اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اساتید من تو مرحله انتخاب پارتیشن برای نصب مک موندم توی disk utilities اصلا درایوهای هارد من رو نشون نمیده فقط سی دی درایو و همون فلش مموری رو نشون میده.
    چه باید کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      لپتاپ شما سازگاری کامل با سیستم عامل مک داره، شما برای ساخت بوتیبل usb از برنامه myhack استفاده کنید، اموزشش رو به پست اول اضافه کردم، در صورتی که مجددا صفحه install مک بالا نیومد، از کرنل فلاگ زیر استفاده کنید: (حرف کوچک و بزرگ و فاصله عینا تایپ شود)

PCIRooTUID=0 GrphicsEnabler=No -x
      داداش دمت گرم ،من این کرنل فلگایی که گفتی و زدم و صفحه نصب اومد و خیلی خوشحالمون کرد :دی
      اما یه مشکل میخوام بدونم اینکه روی صفحه اینستال تاچ پد من کار نمیکنه طبیعی هست یا بایستی باز کرنل فلگی چیزی بزنم تا کار کنه؟
      و یه سوال دیگه میشه تنظیمات mbr رو هم بگی و فایل سازگار با این نسخه رو هم بزاری لینکشو؟؟؟
      سپاس بی کران
      ویرایش توسط koopichi : https://i-phone.ir/forums/member/71773-koopichi در ساعت 30-10-2013, 10:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط koopichi نمایش پست ها
        داداش دمت گرم ،من این کرنل فلگایی که گفتی و زدم و صفحه نصب اومد و خیلی خوشحالمون کرد :دی
        اما یه مشکل میخوام بدونم اینکه روی صفحه اینستال تاچ پد من کار نمیکنه طبیعی هست یا بایستی باز کرنل فلگی چیزی بزنم تا کار کنه؟
        و یه سوال دیگه میشه تنظیمات mbr رو هم بگی و فایل سازگار با این نسخه رو هم بزاری لینکشو؟؟؟
        سپاس بی کران
        در صورتي كه bootable usb رو با برنامه myhack درست كردين، فقط كيبودردتون كار ميكنه و بايد از ماوس اكسترنال بصورت سيم دار يا بي سيم استفاده كنيد، البته ميشه بدون ماوس هم عمليات نصب رو پيش برد.
        متاسفانه روي نسخه فاينال mavericks فعلا پچها كار نميكنه، پچها براي نسخه gm جوابگو هست، بزودي اموزش نصب mavericks نسخه فاينال بر روي پارتيشن mbr براي نصب ويندوز هم به پست اول اضافه ميشه.

نظر

در صورتي كه bootable usb رو با برنامه myhack درست كردين، فقط كيبودردتون كار ميكنه و بايد از ماوس اكسترنال بصورت سيم دار يا بي سيم استفاده كنيد، البته ميشه بدون ماوس هم عمليات نصب رو پيش برد.
          متاسفانه روي نسخه فاينال mavericks فعلا پچها كار نميكنه، پچها براي نسخه gm جوابگو هست، بزودي اموزش نصب mavericks نسخه فاينال بر روي پارتيشن mbr براي نصب ويندوز هم به پست اول اضافه ميشه.
          خیلی ممنون
          تونستم نصب کنم اومد بالا اما الان مشکل اساسی تر شده
          یعنی بعد از نصب دراور ها وقتی ریست میکنم دستگاه میره تو یه صفحه سیاه خیلی ناراحت کنندس دراور ها با hp probook installer 6.1 نصب کردم ،اما راضی نیستم دیگه ازش وایرلس هم کار نمیکنه

نظر

خیلی ممنون
            تونستم نصب کنم اومد بالا اما الان مشکل اساسی تر شده
            یعنی بعد از نصب دراور ها وقتی ریست میکنم دستگاه میره تو یه صفحه سیاه خیلی ناراحت کنندس دراور ها با hp probook installer 6.1 نصب کردم ،اما راضی نیستم دیگه ازش وایرلس هم کار نمیکنه
            خواهش مي كنم، از hp probook installer 6.9 استفاده كنيد.

نظر

خواهش مي كنم، از hp probook installer 6.9 استفاده كنيد.
              نمیاد بالا که روانی کرده منو بعد از لود شدن سیستم میره رو یه صفحه سیاه و همین

نظر

سپاس بی کران
                من تونستم مکو لود کنم اما بعد لوگوی اپل صفحه مشکی میشه از کرنل های گفته شده هم استفاده کردم بازم ج نداد.
                راهنماااااایی کنید خواهشا؟

- - - - - - - - - -

من تونستم مکو لود کنم اما بعد لوگوی اپل صفحه مشکی میشه از کرنل های گفته شده هم استفاده کردم بازم ج نداد.

نظر

نمیاد بالا که روانی کرده منو بعد از لود شدن سیستم میره رو یه صفحه سیاه و همین
                  من یه بار دیگه نصب کردم الان مشکلم اینجاس که وای فای منو نمیشناسه

نظر

من یه بار دیگه نصب کردم الان مشکلم اینجاس که وای فای منو نمیشناسه
                    ككست مربوطه رو از سايت kexts.com دانلود و نصب كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                      ككست مربوطه رو از سايت kexts.com دانلود و نصب كنيد
                      منو ببخش خواهش میکنم!
                      این آخرین سوالی هست که میپرسم لپتاپ منم اچ پی ۴۵۳۰ اس هست وقتی که خاموش روشن میکنم مجبور میشم کرنل فلگ بزنم که با این کار وارد سیف مود میشه؟؟؟ فکر میکنم موقع بوت به ایراد میخوره اگه راهنمایی میتونین بکنین منو خیلی ممنونت میشم!
                      درود

نظر

• نوشته اصلی توسط koopichi نمایش پست ها
                        منو ببخش خواهش میکنم!
                        این آخرین سوالی هست که میپرسم لپتاپ منم اچ پی ۴۵۳۰ اس هست وقتی که خاموش روشن میکنم مجبور میشم کرنل فلگ بزنم که با این کار وارد سیف مود میشه؟؟؟ فکر میکنم موقع بوت به ایراد میخوره اگه راهنمایی میتونین بکنین منو خیلی ممنونت میشم!
                        درود
                        دوست عزیز اگه از کرنل فلگ x- استفاده کنید وارد سیف مود میشید.یه کسکت با دیوایس شما هماهنگ نیست.به همین علت این مشکل پیش میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام عزیز
                          شما فقط باید با کرنل فلگ IGPEnabler=No مک رو بالا بیاری و اگر هم بار اوله که میخوای بالا بیاریش بعد از
                          کرنل فلگ گفته شده یه x- هم بنویس تا بصورت Safe Boot بیاد بالا. چون فقط و فقط برای بار اول رو حالت Safe لود میشه و لا غیر.
                          بعد از اینکه اومد بالا با برنامه Multibeast درایورهاتو نصب کن. وقتی نصبیدی دیگه ردیفه و رو حالت عادی میاد بالا
                          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام عزیز
                            شما فقط باید با کرنل فلگ IGPEnabler=No مک رو بالا بیاری و اگر هم بار اوله که میخوای بالا بیاریش بعد از
                            کرنل فلگ گفته شده یه x- هم بنویس تا بصورت Safe Boot بیاد بالا. چون فقط و فقط برای بار اول رو حالت Safe لود میشه و لا غیر.
                            بعد از اینکه اومد بالا با برنامه Multibeast درایورهاتو نصب کن. وقتی نصبیدی دیگه ردیفه و رو حالت عادی میاد بالا
                            موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                              دوست عزیز اگه از کرنل فلگ x- استفاده کنید وارد سیف مود میشید.یه کسکت با دیوایس شما هماهنگ نیست.به همین علت این مشکل پیش میاد
                              من درایور هامو با نرم افزار hp probook installer ورژن ۶.۱.۹ نصب کردم اما باز وای فای نصب نشد از کجا میتونستم بفهمم ادوم کسکت مشکل داره؟؟؟

نظر

• من الان همه مشکلام حل شده فقط وقتی ریستارت میکنم باید حتما با فلش وارد شم چون اررور میگیرم چند بار بوت لودر و نصب کردم اما باز فایده نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X