اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بتای دوم سیب*چه منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بتای دوم سیب*چه منتشر شد

دومین بتای سیبچه با رفع بسیاری از اشکالات نسخه ی قبل منتشر شد. نسخه ۰٫۹٫۳۱۲ از سیبچه، با آیکونی جدید از مخزن Cydia قابل نصب است. اگر نسخه قبلی سیبچه را نصب نموده اید، میتوانید با باز کردن آن به صورت خودکار به نسخه جدید، به روز رسانی نمایید. اگر برنامه از وجود نسخه جدید ابراز بی اطلاعی نمود، آن را از بخش برنامه های در حال اجرا (با دوبار فشار دادن متوالی دکمه دستگاه) ببندید و مجددا اجرا نمایید.

http://www.sibche.ir

در این نسخه اشکالات زیر مورد بررسی قرار گرفته و رفع شده اند:
    • مشخص نمودن برنامه هایی که نسخه آیپد یا HD دارند
    • درخواست های مکرر برای ورود و نام کاربری
    • اشکال موجود برای نصب برنامه ها بر روی سیستم های iOS 5 به بعد
    • پاک شدن اطلاعات تایپ شده در بخش ورود و ثبت نام
    • کرش کردن برنامه در هنگام پاک نمودن فایل دریافت شده
    • ادامه دانلود در پس زمینه (تا ۱۰ دقیقه)
    • ماندن برنامه های دانلود شده و نصب شده بر روی دستگاه
    • رفع اولیه مشکل سفید ماندن آیکون برنامه های نصب شده

(اگر همچنان این مشکل برای شما وجود دارد، لطفا با ما در ارتباط باشید تا این مشکل به طور همیشگی و در تمام دستگاه ها حل شود)

اشکالات زیر همچنان وجود دارند و تیم سیبچه در حال کار بر روی آنهاست:

برنامه اینستالری که برای ویندوز ارایه شده هنوز برای iOS 5 کار نمیکند

از دوستانی که اشکالات برنامه و نظرات و پیشنهادات خود را به ما انتقال دادند، کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم:
    sinaaboozari, hosseindark, iMeysam, mosi2, rastin2005, Ahmadakjan, hamed.ghafari, nima.pishtaz, ali.pourhadi, apple for all, prp-e, ehsanal, e_q_sun, Milad.hosseinzade, m.h, reza.1985, elrusho, SilentHunter, hojjat_74, tidus007, nadder, ardavan, iceboy24000, gha48, e_Amin, hamzehmalek, amir.ph13, esmailmir1986, msd_1374, waxd, diku, hossain
    آیکون جدید برنامه توسط آقای حمزه ملک ارایه شده است که جا دارد از ایشان تشکری ویژه نماییم. همچنین از تمام دوستان دیگری که نامشان ذکر نشده است و کمکی در انتشار نسخه جدید نموده اند نیز تشکر می کنیم.

تیم سیبچه
    ویرایش توسط arezu.m : https://i-phone.ir/forums/member/84628-arezu-m در ساعت 16-01-2012, 08:44 PM

به نظرم iCon قبلی برنامه هم نظر گرافیک و طراحی بهتر بود !

نظر

جا داره دوباره تشکر کنم
      اگر نسخه ی ipa هم در دسترس قرار بگیره نهایت لطف رو کردید
      البته بعد از رفع مشکلاتش
      به نظرم اگر اینستالوس الگو قرار بگیره و ویژگی هاش نسخه به نسخه تو سیبچه قرار بگیره این برنامه رو بی مانند میکنه

  

نظر

من اپديت كردم برنامه رو ولي هيچ برنامه اي نيست توش با ارور"اشكال در شبكه"

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
          برای من هم همینطور!!

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          به نظرم iCon قبلی برنامه هم نظر گرافیک و طراحی بهتر بود !
          البته به نطر من هم این ورزن آیکونش ریباس!!
          نظر شخصی دیگه!!!

ممنون از همه ی دست اندرکاران سیبچه

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
            نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
            برای من هم همینطور!!
            سلام

۱. میشه بگید چه دستگاهی و چه نسخه ای از iOS رو استفاده می کنید؟
            ۲. امکانش هست که یک بار دستگاهتون رو خاموش و روشن کنید و بگید که درست میشه یا نه؟
            ۳. با نسخه ی قبل مشکلی نداشتید؟

ممنون
            ویرایش توسط nadali : https://i-phone.ir/forums/member/26960-nadali در ساعت 16-01-2012, 11:17 PM

نظر

ببخشید من تو چند تا اسکرین شات دیدم که برنامه های برنامه نویس های ایرانی که app هاشون در app store هست تو این این برنامه گذاشته شده ایا اجاز این کار گرفته شده ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                ببخشید من تو چند تا اسکرین شات دیدم که برنامه های برنامه نویس های ایرانی که app هاشون در app store هست تو این این برنامه گذاشته شده ایا اجاز این کار گرفته شده ؟؟
                دقیقا این موضوع باعث نگرانی هستش
                منم میخواستم متذکر بشم
                امکان خرید انلاین برنامه های فازسی قرار داده بشه در برنامه شایسته تره
                کاری که نمونه اندرویدی هم کرد bazzar!

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                  خب اگر اینطور باشه که نقض کپی رایت علنی هست، در ضمن شباهت اینترفیس به اینستالوس هم ممکنه ایجاد دردسر کنه

نظر

نوشته اصلی توسط nadali نمایش پست ها
                    سلام

۱. میشه بگید چه دستگاهی و چه نسخه ای از iOS رو استفاده می کنید؟
                    ۲. امکانش هست که یک بار دستگاهتون رو خاموش و روشن کنید و بگید که درست میشه یا نه؟
                    ۳. با نسخه ی قبل مشکلی نداشتید؟

ممنون
                    iPhone4
                    iOs5.0.1

مشکل با روشن خاموشحل شد!!

آیا این باگه؟؟؟

نظر

تا اونجا که من دیدم و از این اپ استفاده کردم فقط نرم افزار های رایگان ایرانی یا نسخه سمپل مجانی که توسط نویسنده عرضه شده قرار داده شده.

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
                        تا اونجا که من دیدم و از این اپ استفاده کردم فقط نرم افزار های رایگان ایرانی یا نسخه سمپل مجانی که توسط نویسنده عرضه شده قرار داده شده.
                        بهرحال برای همین هم باید اجازه کسب بشه ، بی اجازه که نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                          هدف ما ایجاد یک بازار برای برنامه نویسان ایرانیه، بنابراین اینکه یک برنامه*ی غیر رایگان فارسی زبان رو، روی این بازارچه قرار بدیم، با هدف ما در تناقض هستش. به همین دلیل در فاز اول پروژه که امکان پرداخت شتاب وجود نداشت، فقط برنامه*های فارسی زبان رایگان رو از بازار اپل وارد سیستم کردیم که البته بابت انتشار یک برنامه*ی رایگان اجازه*ای دریافت نکردیم. اما اگر هر یک از دوستان راضی به انتشار برنامه شون در سیبچه نباشند، به سادگی ارسال یک ایمیل می تونن از ما بخوان که اون رو حذف کنیم. اما تا اینجا بازخوردی که از دوستان داشتیم، قراردادن برنامه هاشون بوده، نه برداشتنش.

برنامه های غیر رایگان رو هم انشالله به زودی، وقتی قابلیت پرداخت شتاب اضافه بشه برای انتشار قبول خواهیم کرد و سود حاصل از فروش رو به حساب صاحب اثر واریز میکنیم.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط nadali نمایش پست ها
                            هدف ما ایجاد یک بازار برای برنامه نویسان ایرانیه، بنابراین اینکه یک برنامه*ی غیر رایگان فارسی زبان رو، روی این بازارچه قرار بدیم، با هدف ما در تناقض هستش. به همین دلیل در فاز اول پروژه که امکان پرداخت شتاب وجود نداشت، فقط برنامه*های فارسی زبان رایگان رو از بازار اپل وارد سیستم کردیم که البته بابت انتشار یک برنامه*ی رایگان اجازه*ای دریافت نکردیم. اما اگر هر یک از دوستان راضی به انتشار برنامه شون در سیبچه نباشند، به سادگی ارسال یک ایمیل می تونن از ما بخوان که اون رو حذف کنیم. اما تا اینجا بازخوردی که از دوستان داشتیم، قراردادن برنامه هاشون بوده، نه برداشتنش.

برنامه های غیر رایگان رو هم انشالله به زودی، وقتی قابلیت پرداخت شتاب اضافه بشه برای انتشار قبول خواهیم کرد و سود حاصل از فروش رو به حساب صاحب اثر واریز میکنیم.

با تشکر
                            اقا شما بهترین هستین!

نظر

تم قبلی بهتر بود

نظر

صبر کنید ..
                              X