اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم
    من توی ای او اس 4.2.1 نمیتونم تو فارسی بیشتر از 70 حرف و تو انگلیسی بیشتر از 160 حرف اس ام اس بدم
    با این کیبرد میتونم مشکلم حل کنم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ataraxia.m نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من یه سوال داشتم
      من توی ای او اس 4.2.1 نمیتونم تو فارسی بیشتر از 70 حرف و تو انگلیسی بیشتر از 160 حرف اس ام اس بدم
      با این کیبرد میتونم مشکلم حل کنم؟؟؟؟
      اصلا این قضیه به کیبرد مربوط نیست این قضیه تا اونجایی که من اطلاع دارم به اپراتور مربوط میشه .

نظر

سلام مرسی* از این همه توجه و زحماتی که برای دسترسی آسانتر و راحتر کار کردن با کا مپیو تررا برای همه فراهم میمکنید.
        خسته نباشید دوستان.
        با تشکر.

نظر

آقا علیرضا دمت گرم
          کیبورد رو رو آیپدم نصب کردم .
          واقعاً عالی بود

نظر

سلام
            من هم خریدم ! خوب بود ! ( با اینکه با هزینه اش مخالف بودم :دی )

نظر

عالی بود علیرضا جان.

من نصب کردم خیلی حال دادی

موفق باشی
              :d

نظر

مثل همیشه کار*های شما عالی هستن آقای شفایی، ممنون.

نظر

من علیرضا رو میشناسم ، کارش درسته ، یه چیز جالب براتون بگم ، علیرضا اولین کسیه که تونست فونت فارسی رو روی PSP بیاره و براش دیکشنری درست کنه ! بدون اینکه حتی یدونه PSP داشته باشه ! فقط Tester ها برنامه هاشو تست می کردن از جمله خودم .

راستی این کیبورد برای من یه مشکل داره ، روی دکمه ی space کلمه ی فاصله نوشته نشده و خالیه !

نظر

نوشته اصلی توسط sAsAn.K نمایش پست ها
                    من علیرضا رو میشناسم ، کارش درسته ، یه چیز جالب براتون بگم ، علیرضا اولین کسیه که تونست فونت فارسی رو روی PSP بیاره و براش دیکشنری درست کنه ! بدون اینکه حتی یدونه PSP داشته باشه ! فقط Tester ها برنامه هاشو تست می کردن از جمله خودم .

راستی این کیبورد برای من یه مشکل داره ، روی دکمه ی space کلمه ی فاصله نوشته نشده و خالیه !
                    سلام ساسان جان چطوری؟
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

توی آپدیت دوم کلمه فاصله حذف شد! در راستای همون استراتژی که به جای enter شکل enter را گذاشتم
                    البته اولش چند نفر گفتن weird شده، ولی زیاد کسی مقاومت نکرد. نهایتا اگر خیلی دلتون تنگ بشه و اصرار داشته باشید میزارمش سر جاش دوباره!

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                      درود
                      اقای شفایی هیچ برنامه ای برای ارائه ی این کیبورد در Appstore ندارید ؟
                      حتی در اینده هم این کار رو نمی کنید ؟
                      سلام ، متاسفانه به دلیل طبیعت کیبورد این امکان هیچ وقت وجود نداره که توی AppStore ببینیدش
                      لازمه که حتما جیلبریک بکنید، نه به خاطر اینکه بتونید نصبش کنید، به خاطر اینکه سیستم جیلبریک نشده قابل دستکاری نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                        پس کیبرد persisch که توسط momeks ساخته شده چه جوری توی اپل استور به فروش می رسه ؟
                        فرق کیبورد من و محمد جان این که برای استفاده از کیبورد محمد لازمه برنامه اش را باز کنید در حالی که کیبورد من در کنار کیبورد انگلیسی خود سیستم قرار میگیره و همه جا قابل استفاده است!

نظر

علیرضا جان مخلصم ؛-) آها پس خودش اینطوریه، نه مشکلی نیست حله حله ؛-) آره از اون طریق هم میشناسیم همو :-d ... منتظر برنامه های دیگت هم هستم عزیز...

نظر

دوست عزیز واقعا ازت ممنونم بخاطر این برنامه هایی که ساختی واقعا که همه این برنامه هاتو تو کوشیم دارم و جزو مهمترین برنامه هام بحساب میارمشون

نظر

خسته نباشید ببخشید من paypal ندارم چه جوری بخرم شماره حسابی چیزی میزی راهی که ما پول بدیم برنامه بگیریم
                              مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط forcex نمایش پست ها
                                خسته نباشید ببخشید من paypal ندارم چه جوری بخرم شماره حسابی چیزی میزی راهی که ما پول بدیم برنامه بگیریم
                                مرسی
                                سلام
                                اگر ایران باشید از طریق زرین پال و به کمک کارتهای متصل به شتاب میتونید بلافاصله خریدتون را انجام بدید.
                                اگر ایران نباشید به کمک پی پال میتونید بلافاصله خریدتون را انجام بدید.

الان مشکل شما کجاست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X