه نیازی به دریافت سریال برنامه و وارد کردن اون در جایی نیست؟ و تنها در صورتیکه خرید انجام بشه پکیج مربوطه در سورس قابل رویت هست و من میتونم نصب کنم؟

sent from my iphone using tapatalk
                              سلام
                              خداروشکر

بعد از اینکه خرید تکمیل شه شما میتونید برنامه را نصب کنید و قبلش نمیشه نصب کرد، ولی باید بتونید لیست پکیجهارو بدون مشکل ببینید.
                              احتمالا در حال دستکاری سورس بودم اون موقع

نوشته اصلی توسط naim نمایش پست ها
                              من گوشی رو به 4.3.1 جلیبریگ کردم کیبرد فارسی رو نمی تونم نصب کنم.
                              چه باید کرد ؟
                              باید صبر کنید تا من نسخه جدید را آماده کنم. نهایتا تا پایان هفته ی دیگه آماده میشه، به محض آماده شدن بهتون ایمیل ارسال میشه.

خبر خیلی خوب اینکه نسخه ی جدید تمام مشکلات سرعتش داره حل میشه و دیگه هیچ تغییری حس نخواهید کرد.

نظر

دستت درد نکنه علی رضا خدا وکیلی هر جا میشینم ازت صحبت میکنم و بهت افتخار میکنم که یه برنامه نویس ایرانی هستی

نظر

صبر کنید ..
                                X