اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب خبر خوب اینکه من الان بیکار بودم نشستم برای 4.3.1 آماده اش کردم.

پکیج های iPad, iPhone, iPod دوباره به قالب Universal برگشتن و یک پکیج روی همه ی اینها نصب خواهد شد و مشکلات سرعت کاملا برطرف شده.
    فقط الان در فاز تست کردنه. انشاالله از زیر تستهام سر افراز بیاد بیرون ریلیز میشه.

اگر مشکلی نباشه شنبه میتونید نصب کنید نسخه ی جدید رو.

دنبال Spell-Check فارسی هم هستم، ریلیز بعدی(بعد از این) احتمالا با Spell-Check و Correction فارسی خواهد بود

نظر

علیرضا جان لا اقل به اونایی که خریدن ، یه آلترناتیوی میل کن ، فروم ها نمیشه پست داد ، ایمیل ِ فارسی تعطیله !
      یکمی سخته حتی تا شنبه ، من اون پست بالایی رو که خوندم سکته زدم

نظر

نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
        علیرضا جان لا اقل به اونایی که خریدن ، یه آلترناتیوی میل کن ، فروم ها نمیشه پست داد ، ایمیل ِ فارسی تعطیله !
        یکمی سخته حتی تا شنبه ، من اون پست بالایی رو که خوندم سکته زدم
        نکته اینجاست که اگر solution ای داشته باشم که مطمن باشم سالمه که دیگه صبر نمیکنم که! Solution نا سالم هم که نمیشه در اختیار بقیه گذاشت.

من هر لحظه که خیالم راحت شه ریلیزش میکنم.

نظر

دوستانی که تمایل به تست دارند روی سورس قرار گرفته. این نسخه روی 4.2 4.2.1 4.3 4.3.1 درست کار میکنه.
          حداقل توی تستهام که مشکلی نداشت.

لطف کنید تست کنید و نتیجه اش را اینجا اعلام کنید.

متشکرم
          علیرضا

نظر

با سپاس از زحما ارزشمند شما . در نگارش 4.3.1 بدون هیچ ایرادی کار میکند .

نظر

علیرضا جان بنده هم تست کردم و فعلا" که عالیست
              مرسی از زحمتت ...

نظر

سلام علیرضا جان من الان چند روزه هر کاری میکنم موقع نصب ارور میده اگه امکانش هست یه راهنمایی بکن. دیگه خسته شدم از کیبرد عربی. آیا به این بستگی داره که اول لايسنس بگیریم بعد نصب کنیم یا نه ربطی به اون نداره؟ ممنون میشم اگه جواب بدید. دستت هم درد نکنه

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                  سلام علیرضا جان من الان چند روزه هر کاری میکنم موقع نصب ارور میده اگه امکانش هست یه راهنمایی بکن. دیگه خسته شدم از کیبرد عربی. آیا به این بستگی داره که اول لايسنس بگیریم بعد نصب کنیم یا نه ربطی به اون نداره؟ ممنون میشم اگه جواب بدید. دستت هم درد نکنه
                  سلام
                  باید اول خریداری کنید تا بعد بتونید نصب کنید!

نظر

دوستان عزیز این کیبورد روی ورژن 4.3.1 بدون هیچ مشکل کار کرد.

به علیرضا جان که برای این ورژن جدید زحمت کشیدن کمال تشکر را دارم.

نظر

• دوستان عزیز برای من هم در 4.3.1 کاملا کار کرد
                      با تشکر از علیرضای عزیز

نظر

• رفتار عجیب

در برخی برنامه ها (تعداد خیلی کم) مثل MyProfiles زمانی که کیبورد فارسی را انتخاب میکنیم کیبورد به زبان عبری تبدیل می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط daneshbod نمایش پست ها
                          در برخی برنامه ها (تعداد خیلی کم) مثل myprofiles زمانی که کیبورد فارسی را انتخاب میکنیم کیبورد به زبان عبری تبدیل می شود.
                          نسخه ی قدیمی اینطوری بود، اگر الان مشکل داشته باشه باید کیبورد انگلیسی نشون بده!

لطف کنید اگر بازم به چنین برنامه هایی برخورد کردید اینجا اسمشون را قرار بدید تا برم بررسی دقیق انجام بدم.

متشکرم

نظر

• موقع نصب کیبورد فارسی آیفون 4 این ارور رو دارم

HTTP/1.1 4.4 Not Found

مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
                              دوستان عزیز این کیبورد روی ورژن 4.3.1 بدون هیچ مشکل کار کرد.

به علیرضا جان که برای این ورژن جدید زحمت کشیدن کمال تشکر را دارم.

خبر خوبیه آقای شفایی باعث افتخار ماست دستش درد کنه
                              ویرایش توسط eliteron05 : https://i-phone.ir/forums/member/44396-eliteron05 در ساعت 06-04-2011, 04:48 PM

نظر

• داش علی دستت درست نصب کردم عالی بود بالاخره از دست کیبرد عربی راحت شدم. مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X