اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sshssh نمایش پست ها
    سلام. من مک vmware رو نصب کردم اصلا خوب نبود و iatkos L1 هم با trans mac رایت کردم کلا بوت نمیشه! بعد رفتم مک iatkos s3 رو بدن کاستومایز نصب کردم (همیشه با دستکاری در کاستومایز مشکل پیش میومد با اینکه خیلی خوب کاستومایز میکردم) و بدون مشکل بود فقط درایور اِن ویدیا و کارت صدا روش نصب نیست و یو اس بی رو نمیشناسه، میخواستم ببینم جایی هست که بشه درایور هاشو دانلود کرد؟ یه کم سرچ کردم پیدا نکردم ممنون میشم بهم لینکی چیزی بدین، یا آموزشی برای بر طرف کردن مشکل... ککست هم هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم.
    منظورم از درایور اِن ویدیا برای اینه که رزولوشن و سرعت خیلی کم پایینه.
    و از همه مهم تر اینترنت هم توش ندارم و اِی دی اس ال هم هست و مودمم هم کابلی معمولی هست و وایرلس نیست.
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه و مشکلم رو کلا حل کنه،براش دعا میکنم به خدا الان 3ماهه در گیره مک و هکینتاش هستم!!
    اینم مشخصات سیستمم (لپ تاپ):
    sony vaio vpcf132fx
    Intel core i7 740QM / 1.73GHz
    ram 4gig DDR3 / 1995.1MHZ
    nvidia geforce 310m
    ممنون. منتظرم.
    واسه کارت گرافیک فکر نکنم چیزی پیدا کنی ولی واسه یو اس بی من فکر کنم اگه موقع نصب کمتر دستکاریش کنی درست شه اگرم درست نشد برو تو سایت kexts.com هرچی درایور موجود باشه اون تو هست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
      واسه کارت گرافیک فکر نکنم چیزی پیدا کنی ولی واسه یو اس بی من فکر کنم اگه موقع نصب کمتر دستکاریش کنی درست شه اگرم درست نشد برو تو سایت kexts.com هرچی درایور موجود باشه اون تو هست

sent from my ipad using tapatalk
      ممنون از جوابت ولی هر وقت دست کاری کردم به مشکل بر خورده.
      کسی جواب کامل تری نداره؟؟

نظر

سلام. :d من مک vmware رو نصب کردم اصلا خوب نبود و iatkos l1 هم با trans mac رایت کردم کلا بوت نمیشه! بعد رفتم مک iatkos s3 رو بدن کاستومایز نصب کردم (همیشه با دستکاری در کاستومایز مشکل پیش میومد با اینکه خیلی خوب کاستومایز میکردم) و بدون مشکل بود فقط درایور اِن ویدیا و کارت صدا روش نصب نیست و یو اس بی رو نمیشناسه، میخواستم ببینم جایی هست که بشه درایور هاشو دانلود کرد؟ یه کم سرچ کردم پیدا نکردم ممنون میشم بهم لینکی چیزی بدین، یا آموزشی برای بر طرف کردن مشکل... ککست هم هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم.
        منظورم از درایور اِن ویدیا برای اینه که رزولوشن و سرعت خیلی کم پایینه.
        و از همه مهم تر اینترنت هم توش ندارم و اِی دی اس ال هم هست و مودمم هم کابلی معمولی هست و وایرلس نیست.
        ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه و مشکلم رو کلا حل کنه،براش دعا میکنم به خدا الان 3ماهه در گیره مک و هکینتاش هستم!!
        اینم مشخصات سیستمم (لپ تاپ):
        Sony vaio vpcf132fx
        intel core i7 740qm / 1.73ghz
        ram 4gig ddr3 / 1995.1mhz
        nvidia geforce 310m
        ممنون. منتظرم.
        میتونید بگید برای نصب، چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟

نظر

• یه نکته دیگه دوست عزیز هرچی کمتر دستکاریش کنی بهتره من خودم فقط دو گزینه رو انتخاب کردم البته بازم بستگی به مشخصات سیستمت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            میتونید بگید برای نصب، چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟
            منظورتون چیه برای نصب چه گزینه هایی رو انتخلب میکنم؟؟؟؟
            ممنون hsh998 همین الان داشتم با چند تا دست کاری دوباره نصب میکردم!
            از همه بازم ممنون میشم کمک کنین خیلی وقته در گیرم.
            مرسی.

نظر

منظورتون چیه برای نصب چه گزینه هایی رو انتخلب میکنم؟؟؟؟
              ممنون hsh998 همین الان داشتم با چند تا دست کاری دوباره نصب میکردم!
              از همه بازم ممنون میشم کمک کنین خیلی وقته در گیرم.
              مرسی.
              منظورم در Customize بود.

شما در Customize چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟

نظر

• همون چیزایی که به صورت دیفالت تیک زده هستن رو دست نمیزنم + این چند تا که توی چند تا آموزش هم در همین انجمن هم چند تا دیگه دیدم که گفته بود مهم هستن، اینا:
                asere (یه همچین چیزی) تیکش رو بر میدارم به جاش chameleon 2.0
                بعضی اوقات graphicsn enabler
                fakeSMC , disabler , RTC , Evoreboot
                و
                drivers/main hardware/sata/ide==>intel
                و vga هم nvidia فقط NVEnabler
                و network هم wired و..... یادم نیست جزئیاتش رو!
                دیگه چیزی یادم نمیاد و فکر نکنم چیز دیگه ی باشه! میشه کلا همه تیک هارو بردارم؟ یا مثلا همه رو بردارم میشه توی مک نصبشون کرد؟ هیچ وقت هم نا حالا با هر کاستومایزی توش اینترنت نداشتم! یا اگه میبینین گزینه ای رو بد میزنم یا لازمه گزینه ای رو بزنم بهم بگین. ممنون.
                ویرایش توسط sshssh : https://i-phone.ir/forums/member/87840-sshssh در ساعت 29-02-2012, 10:56 PM

نظر

• اون سایتی که بهت گفتم کله درایورهایی که موجودرو داره شما با کمترین تغییر نصب کن بعدش تو اون سایت بگرد درایورات و پیدا کن با برنامه هایی که درایور نصب می کنن نصبشون کن بهترین راه همینه من کلا درایوری واسه وایرلس پیدا نکردم رفتم یه دانگل وایرلس خریدم خودم و خلاص کردم فعلا فقط گرافیکم و نمیشناسه همه چیزا درست شده

نظر

• یعنی منظورت از با کمی تغییر اینه که چند تا گزینه توی کاستومایز رو کم کنم یا چند تا رو اضافه کنم؟؟! مثلا چه گزینه هایی؟
                    آخه من مشکلم اینه که نمییدونم چطوری باید ککست ها و درایور هارو نصب کنم و.... و تازه توی مک هم که اینترنت ندارم! باید از ویندوز دانلود کنم.... خیلی سخته ولی امتحان مینکم مرسی از راهنماییت

نظر

همون چیزایی که به صورت دیفالت تیک زده هستن رو دست نمیزنم + این چند تا که توی چند تا آموزش هم در همین انجمن هم چند تا دیگه دیدم که گفته بود مهم هستن، اینا:
                      Asere (یه همچین چیزی) تیکش رو بر میدارم به جاش chameleon 2.0
                      بعضی اوقات graphicsn enabler
                      fakesmc , disabler , rtc , evoreboot
                      و
                      drivers/main hardware/sata/ide==>intel
                      و vga هم nvidia فقط nvenabler
                      و network هم wired و..... یادم نیست جزئیاتش رو!
                      دیگه چیزی یادم نمیاد و فکر نکنم چیز دیگه ی باشه! میشه کلا همه تیک هارو بردارم؟ یا مثلا همه رو بردارم میشه توی مک نصبشون کرد؟ هیچ وقت هم نا حالا با هر کاستومایزی توش اینترنت نداشتم! یا اگه میبینین گزینه ای رو بد میزنم یا لازمه گزینه ای رو بزنم بهم بگین. ممنون.
                      دوست عزیز، شما لطفا تمام جزئیات سخت افزاری سیستم رو ( یا لپ تاپ ) رو برای من بنویسید.

نظر

• بفرمایید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...edfea9f103.PNG
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...ec0ba82da5.PNG
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...4ddfb0fe06.PNG
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...a6d6e68912.PNG
                        اگه اطلاعات بیشتری هم خواستین بگین بدم. در ضمن لپ تاپ هست sony vaio VPCF132fx ممنون.
                        ویرایش توسط sshssh : https://i-phone.ir/forums/member/87840-sshssh در ساعت 01-03-2012, 12:10 AM

نظر

• sony vaio VPC F132fx
                          Intel core i7 740QM / 1.73GHz / MMX,SSE (1,2,3,3S,4.1,4.2)
                          4gig ram DDR3 / 1995.1MHz
                          nvidia geforce 310m (512mb)
                          اینم از مشخصات لپ تاپ. منتظرم. ممنون.
                          ویرایش توسط sshssh : https://i-phone.ir/forums/member/87840-sshssh در ساعت 01-03-2012, 03:43 PM

نظر

sony vaio VPC F132fx
                            Intel core i7 740QM / 1.73GHz / MMX,SSE (1,2,3,3S,4.1,4.2)
                            4gig ram DDR3 / 1995.1MHz
                            nvidia geforce 310m (512mb)
                            اینم از مشخصات لپ تاپ. منتظرم. ممنون.
                            دوست عزیز، فعلا فقط اینا رو انتخاب کن :

graphicsn enabler
                            fakeSMC , disabler , RTC , Evoreboot

اگر نصب با این گزینه ها جواب نداد، از صفحه ایی که گیر میکنه برام عکس بزار.

در ضمن فعلا نیازی نیست که گرافیک و صدا رو نصب کنی، توی مک میتونی نصبشون کنی.

نظر

• اقا درست شد و فقط کی بورد و موس (یو اس بی) رو نمیشناسه، یو اس بی نمیشناسه، اینترنت نداره، گرافیک نصب نیست و رزولوشن کمی پایینه و نورش خیلی زیاده که نمیشه کمش کرد.
                              باره قبل که بدون دست کاری در کاستومایز customize نصب کردم و بدون مشکل بود دو سه بار رفتم توش و همش با دکمه پاور خاموش کردم ولی باره چهارم از توی سیستم عامل خاموش کردم که 10دقیقه همین طوری صفحه آبی بود و خاموش نمیشد حالا میترسم بازم همینطوری شه!

نظر

• سلام.
                                من هر چی میگردم از سایت http://osx86.net نمیتونم درایور (ککست) های سیستمم رو پیدا کنم، اگه کسی میتونه برام پیدا کنه ممنونش میشم! اینم مشخصات سیستمم (لپتاپ)
                                sony vaio, VPC F132fx
                                Intel core i7 740QM / 1.73GHz / MMX, SSE(1,2,3,3S,4.1,4.2) , EM64T, VT-x
                                memory: 4gig DDR3 / 1995.0 MHz
                                nvidia geforce310m
                                ethernet: Marvell Yukon 88E8057 PCI-E Gigabit Ethernet Controller / atheros AR9287 Wireless network adapter / i'm not using a wireless modem
                                nvidia high definition audio + realtk high definition audio
                                usb: generic usb hub / intel 5 series/3400series chipest family usb enhanced hos controller - 3b34&3b3c / renesas electronics usb 3.0 host controller&root hub / .....
                                مرسی.

نظر

صبر کنید ..
                                X