اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بتای دوم سیب*چه منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اين سورس نصب نميشه
    كسي امروز تست كرده ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
      اين سورس نصب نميشه
      كسي امروز تست كرده ؟؟؟؟
      من الان هم سورسش رو اضافه کردم و هم از سیدیا نصبش کردم مشکلی نداشت.

دقیقا سورسش اضافه نمی شه یا سیب چه نصب نمی شه؟

نظر

بسیار عالیست من متاسفانه هنوز نشده که نصبش کنم چون ۴اس دارم و جیل نشده ولی به شخصه به عنوان یه برنامه نویس کاملا با تیم شما همکاری و حمایت میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط mehran67 نمایش پست ها
          من نفهمیدم منظورتون از sbsettings سیب چه رو میبندم، چی بود؟

یه باگ که ممکن با sbsettings بوجود بیاد اینه که وقتی برنامه نصب می کنین ممکنه آیکون برنامه هایی که تو sbsettings گفتین نشون نده، نشون داده بشه.
          یعنی هر کاری میکنم برنامه از توی sbsetting بسته نمیشه همه ی برنامه ها بسته میشه جز این

وقتی بسته نشه رمو اشغال میکنه

اگه میشه کسی اول سیب چه رو باز کنه بعد با دکمه home بیاد بیرون بره تو sbsetting اونچا ببینه میتونه برنامه

رو ببنده یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
            یعنی هر کاری میکنم برنامه از توی sbsetting بسته نمیشه همه ی برنامه ها بسته میشه جز این

وقتی بسته نشه رمو اشغال میکنه

اگه میشه کسی اول سیب چه رو باز کنه بعد با دکمه home بیاد بیرون بره تو sbsetting اونچا ببینه میتونه برنامه

رو ببنده یا نه.
            جالبه، قاعدتا باید سیب چه مثل سیدیا توی لیست پروسه های sbsetting نیاد. شما سیدیا رو هم نمی تونی از طریق sbsettings ببندی (در حقیقت نمی بینیش که ببندی). اگه وقت شد به این هم می پردازیم.

ولی به صورت کلی شما می تونین پروسه سیب چه رو مثل هر برنامه دیگری از لیست پروسه های خود springboard پیدا کنید و ببندید.
            ویرایش توسط mehran67 : https://i-phone.ir/forums/member/84181-mehran67 در ساعت 19-01-2012, 12:05 AM

نظر

بزرگترین ایراد این هست که فایل دانلود شده را نمیشه به دستگاه های دیگه فرستاد و بین دو دستگاه به اشتراک گذاشت

نظر

نوشته اصلی توسط m.h نمایش پست ها
                بزرگترین ایراد این هست که فایل دانلود شده را نمیشه به دستگاه های دیگه فرستاد و بین دو دستگاه به اشتراک گذاشت
                اون طور که من فهمیدم منظورتون اینه که با به عنوان یه کاربر که چندتا دستگاه داره با یه بار دانلود بشه روی همه دستگاه ها نصب کرد.
                این کار نیاز به یک برنامه مرکزی مثل iTunes داره یا sync با وای فای. که ما فعلا زمان لازم برای تولیدش رو نداریم.
                هدف اصلی این بازار اینه که محلی بشه برای فروش برنامه های تولید شده برای ایرانی ها. الان هم که این برنامه ها روی سرور ماست، قصد اینه که مردم از طریق سیب چه نصب کنند تا کاربر جمع کنیم برای وقتی که سیب چه واقعا بازار بشه. وگرنه تقریبا تمام برنامه های غیر فارسی روی apptrackr هست. وقتی ما برنامه های فروشی داشته باشیم لازمه که مکانیزمی باشه که مطمئن بشیم که برنامه واقعا خریده شده.

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز
                  چند تا انتقاد و پیشنهاد :
                  (گوشی من iPhone 4 با iOS 5.0.1 هست و این سه مشکل رو توش دیدم)

1- در بعضی موارد وقتی در حین دانلود گوشی Lock میشه و بعد از مدتی آنکلاکش میکنم، میبنینم که progress مربوط به دانلود تا آخر رفته؛ ولی برنامه نصب نمیشه و باید یه بار pause و resume بزنم تا نصبش کنه. ممنون میشم این مورد رو برطرف کنید.

2- همچنان وقتی یه برنامه نصب میشه تعدادی آیکون سفید روی صفحه میاد، البته مربوط به آیکون app نیست؛ چون مشکل سفید بودن آیکون appها برطرف شده؛ ولی یه تعدادی (معمولا 3 تا) آیکون سفید مثلا با اسم setup و اینجور چیزا میاد رو صفحه که باید رسپرینگ کنم تا از بین برن...

3- یه مشکل دیگه که من حس میکنم، سرعت سرور هست. توی installous با اینکه از سایت های مث fileape و filedude دانلود میکنم، ولی سرعت پیشرفت دانلود تو نمونه های مشابه از "سیب‏چه" بیشتره. نمیدونم دیگران هم این مورد رو داشتن یا نه!!
                  ---------
                  4- یه پیشنهادی که دارم اینکه به غیر از UI خود نرم افزار که باید خوب باشه تو این مورد، یه چیز مهم، بروز بودن لیست برنامه ها و زیاد بودن تعداد اونها هست. الان تقریبا (نمیگم کامل) اینترفیس برنامه در وضعیت قابل قبولی هست و باید فرد یا مسلما افرادی روی بروز کردن و اضافه کردن app های جدید به دیتابیس "سیب‏چه" کار کنن.

یه سوال دیگه:
                  شما وقتی با installous برنامه نصب می کنی هم احتمالا اون سه تا آیکون سفید میاد، نه؟

این مشکل وقتی پیش میاد که شما sbsettings نصب کرده باشی.

تا اون جایی که من دیدم installous هم همین مشکل را داره.

می تونیم اگه sbsettings دارید بعد از نصب respring نرم کنیم. کار خوبیه؟

نظر

دوستان فایلهایی رو که از سیبچه دانلود میکنیم چطور میشه فایل رو ذخیره کرد برا دفه های بعد!!
                    تو محیط ویندوز!!

نظر

نوشته اصلی توسط mehran67 نمایش پست ها
                      یه سوال دیگه:
                      شما وقتی با installous برنامه نصب می کنی هم احتمالا اون سه تا آیکون سفید میاد، نه؟

این مشکل وقتی پیش میاد که شما sbsettings نصب کرده باشی.

تا اون جایی که من دیدم installous هم همین مشکل را داره.

می تونیم اگه sbsettings دارید بعد از نصب respring نرم کنیم. کار خوبیه؟
                      بعضی وقت ها تو installous هم اینطوری میشه. من sbsetting رو دارم و بعد از نصب مشکلی با رسپرینگ نداشتم...

نظر

انشاالله شاهد موفقيت روز به روز اين app باشيم فقط به نظر من app هايي كه قرار گرفته تعدادشون كمه مخصوصا واسه ايپد

نظر

سلام
                          آقا این برنامه رو از کدوم سورس بگیریم !؟!؟؟

نظر

اینم سورس
                            http://cydia.sibche.ir

نظر

برنامه خوبی هست ، مخصوصا قسمت دانلود برنامه ( متوقف کردن دانلود) هم داره...
                              جا داره از دوستانی زحمت کشیدن تشکر کنم-

یک توصیه هم دارم؛ اگه بشه اخرین ورژن هر برنامه رو بشه دانلود کرد که خیلی عالی تر می شه...

در کل کارتون حرف نداره

نظر

سلام من با سیبچه دانلود میکنم ولی رو
                                در حال نصب گیر میکنه چیکار کنم ؟
                                3g
                                ios 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                                X