اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• همین iatkos

نظر

• منظورتون کودوم تنظیماته اگه تنظیمات مربوط به حساب مشترک رو می گین که از وب سایت خوده شرکت مبین نت و حساب کار بری که دارم میرم اما اون جا فقط موارده عمومی هست مثلا چه قدر از اکانتم مونده چه قد دانلود کردم ترافیکم چه قدره سریال cpe و از این جور موارد

نظر

• دوست عزیز sega تا جایی که من می دونم iatkos یه توزیع از مک هست که برای نصب رو pc و به خصوص cpu های اینتل گزینه مناسبی هست iatkos سیسم عامل مک هست

نظر

• منظورتان را خوب متوجه نشدم،یعنی اینمیه جورایی سیستم عامله؟یا مثلا الان که من مک دارم به چه دردش میخوره؟کاربردش؟

نظر

• بله سیستم عامله مک هست من در جریانه سوال های قبلی شما نبودم چی شد که این سوال رو ****کردین اگه مک رو سیستمتون نصب شده باشه شما دیگه نیازی به این نسخه از مک ندارین چون همون سیستم عامل مکه عزیز شما مک رو الان رو pc داشته باشی دیگه نیازی به مک iatkos نداری عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              منظورتان را خوب متوجه نشدم،یعنی اینمیه جورایی سیستم عامله؟یا مثلا الان که من مک دارم به چه دردش میخوره؟کاربردش؟
              خیر iAtkos سیستم عامل نیست. بلکه گروهی به همین نام روی نسخه ایی از مک کار کردند و سیستم عامل مک رو برای نصب بر روی سیستم های غیر از سیستم های خود شرکت اپل آمده کرده اند و به اصطلاح سیستم عامل مک رو برای نصب بر روی سیستم های دیگر ( مثل لپ تاپ و PC ) هک کرده اند. چون سیستم عامل مکینتاش فقط و فقط در حالت عادی قابلیت نصب بر روی سیستم های خود شرکت اپل مثل Macbook , Macbook Pro , iMac , Mac Pro , Macbook Air Mac mini و ... را دارد. این گروه این سیستم عامل را برای نصب رو ی سیستم های دیگر بهینه کرده اند.

این نسخه همون مکینتاش هستش. برنامه یا Tweak خاصی نیست. فقط نصب کردنش روی لپ تاپ ها و PC ها راحتتر هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
                منظورتون کودوم تنظیماته اگه تنظیمات مربوط به حساب مشترک رو می گین که از وب سایت خوده شرکت مبین نت و حساب کار بری که دارم میرم اما اون جا فقط موارده عمومی هست مثلا چه قدر از اکانتم مونده چه قد دانلود کردم ترافیکم چه قدره سریال cpe و از این جور موارد
                دوست عزیز، شما برای ورود به تنظیمات مودم های adsl باید در مرورگر خودتون آدرس این مودم رو وارد کنید. آدرس اغلب مودم ها بصورت : 192.168.1.1 و یا 192.168.2.1 هستش. برای مودم شما هم که گفتید از راه LAN متصل هستش هم همین قضیه باید پا برجا باشه. چون تنها رابط شما با مودمتون از راه lan هستش، من فکر کنم شما باید اول lan مادربردتون رو در مک به کار بندازید تا بتونید از اینترنت استفاده کنید. شما مدل مادربرتون چی هستش ؟
                ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 21-09-2011, 03:29 PM

نظر

• اقا من اینو iAtkos s3 v2 نصب کردم ولی باید با دی وی دی برم توش چه کار کنم؟ ممنون می شم جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط aky نمایش پست ها
                    اقا من اینو iAtkos s3 v2 نصب کردم ولی باید با دی وی دی برم توش چه کار کنم؟ ممنون می شم جواب بدین
                    دوست عزیز، شما موقع نصب یا بعد از نصب Boot Loader نصب کردید ؟ اگر هم نصب کردید آیا درایوی که داخلش این بوت لودر نصب شده، درایو پیشفرض هاردتون برای بوت شدن هستش ؟ ( به اصطلاح آیا Active هستش ؟ )

نظر

• سلام مرسی از راهنمایی تون من از dell vostro 1510 استفاده می کنم نمیدونم مدل مادربرد چیه اگه می شه راهنمایی کنید فکر کنم حق با شماست lan رو نمیشناسه که کانکت نمی شه

نظر

• نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
                        سلام مرسی از راهنمایی تون من از dell vostro 1510 استفاده می کنم نمیدونم مدل مادربرد چیه اگه می شه راهنمایی کنید فکر کنم حق با شماست lan رو نمیشناسه که کانکت نمی شه
                        دوست عزیز، من متاسفانه نتونستم مدل کارت شبکه شما رو پیدا کنم.

شما در ویندوز روی Computer راست کلیک کن،Manage رو انتخاب کن، بعد Device Manager رو بزن طبق شکل زیر قسمت Network رو باز کن و از کارت شبکه ات Properties بگیر. حالا در تب Details در قسمت Property گزینه Service رو انتخاب کن و اون اسم رو برای من بنویس.

نظر

• اقا اگه ما موقع نصب تو قسمت کاستومایز همه تیک ها رو بزنیم اشکالی داره؟

نظر

• این هم یه عکس دیگه گفتم شاید کیفیت اون یکی خوب نباشه

نظر

• value =rtl8167

نظر

• من i atkos s3 v2 رو رو سیستمم نصب کردم و آخرین Chameleon رو هم روی مک نصب کردم ولی هر کاری میکنم موقع یوت مستقیم میره سراغ بوت لودر ویندوز و اگه بخوام وارد مک بشم باید از Chameleon رو dvd که مال i atkos هستش استفاده کنم
                                آیا راهی هستش که من مک رو بدون dvd و مستقمیم از روی hdd بوت کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X