اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من دستور
    -v busratio=21
    رو زدم یه چیزایی نوشت بعد گیر کرد و پشت سر هم ی چیزی نوشت
    اگه کسی کمک کنه تا من نصب کنم یه عمر دعاش میکنم
    تو iaktos_s3 میندازه بیرون که اشتباهی گفتم iaktos l2-lion
    من تو خونه 2 تا سیستم دارم هردوشون غیر اپل هستن
    ولی تو یکیش میخوام نصب رو شروع کنم میندازه بیرون تو یکیش علامت ورود ممنوع رو میاره چیکار کنم کلا کلافه شدم

نظر

• سلام خسته نباشید
      من دوباره خواستم مک رو نصب کنم اینبار با دستور -v busratio=21 زدم نصب کنه حداقل 40 50 دقیقه موند اینایی که پایین عکسشو میزارم رو نوشت

نظر

• سلام دوستان عزیز؛
        من iatkos l1 رو نصب کردم . براحتی نصب شد. فقط اینکه برای وارد شدن به محیط باید حتما دیسک مک داخل درایو باشد تا بتونم لود کنم روی مک
        بوت لودر هم جداگانه از داخل مک نصب کردم نشد
        از EasyBsd هم استفاده کردم که آن هم نشد
        به نظر دوستان چیکار کنم که اول تو بوت بتونم انتخاب کنم که برم داخل مک یا ویندوز ؟

نظر

• آقا یکی هم دست ما رو بگیره
          http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post809631

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
            من دستور
            -v busratio=21
            رو زدم یه چیزایی نوشت بعد گیر کرد و پشت سر هم ی چیزی نوشت
            اگه کسی کمک کنه تا من نصب کنم یه عمر دعاش میکنم
            تو iaktos_s3 میندازه بیرون که اشتباهی گفتم iaktos l2-lion
            من تو خونه 2 تا سیستم دارم هردوشون غیر اپل هستن
            ولی تو یکیش میخوام نصب رو شروع کنم میندازه بیرون تو یکیش علامت ورود ممنوع رو میاره چیکار کنم کلا کلافه شدم
            آقا شما همین iaktos ml2 رو می تونید روی برنامه sunVB در محیط ویندوز نصب و استفاده کنید. من خودم نصب کردم و خوب بود

نظر

• الان تو رختخواب اومدم چک کنم ببینم کسی تونسته راهنمایی کنه یا نه ولی انگار باید نصب هکینتاش آدمیزادی رو باخودم به بخواب ببرم!!!

یه سوال من iAtkos ۱۰.۶.۳ رو نصب کردم و با cpus=1 و -x بالا اومده ولی هیچکدوم از پارتیشنهامو نمیشناسه. نمیتونه مونت کنه چرا؟
              از بوت کمپ مکینتاش میشه استفاده کرد؟ تو فکرمه همه هاردمو با مک فرمت کنم و یه ویندوز کنارش نصب کنم و یه پارتیشن ntfs

نظر

• سلام خسته نباشيد
                من زدم اپديت نرم افزار ورژن جديد مك رو دانلود كنه بعد إز اينكه تموم شد زدم نصب كنه بعد ريستارت شد ولي ديگه مك بالا نمياد همه مدل بوت هم كردم ولي نشده چيكار كنم؟

نظر

سلام خسته نباشيد
                  من زدم اپديت نرم افزار ورژن جديد مك رو دانلود كنه بعد إز اينكه تموم شد زدم نصب كنه بعد ريستارت شد ولي ديگه مك بالا نمياد همه مدل بوت هم كردم ولي نشده چيكار كنم؟
                  باید قبل از ریست کردن سیستم با multibeast یه بار دیگه درایور ها رو نصب میکردید.با دی وی دی iatkos بوت کنید و درایور ها رو نصب کنید.

نظر

• سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                    باید قبل از ریست کردن سیستم با multibeast یه بار دیگه درایور ها رو نصب میکردید.با دی وی دی iatkos بوت کنید و درایور ها رو نصب کنید.
                    چطوري با دي وي دي بوت كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چطوري با دي وي دي بوت كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      دی وی دی رو بوت کنید به جای انتخاب بوت از روی دی وی دی پارتیشنی که مک رو توش نصب کردید انتخاب کنید تا بوت بشه.بعد هم با Multibeast درایور ها رو نصب کنید.

نظر

• با سلام دوست عزیز من تا به حال هر انچه راه وجود ذاره رفتماما موفق نشدم از هارد بوت کنم شما می تونی کمک کنییعنی واقع راه حلی هست

نظر

• برای من رویا شده است بوت از هارد ،،،مردان پارس

نظر

• نوشته اصلی توسط boosina نمایش پست ها
                            برای من رویا شده است بوت از هارد ،،،مردان پارس
                            دقیقا مشکل شما با بوت از روی هارد چیه ؟ بوت لودر بالا نمیاد ، یا اینکه موقع بالا اومدن مک گیر میکنه ، اگه گیر میکنه رو چی اررور میده ؟

عزیز ، شما chimera 11 یا chameleon 2.1 رو دانلود و رو پارتیشن مکی که نصب کردید نصبش کنید . برای گرافیکی کردن بوت لودر هم از multibeast قسمت customize - themes به دلخواه یکی از تم ها رو نصب کنید . فقط موقع بوت شدن سعی کنید کرنل های درستی رو وارد کنید ، مثلا :
                            Cpus=1 busratio=23 pcirootuid=1 -v arch=X86_64
                            مطمئن باشید اگه از روی دی وی دی مک بوت میشه از روی اینا هم باید بوت بشه ، فقط از فلگ های یکسان استفاده کنید ، اگه موفق به بوت کردن از روی هارد شدید بعدش بهم بگید تا بگم چطوری بدون نیاز به وارد کردن فلگ بوت کنید .
                            ویرایش توسط Arona : https://i-phone.ir/forums/member/112243-arona در ساعت 14-02-2013, 04:35 AM

نظر

• اسلام
                              از رو دی وی دی هم بوت کردم نیومد یه سری چیز ها تو صفحه سفید مینویسه بعد میگه باید ریستارت بکنی
                              چیکار کنم؟

نظر

اسلام
                                از رو دی وی دی هم بوت کردم نیومد یه سری چیز ها تو صفحه سفید مینویسه بعد میگه باید ریستارت بکنی
                                چیکار کنم؟
                                برای اینه که شما Cpu خودتون رو درست معرفی نمیکنید در شروع بوت . من عرض کردم که قبل از اینکه روی درایو مکی که نصب کردید و یا حتی قبل از شروع نصب وقتی روی DVD یا فلش رفتید قبل از Enter زدن برای شروع بوت این فلگ ها رو تایپ کنید :
                                Cpus=1 Busratio=23 Pcirootuid=1 -v

نظر

صبر کنید ..
                                X