اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست گرامی.من می خوام مک و ویندوز 7 رو با هم روی لپ تاپم نصب کنم.قبلا خیلی امتحان کردم و پدرم دراومد،ولی نشد که نشد.الان که پست شما رو خوندم دوباره داره قلقلکم میده که امتحانش کنم.مشخصات لپ تاپم هم اینه :
    Sony Vaio VGN-FW21J
    CPU : Intel Core2Duo P 8400 2.26 GHz
    Ram : 4 GB DDR2 Dual Channel
    Graphic : ATI Mobility Radeon HD 3650
    Sound : Realtek High Definition Audio
    Motherboard : Sony Corporation -BIOS : American Megatrends Inc.
    Modem : HDA CX11270 Soft Modem
    Ethernet : Marvell Yukon 88E8055
    WLAN : Intel WiFi Link 5100 AGN
    ممکنه لطف کنید و به من بگید که آیا اصلا امکان نصب مک روی لپ تلپ من هست یا نه؟
    ممنون
    در ضمن یه نفر ظاهرا روی یک لپ تاپ مشابه لپ تاپ من (از نظر ظاهری حداقل مشابه هستن) مک رو نصب کرده،ولی به سوالات اصلا جواب نمیده.این هم لینک ویدئوی طرف :
    http://www.youtube.com/watch?v=oU86nLK5qOc
    ویرایش توسط sahandfb : https://i-phone.ir/forums/member/10602-sahandfb در ساعت 21-01-2011, 04:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی.من می خوام مک و ویندوز 7 رو با هم روی لپ تاپم نصب کنم.قبلا خیلی امتحان کردم و پدرم دراومد،ولی نشد که نشد.الان که پست شما رو خوندم دوباره داره قلقلکم میده که امتحانش کنم.مشخصات لپ تاپم هم اینه :
      Sony vaio vgn-fw21j
      cpu : Intel core2duo p 8400 2.26 ghz
      ram : 4 gb ddr2 dual channel
      graphic : Ati mobility radeon hd 3650
      sound : Realtek high definition audio
      motherboard : Sony corporation -bios : American megatrends inc.
      Modem : Hda cx11270 soft modem
      ethernet : Marvell yukon 88e8055
      wlan : Intel wifi link 5100 agn
      ممنون
      در ضمن یه نفر ظاهرا روی یک لپ تاپ مشابه لپ تاپ من (از نظر ظاهری حداقل مشابه هستن) مک رو نصب کرده،ولی به سوالات اصلا جواب نمیده.این هم لینک ویدئوی طرف :
      http://www.youtube.com/watch?v=ou86nlk5qoc
      میشه مدل بایوست رو از تو خود بایوس وقتی واردش میشی همون بالا بغل نوشته ی " bios setup utility " برام بنویسی ؟

در ضمن مدل کارت صدا رو نوشتی... لطف کن ورژنشم بنویس . تو سایت سونی پیدا کن.

نظر

Sony Vaio VGN-FW21J
        ممنون
        http://www.youtube.com/watch?v=oU86nLK5qOc

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        میشه مدل بایوست رو از تو خود بایوس وقتی واردش میشی همون بالا بغل نوشته ی " bios setup utility " برام بنویسی ؟

در ضمن مدل کارت صدا رو نوشتی... لطف کن ورژنشم بنویس . تو سایت سونی پیدا کن.
        توی BIOS اینو نوشته بود : Aptio Setup Utility Version 1.23.1109 American Megatrends
        در مورد کارت صدا هم توی سایت سونی نوشته : Audio Chipset ALC889
        فکر کنم اطلاعاتی که میخوای همینا باشن درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
          Sony Vaio VGN-FW21J
          ممنون
          YouTube - Snow Leopard on Sony Vaio FW

توی BIOS اینو نوشته بود : Aptio Setup Utility Version 1.23.1109 American Megatrends
          در مورد کارت صدا هم توی سایت سونی نوشته : Audio Chipset ALC889
          فکر کنم اطلاعاتی که میخوای همینا باشن درسته؟

بله دوست عزیز به احتمال خیلی قوی میتونی. من الان بایوست رو چک کردم گزینه AHCI رو تو صفحه Advanced داره. پس میتونی نصب کنی.

کارت صداتم هیچ مردی برای نصب نداره. مثل شکل زیر نصب کن. ( کارت صدات دقیقا مثل کارت صدای منه. )

البته این تیک هایی که من زدم فقط برای کارت صدات هستش.

برای کارت گرافیکت هم یا گزینه های ATI رو فعال کن ( نه همه رو !!! ) یا من درایورشو بهت میدم.

نظر

دوست عزیز، اون گزینه وسطی، "-AppleHDA Roolback " اضافی کلیک خورده، اونو لازم نیست نصب کنی. اول با ALC8xxHDA چک کن، اگه جواب نگرفتی اون گزینه رو هم بزن.

نظر

آقا سالار بایوس Hp dv6 3190ee با ورژن F.12 آپشن هاردو نداره چیکار کنم؟

نظر

بله دوست عزیز به احتمال خیلی قوی میتونی. من الان بایوست رو چک کردم گزینه AHCI رو تو صفحه Advanced داره. پس میتونی نصب کنی.

کارت صداتم هیچ مردی برای نصب نداره. مثل شکل زیر نصب کن. ( کارت صدات دقیقا مثل کارت صدای منه. )

البته این تیک هایی که من زدم فقط برای کارت صدات هستش.

برای کارت گرافیکت هم یا گزینه های ATI رو فعال کن ( نه همه رو !!! ) یا من درایورشو بهت میدم.
                خیلی ازت ممنونم.البته توی بایوس قسمت Advanced رو من نگاه کردم.تنها گزینه ای که داشت این بود : Intel Virtualization Technology که میشه فعال یا غیر فعالش کرد و نمیدونم که آیا این همونی هستش که شما منظورته یا نه؟در ضمن اگر لطف کنی و درایور کارت گرافیک رو هم به من بدی خیلی ممنونت میشم.اگر بخوام درایوری رو که شما بهم میدی رو نصب کنم اصولا دیگه توی Multibeast نباید گزینه ای رو تیک بزنم درسته؟

نظر

با سلاام و عرض خسته نباشید تشکر بسیار از بابت آموزش جامع

بعد از این که iBoot بالا می آید و دی وی دی Snow Leopard را داخل دستگاه قرار می دم x- را هم می زنم اما بعد از چند دقیقه روی لوگو اپل ورود ممنوع میده ! سیستمم VAIO- VGN Z530 N هستش قبلا ۳۰ الی ۴۰ باری روش Leo Hazard نصب کردم بدون مشکل هم نصب می شد اما سر درایور ها هر سری می زدم می ترکوندمش دیگه بالا نمی آمد !!! D: دوستان اگه لطف کنند راهنمایی کنند متشکر می شوم

نظر

نوشته اصلی توسط pedram_noei_a نمایش پست ها
                    آقا سالار بایوس hp dv6 3190ee با ورژن f.12 آپشن هاردو نداره چیکار کنم؟
                    دوستان عزیز، متاسفانه اگه آپشن ahci رو ندارین نمیتونین با این روش مک رو روس سیستم pc نصب کنین.

البته بعضی از دوستان ممکنه خوب بایوس رو نگردن چون برای مادربرد های مختلف جاهای مختلفی قرار داره.

بازم میگم، آپشن ahci مهمه ولی آپشن hpet ممکنه زیاد مهم نباشه. ( یعنی احتمال اینکه بدون hpet عوض کردن بتونین مک رو نصب کنین خیلی بالاست. )

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                      در قسمت disk utility به غیر از dvd rom هیچ یک از درایوهای دیگمو نمیشناسه!!!
                      شما از همین روش استفاده کردین ؟

شما روی سیستم امتحان کردین یا vmware ؟ در ضمن مشخصات هارتون رو هم بنویسید و همینطوریش مشخصات مادربرد رو هم.

نظر

نوشته اصلی توسط khashi_gigili نمایش پست ها
                        با سلاام و عرض خسته نباشید تشکر بسیار از بابت آموزش جامع

بعد از این که iBoot بالا می آید و دی وی دی Snow Leopard را داخل دستگاه قرار می دم x- را هم می زنم اما بعد از چند دقیقه روی لوگو اپل ورود ممنوع میده ! سیستمم VAIO- VGN Z530 N هستش قبلا ۳۰ الی ۴۰ باری روش Leo Hazard نصب کردم بدون مشکل هم نصب می شد اما سر درایور ها هر سری می زدم می ترکوندمش دیگه بالا نمی آمد !!! D: دوستان اگه لطف کنند راهنمایی کنند متشکر می شوم
                        شما ورژن جدید iBoot رو از همون لینک صفحه اول دانلود کنین، احتمالا این ارورر برای کارت گرافیک هستش. اگه بر طرف نشد، اعلام کنین تا روش جایگزین بهتون پیشنهاد بدم.

نظر

دوستان یه مژده ..... !!!

به زودی این آموزش رو به صورت PDF با عکس های فوق العاده با کیفیت و همگام با شرح تو سایت قرار میدم.

عکس ها رو از سیستم خودم میگیرم و مرحله به مرحله و کلیک به کلیک از مراحل نصب عکس میگیرم.

نظر

شما از همین روش استفاده کردین ؟

شما روی سیستم امتحان کردین یا vmware ؟ در ضمن مشخصات هارتون رو هم بنویسید و همینطوریش مشخصات مادربرد رو هم.
                            روی vmware امتحان کردم مشکلی نداشت البته نسخه 10.6.4 ولی کند بود و حال نکردم تصمیم گرفتم همینطوری مثل ویندوز نصبش کنم. خلاصه پارتیشن جدا کردم 30 گیگ. به فرمت ntfs . نسخه IATKOS S3 snow leopard 10.6.3 رو دانلود کردم فایل iso رو. بعد ایمیج رو روی دی وی دی burn کردم.
                            تنظیمات bios رو فقط بخش بوت رو دستکاری کردم. leopard بدون هیچ مشکلی بوت شد و وارد قسمت نصبش شدم ولی همانطور که میدونین باید پارتیشنم رو به فرمت MAC تغییر میدادم پس وقتی روی Disk utility زدم به غیر از dvd iatkos هیچ یک از پارتیشن هامو نشون نداد.
                            هاردم:

samsung 500 gig روی sata 2
                            و مادربورد:
                            asus p5k se\epu

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                              روی vmware امتحان کردم مشکلی نداشت البته نسخه 10.6.4 ولی کند بود و حال نکردم تصمیم گرفتم همینطوری مثل ویندوز نصبش کنم. خلاصه پارتیشن جدا کردم 30 گیگ. به فرمت ntfs . نسخه IATKOS S3 snow leopard 10.6.3 رو دانلود کردم فایل iso رو. بعد ایمیج رو روی دی وی دی burn کردم.
                              تنظیمات bios رو فقط بخش بوت رو دستکاری کردم. leopard بدون هیچ مشکلی بوت شد و وارد قسمت نصبش شدم ولی همانطور که میدونین باید پارتیشنم رو به فرمت MAC تغییر میدادم پس وقتی روی Disk utility زدم به غیر از dvd iatkos هیچ یک از پارتیشن هامو نشون نداد.
                              هاردم:

samsung 500 gig روی sata 2
                              و مادربورد:
                              asus p5k se\epu
                              دوست عزیز، مثل اینکه شما این چند صفحه رو نخوندین.

من در مورد iAtkos زیاد نمیتونم نظر بدم، چون من امتحانش نکردم و اصولا از وژن های دستکاری شده ( چه تو ویندوز، چه تو مک ) زیاد خوشم نمیاد.

من در صفحات قبلی اعلام کردم که روی همین ماردبرد شما این نسخه ایی رو که تو آموزش گفتم و DVD مک اورجینال هستش، رو نصب کردم.

پس شما رو تشویق به استفاده از این روش میکنم. ( 100% روی مادربردتون جواب میده ).

نظر

صبر کنید ..
                              X