اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل داره
    برنامه شما باعث شده من تا الان 100 بار ریستور کنم

نظر

• سلام
      من آیفون 4 دارم با ورژن 4.3.1 امروز آپدیت علیرضا جان را هم نصب کردم مثل ماه کار میکنه و هیچ ایرادی هم نداره صبح تا حالا صد بار امتحانش کردم چندین بار پاکش کردم و چندین بار هم دوباره نصبش کردم خیلی عالی هست واقعا از آپدیت شما و اضافه شدن کلمه فاصله روی دکمه مربوطه سپاسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
        سلام
        من آیفون 4 دارم با ورژن 4.3.1 امروز آپدیت علیرضا جان را هم نصب کردم مثل ماه کار میکنه و هیچ ایرادی هم نداره صبح تا حالا صد بار امتحانش کردم چندین بار پاکش کردم و چندین بار هم دوباره نصبش کردم خیلی عالی هست واقعا از آپدیت شما و اضافه شدن کلمه فاصله روی دکمه مربوطه سپاسگذارم
        برنامه ظهر اپدیت شده ووووو چطوری از صبح تا الان 100 بار تست کردید؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط behnam_inday : https://i-phone.ir/forums/member/40815-behnam_inday در ساعت 10-04-2011, 10:13 PM

نظر

• یک کم فهمیدنش واسه تو سخته عزیزم اما توضیح میدم ظهر تا حالا 8 تا 9 ساعت گذشته هربار حذف و نصبش یک دقیقه هم طول نمیکشه حالا شاید با این توضیحات بیشتر و بهتر بفهمی

نظر

• سلام

چطوری باید برنامه رو آپدیت کنم؟

نظر

یک کم فهمیدنش واسه تو سخته عزیزم اما توضیح میدم ظهر تا حالا 8 تا 9 ساعت گذشته هربار حذف و نصبش یک دقیقه هم طول نمیکشه حالا شاید با این توضیحات بیشتر و بهتر بفهمی
              تو پست قبلیت نوشتی صبح اخه
              الان که گفتی ظهر
              یه کم دیگه بگذره معلوم میشه که اصلا idevice نداری
              دوم اینکه من واسه یه بار با روش و خاموش شدن دیوایس 2 دقیقه وقت لازمه
              یعنی شما 200 دقیقه زمان گذاشتی ؟
              و 200 بار گوشیتو ریبوت کردی ؟
              به پشتکارتون تبریک میگم
              ویرایش توسط behnam_inday : https://i-phone.ir/forums/member/40815-behnam_inday در ساعت 10-04-2011, 11:00 PM

نظر

• من امتهان کردم مشکل داره

نظر

• سلام علیرضا
                  حق با دوستان هست منم تست کردم وقتی نصب میکنم safe mod mishe

نظر

• مشکل داره
                    برنامه شما باعث شده من تا الان 100 بار ریستور کنم
                    شما هم دیگه پیاز داغشو زیاد نکن !
                    اونقدر هم مشکل نداره
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• برای من درست شد مشکلی کوچک داشت که اونم با چندبار رسپرینگ درست شده و الان داره خیلی خوب کار میکنه

نظر

• آپدیت بعدی را سعی میکنم تا قبل از پنجشنبه آماده کنم.

ولی همچنان من نتونستم با یک گوشی که چنین مشکلی داره از نزدیک کار کنم!

نظر

• الان فقط مشکل اینه که بوت شدن کنده؟

اگر کسی دیگه ای مشکل دیگه ای داره، نوع دستگاه و FW اش و Detail اشکال را لطف کنه بگه اینجا.

نظر

• علیرضا جان اگر تهران هستی ایمیل بده تا خودم بیام و از نزدیک ببینی و رو گوشی کار کنی ... اینکه مشکلی نیست
                            در هر حال من در خدمتم.

نظر

سلام
                              دوست عزیز سلام
                              برنامه مشکلی نداره و کاملا هم درست کار میکنه
                              بعضی از دوستان از جمله خوده من با کند شدن بوت گوشی بعد از نصب این برنامه مشکل داریم

نظر

• فکر کنم مسئله الان فقط همین دیر بوت شدن باشه که البته من زیاد بهش اهمیت نمیدم، ولی خوب اگر بتونید این مسئله را هم حل کنید عالی میشه
                                ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 11-04-2011, 07:45 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X