اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بتای دوم سیب*چه منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای من چیزی که قابل توجه است اینه که با مشکلات اینترنت این روزها و کشتی به سیم خوردن ها!! چطور دانلود 90 مگ (sonic) با خود گوشی در عرض 5 دقیقه از این بازارچه امکان پذیر هست ولی برای سایتهای دیگه برای فقط باز شدن صفحه جونش بالا میاد!
    دوستان اگر برنامه ای رو از این بازارچه بگیرن متوجه میشوند.....
    در ضمن این برنامه ها کرک حساب میشوند؟؟ یا رایگان بودن برای نوک زدن به دونه ! هست؟؟

نظر

سلام دوست عزیز
      چند تا انتقاد و پیشنهاد :
      (گوشی من iPhone 4 با iOS 5.0.1 هست و این سه مشکل رو توش دیدم)

1- در بعضی موارد وقتی در حین دانلود گوشی Lock میشه و بعد از مدتی آنکلاکش میکنم، میبنینم که progress مربوط به دانلود تا آخر رفته؛ ولی برنامه نصب نمیشه و باید یه بار pause و resume بزنم تا نصبش کنه. ممنون میشم این مورد رو برطرف کنید.

2- همچنان وقتی یه برنامه نصب میشه تعدادی آیکون سفید روی صفحه میاد، البته مربوط به آیکون app نیست؛ چون مشکل سفید بودن آیکون appها برطرف شده؛ ولی یه تعدادی (معمولا 3 تا) آیکون سفید مثلا با اسم setup و اینجور چیزا میاد رو صفحه که باید رسپرینگ کنم تا از بین برن...

3- یه مشکل دیگه که من حس میکنم، سرعت سرور هست. توی installous با اینکه از سایت های مث fileape و filedude دانلود میکنم، ولی سرعت پیشرفت دانلود تو نمونه های مشابه از "سیب‏چه" بیشتره. نمیدونم دیگران هم این مورد رو داشتن یا نه!!
      ---------
      4- یه پیشنهادی که دارم اینکه به غیر از UI خود نرم افزار که باید خوب باشه تو این مورد، یه چیز مهم، بروز بودن لیست برنامه ها و زیاد بودن تعداد اونها هست. الان تقریبا (نمیگم کامل) اینترفیس برنامه در وضعیت قابل قبولی هست و باید فرد یا مسلما افرادی روی بروز کردن و اضافه کردن app های جدید به دیتابیس "سیب‏چه" کار کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        بهرحال برای همین هم باید اجازه کسب بشه ، بی اجازه که نمیشه
        برنامه نویس نسخه ی رایگان رو پس برای چی میزاره ؟!
        برای این میزاره که برای خودش یکم طرفدار جمع کنه و خودش رو بشناسونه و احیاناً نسخه پولیه اون برنامه رو با امکانات بالاتر معرفی کنه تا کسانی که از نسخه ی رایگان خوششون اومده ، نسخه ی پولی رو بخره
        پس از نظر بنده موردی نداره !!!

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز
          چند تا انتقاد و پیشنهاد :
          (گوشی من iPhone 4 با iOS 5.0.1 هست و این سه مشکل رو توش دیدم)

1- در بعضی موارد وقتی در حین دانلود گوشی Lock میشه و بعد از مدتی آنکلاکش میکنم، میبنینم که progress مربوط به دانلود تا آخر رفته؛ ولی برنامه نصب نمیشه و باید یه بار pause و resume بزنم تا نصبش کنه. ممنون میشم این مورد رو برطرف کنید.

2- همچنان وقتی یه برنامه نصب میشه تعدادی آیکون سفید روی صفحه میاد، البته مربوط به آیکون app نیست؛ چون مشکل سفید بودن آیکون appها برطرف شده؛ ولی یه تعدادی (معمولا 3 تا) آیکون سفید مثلا با اسم setup و اینجور چیزا میاد رو صفحه که باید رسپرینگ کنم تا از بین برن...

3- یه مشکل دیگه که من حس میکنم، سرعت سرور هست. توی installous با اینکه از سایت های مث fileape و filedude دانلود میکنم، ولی سرعت پیشرفت دانلود تو نمونه های مشابه از "سیب‏چه" بیشتره. نمیدونم دیگران هم این مورد رو داشتن یا نه!!
          ---------
          4- یه پیشنهادی که دارم اینکه به غیر از UI خود نرم افزار که باید خوب باشه تو این مورد، یه چیز مهم، بروز بودن لیست برنامه ها و زیاد بودن تعداد اونها هست. الان تقریبا (نمیگم کامل) اینترفیس برنامه در وضعیت قابل قبولی هست و باید فرد یا مسلما افرادی روی بروز کردن و اضافه کردن app های جدید به دیتابیس "سیب‏چه" کار کنن.
          مرسی بابت توضیح کامل مشکلات.
          ۱- ما ترجیح دادیم که تو background اینستال رو انجام ندیم. ولی اگه ببینیم که مشکلی ایجاد نمی کنه چشم، اینستال رو هم تو background انجام می دیم، یا یکم واضح ترش می کنیم که بشه راحت اینستال کرد.

۲- می تونی بگی دقیقا چه برنامه ای آیکون سفید اضافه روی صفحه میاره؟ چون سخت ترین قسمت debug کردن این مشکل اینه که بتونی تولیدش کنی.

۳- فکر می کنم اینستالوس به صورت مولتی کانکشن دانلود می کنه. ما هنوز این قابلیت رو اضافه نکردیم. احتمالا در ریلیز بعدی اضافه بشه.

۴- افرادی مشغول اضافه کردن app های جدید هستند.

نظر

من یه پیشنهاد دارم امیدوارم برای نسخه بعد انجامش بدید

اونم اینه که صفحه الان فقط به صورت پورتریت قابل دیدن یعنی عمودی چون ۵۰% ایپد دارها ایپدو به صورت افقی میگیرند لطف کنید کاری کنید

برنامه به صورت لند اسکیپ یا همون افقی هم اجرا بشه ممنون

نظر

ببخشید یه مشکل دیگه دیدم
              من وقتی از سیب چه میام بیرون وقتی Sbsettings
              سیب چه رو میبندم وقتی دوباره میام توش بسته نمیشه تا موقعی که ری اسپرینگ بشه خب این رمو اشغال میکنه هیچ برنامه ای اینجوری نیست همه ی
              برنامه ها بسته میشن جز این
              اینم یک مشکل دیگه

راستی برنامه منو توی سیب چه نذاشتین؟
              خیلی وقته ایمیل دادم
              Persian Yahoo Messenger>Y Payamresan

نظر

نوشته اصلی توسط mehran67 نمایش پست ها
                مرسی بابت توضیح کامل مشکلات.
                ۱- ما ترجیح دادیم که تو background اینستال رو انجام ندیم. ولی اگه ببینیم که مشکلی ایجاد نمی کنه چشم، اینستال رو هم تو background انجام می دیم، یا یکم واضح ترش می کنیم که بشه راحت اینستال کرد.

۲- می تونی بگی دقیقا چه برنامه ای آیکون سفید اضافه روی صفحه میاره؟ چون سخت ترین قسمت debug کردن این مشکل اینه که بتونی تولیدش کنی.

۳- فکر می کنم اینستالوس به صورت مولتی کانکشن دانلود می کنه. ما هنوز این قابلیت رو اضافه نکردیم. احتمالا در ریلیز بعدی اضافه بشه.

۴- افرادی مشغول اضافه کردن app های جدید هستند.
                1- نظر شما کاملا درست هست و اینجوری هم بهتره؛ ولی به نظر من وقتی روی دریافت کلیک میکنیم، طوری باشه که فایل فقط دانلود بشه و نصبش به عهده ما باشه. یعنی وقت دریافت شد و تو لیست قرار گرفت بعد بتونیم روش تپ کنیم و نصبش کنیم (یعنی در کل نصب به طور خودکار انجام نشه)

2- این یه بار دیگه تست میکنم و واستون عکس میذارم

3- من منظورتون رو از مولتی کانکشن نفهمیدم؛ ولی در هر صورت اگه سرعت بیشتر باشه، به طرفدارهای این برنامه اضافه میشه

4- ممنون از پیگیری تون. یه پیشنهاد دیگه که دارم این هست که یه بخشی تو سایت وجود داشته باشه که کاربرا بتونن نرم افزار اضافه کنن؛ یعنی ارسال فایل ipa، توضیحات فارسی، توضیحات انگلسیسی و screenshot به عهده کاربر باشه و وقتی توسط شما تایید شد، توی لیست دیتابیس app هاتون قرار بگیره. اینطوری به پیشرفت تون خیلی کمک میشه.

نظر

من آپدیت کردم کار میکنه (آیفون 4 ورژن 4.3.3)
                  ضمنا به نظر من هم، آیکون قبلی، بهتر از این آیکون بود.

ممنونم

نظر

مشكل من كه حل شد...ايكونش هم قشنگتر شده

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                      ببخشید یه مشکل دیگه دیدم
                      من وقتی از سیب چه میام بیرون وقتی Sbsettings
                      سیب چه رو میبندم وقتی دوباره میام توش بسته نمیشه تا موقعی که ری اسپرینگ بشه خب این رمو اشغال میکنه هیچ برنامه ای اینجوری نیست همه ی
                      برنامه ها بسته میشن جز این
                      اینم یک مشکل دیگه

راستی برنامه منو توی سیب چه نذاشتین؟
                      خیلی وقته ایمیل دادم
                      Persian Yahoo Messenger>Y Payamresan
                      من نفهمیدم منظورتون از sbsettings سیب چه رو میبندم، چی بود؟

یه باگ که ممکن با sbsettings بوجود بیاد اینه که وقتی برنامه نصب می کنین ممکنه آیکون برنامه هایی که تو sbsettings گفتین نشون نده، نشون داده بشه.

نظر

برای دوستانی که آیکون قبلی را دوست می دارند!
                        اینو دانلود کنید و محتویاتش رو توی مسیر زیر جایگزین کنید:
                        /var/Applications/Sibche.app/

نظر

وقتی خود برنامه نویس برنامه رو رایگان ارائه کرده دیگه چه اجازه ای آخه . خیلی معذرت می خوام اما یه عادت بده ماست که دیگه نمی دونیم چی کار کنیم یه گیری بدیم دیگه . این برنامه هیچ چیز مثبتی نداشت واقعا ؟

نظر

ما فرض رو بر این گذاشتیم که اگه کسی برنامه اش رو رایگان روی اپستور گذاشته مشکلی نخواهد نداشت که برنامه اش روی یک بازار دیگه نیز قابل دریافت به صورت رایگان باشه. این فرض رو هم برای این کردیم که خودمون و برنامه نویسای آیفونی که می شناسیم مشکلی با این موضوع نداشتند (خوشحال هم می شدند). اگر هم برنامه فارسی غیر رایگانی دیدید از صاحب اثر اجازه گرفته شده.
                            در نهایت اگر کسی نخواست برنامه اش روی سیبچه باشه با یک میل مشکل حل می شه.

نظر

ميشه بمن بگيد از كدوم سورس بايد اضافه كنم ؟
                              هرچي تو سيديا ميگردم پيدانمي كنم

نظر

نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
                                ميشه بمن بگيد از كدوم سورس بايد اضافه كنم ؟
                                هرچي تو سيديا ميگردم پيدانمي كنم
                                http://cydia.sibche.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X