اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bolt نمایش پست ها
    با مای هک ساختم
    آخرین ورژن مای هک (myhack)

- - - - - - - - - -

فکر کنم دوستان زیاده دیگه ای هم با همین مسئله مشکل داشته باشن،
    مشکل ظاهر شدن علامت ورود ممنوع یا پارک ممنوع.
    پس بگو برای چی جواب نداده! دوست من بهترین روش نصب مک همون روش tonymacx86 با یونی بیست 3.1 (نسخه فعلی ) هست .... البته من با روش مای هک کار نکردم .... چندین راه دیگه هم هست که من به هیچ کدوومشون علاقه ای ندارم .برو فرمت کن طبق دستورات فرومی که گفتم انجام بده....
    ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 13-11-2013, 12:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
      پس بگو برای چی جواب نداده! دوست من بهترین روش نصب مک همون روش tonymacx86 با یونی بیست 3.1 (نسخه فعلی ) هست .... البته من با روش مای هک کار نکردم .... چندین راه دیگه هم هست که من به هیچ کدوومشون علاقه ای ندارم .برو فرمت کن طبق دستورات فرومی که گفتم انجام بده....
      اقا من همه اون کار هارو کردم، دیگه علامت ورود ممنوع نمیاد، ولی به جاش بعد یه مدت یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ کاری انجام نمیشه :دی
      حال چه کنم دوست عزیز ؟!؟!
      راستی از هر کدی هم که استفاده میکنم بازم صفحه سیاه ه میاد.

نظر

• [QUOTE=bolt;906430]اقا من همه اون کار هارو کردم، دیگه علامت ورود ممنوع نمیاد، ولی به جاش بعد یه مدت یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ کاری انجام نمیشه :دی
        حال چه کنم دوست عزیز ؟!؟!
        راستی از هر کدی هم که استفاده میکنم بازم صفحه سیاه ه میاد.[/QUOTE

توی کامنت ۱۶۲جوابت رو دادم ...حتم دارم که یک جایی یه نکته ایش رو از قلم انداختی....بازهم بررسی اش کن این با این علت هستش که هنوز کارت گرافیک دوم ات فعال هست ..یک بار دیگه بایوس رو روی پیش فرض و ریست و از نو گزینه ها رو تغییر بده ثانیا بوت فلگی که دادم باید به فاصله بین حروف و بزرگی و کوچکی اشون دقت کنی ،عینا یکی باشه...و حتما دقت کن به جای عدد0حرفoانگلیسی نزنی!

نظر

• کسی نمیدونه چرا با روش UniBeast نمیشه فلش بوت ساخت من هر کاری میکنم بعد از چند ثانیه ارور میده
          ویرایش توسط arashz4 : https://i-phone.ir/forums/member/57386-arashz4 در ساعت 17-11-2013, 10:21 AM

نظر

• توی کامنت ۱۶۲جوابت رو دادم ...حتم دارم که یک جایی یه نکته ایش رو از قلم انداختی....بازهم بررسی اش کن این با این علت هستش که هنوز کارت گرافیک دوم ات فعال هست ..یک بار دیگه بایوس رو روی پیش فرض و ریست و از نو گزینه ها رو تغییر بده ثانیا بوت فلگی که دادم باید به فاصله بین حروف و بزرگی و کوچکی اشون دقت کنی ،عینا یکی باشه...و حتما دقت کن به جای عدد0حرفoانگلیسی نزنی![/QUOTE]

نه، همه چیزایی که گفتی غیرفعال بود،
            اخرش با این کد رفت تو
            IGPEnabler=Yes IGPlatformID=01660003 -v GraphicsEnabler=No
            ولی برای بار دوم که فلش رو بوت میکنم که نصب مک تکمیل شه، هیچ عکس العملی انجام نمیده و رو همون صفحه که کلی چیز میز نوشته گیر میکنه :دی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arashz4 نمایش پست ها
            کسی نمیدونه چرا با روش UniBeast نمیشه فلش بوت ساخت من هر کاری میکنم بعد از چند ثانیه ارور میده

چرا با MyHack انجام نمیدی دوست عزیز ؟!؟!

نظر

توی کامنت ۱۶۲جوابت رو دادم ...حتم دارم که یک جایی یه نکته ایش رو از قلم انداختی....بازهم بررسی اش کن این با این علت هستش که هنوز کارت گرافیک دوم ات فعال هست ..یک بار دیگه بایوس رو روی پیش فرض و ریست و از نو گزینه ها رو تغییر بده ثانیا بوت فلگی که دادم باید به فاصله بین حروف و بزرگی و کوچکی اشون دقت کنی ،عینا یکی باشه...و حتما دقت کن به جای عدد0حرفoانگلیسی نزنی!

اخرش با این کد رفت تو
              ولی برای بار دوم که فلش رو بوت میکنم که نصب مک تکمیل شه، هیچ عکس العملی انجام نمیده و رو همون صفحه که کلی چیز میز نوشته گیر میکنه :دی

- - - - - - - - - -

[/QUOTE]
              در جواب شما(bolt)
              چرا از محیط جایی که توی مراحل نصب فریز شده عکسی نمی گیری و ضمیمه کامنت نکردی! با یک موس یا کی برد اکسترنال هم برای وارد کردن دستورات تست کردی؟ یک نکته دیگه ارتقای بایوس سیستم توی نصب سیستم عامل ها تاثیر زیادی داره...آخرین ورژن اش حالا اگر لپ تاب باشه روی سایت سازنده اگر پی سی هم که روی سایت سازنده مادربورد...که طبیعتا توی محیط ویندوز قابل نصبه....برای خود من پیش آمده بود که روی PC با وجود این که سطح بالا بود مشکلات ریسیت ناگهانی و ارور در حین نصب بر خورده بودم و با ارتقای بایوس سیستم حل شد....
              در جواب شماarashz4
              اولا باید ماوریکس از اپ استور اپل دانلود بشه ثانیا باید توی پا رتیشن بندی و فرمت فلش بکار گرفته شده در بوتیبل سازی باید از منوی آپشن پایین disc utility گزینهmaster boot record زده بشه بعد فرمت کنی....توی پا رتیشن بندی درایو هدف برای نصب از گزینه آپشن مورد اولی GUIDزده وفرمت میشه تا امکان نصب باشه....

نظر

• درود

این توضیحات مختص لپتاپ های hp Probook 4530s &4540s هستش.

عزیزانی که می خوان موریکس رو نصب کنن حالا چه بصورت unibeast یا myhack فرقی نداره، در واقع روش myhack بهتر هم هستش چون کرنل و اپشن های لازم برای نصب رو داره و راحت تر بودن نصب رو هم بهمراه داره، ۲ مشکل که کاربران لپتاپ های hp سری probook موقع بوت کردن دارند، مربوط به عدم لودینگ page install هستش که بصورت علامت ممنوع بر روی لوگوی اپل، یا صفحه سیاه یا مدام در حال لود هستش ظاهر میشه، روشهای تست شده بر روی مدل های ۴۵۳۰ و ۴۵۴۰ بصورت زیر هستش، که باید کرنل فلاگ های زیر رو موقع بوت وارد کنید (به کوچیک و بزرگ بودن حروف و عدد دقت کنید).

نکته: در هر دو مدل از اولین یا پورت usb نزدیک به خودتون در سمت راست لپتاپ استفاده کنید.

use unibeast : در ۴۵۴۰ و ۴۵۳۰ هر دو از کرنل فلاگ زیر استفاده کنید، دقت داشته باشید که حتما از ماوس و کیبورد اکسترنال موقع نصب استفاده کنید چون تاچ پد و کیبورد لپتاپ بدلیل استفاده از کرنل safe mode کار نخواهد کرد.

PCIRooTUID=0 GraphicsEnabler=No -x

use myhack : در ۴۵۳۰ نیاز به کرنل نیست اما در ۴۵۴۰ از کرنل زیر استفاده کنید.

GraphicsEnabler=No

نظر

• سلام

من CPU AMD 270 و Intel E5700 دارم با گرافیک 430GT و مادربورد گیگا و ECS میشه نصب کنم رو این سیستما ؟

لطفا راهنمایی کنید مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                    اخرش با این کد رفت تو

- - - - - - - - - -

در جواب شما(bolt)
                    چرا از محیط جایی که توی مراحل نصب فریز شده عکسی نمی گیری و ضمیمه کامنت نکردی! با یک موس یا کی برد اکسترنال هم برای وارد کردن دستورات تست کردی؟ یک نکته دیگه ارتقای بایوس سیستم توی نصب سیستم عامل ها تاثیر زیادی داره...آخرین ورژن اش حالا اگر لپ تاب باشه روی سایت سازنده اگر پی سی هم که روی سایت سازنده مادربورد...که طبیعتا توی محیط ویندوز قابل نصبه....برای خود من پیش آمده بود که روی PC با وجود این که سطح بالا بود مشکلات ریسیت ناگهانی و ارور در حین نصب بر خورده بودم و با ارتقای بایوس سیستم حل شد....
                    در جواب شماarashz4
                    اولا باید ماوریکس از اپ استور اپل دانلود بشه ثانیا باید توی پا رتیشن بندی و فرمت فلش بکار گرفته شده در بوتیبل سازی باید از منوی آپشن پایین disc utility گزینهmaster boot record زده بشه بعد فرمت کنی....توی پا رتیشن بندی درایو هدف برای نصب از گزینه آپشن مورد اولی GUIDزده وفرمت میشه تا امکان نصب باشه....[/QUOTE]

دوست عزیز نصب شد،
                    فقط همون چیز هایی که ارین جان گفتن رو رعایت کنید،
                    یو اس بی فقط باید به سمت راست زده شه، اونم نزدیک ترین پورت سمت خودتون.
                    اگه از کدی که aryansaman گفتن استفاده کردید و جواب نگرفتید این کد رو هم امتحان کنید
                    ممنون از کمک همتون
                    فقط چجوری میتونم دوئل بوت کنم ؟!؟!؟! :دی

نظر

• یه سوال فقط،
                      اون 2 تا ککستی که گفتین حذف نمیشنaryansaman جان، میگه این فابل نمیشه پاک بشه.
                      چه کنم ؟!؟!
                      بعد فقط هم وای فای کار نمیکنه، بقیه چیز ها کار میکنه.

نظر

یه سوال فقط،
                        اون 2 تا ککستی که گفتین حذف نمیشنaryansaman جان، میگه این فابل نمیشه پاک بشه.
                        چه کنم ؟!؟!
                        بعد فقط هم وای فای کار نمیکنه، بقیه چیز ها کار میکنه.
                        از hp probook installer 6.1.10 استفاده كنيد، براي دوال بوت هم از همين كميلون و كميلون ويزارد كه داخل hp probook installer 6.1.10 هست استفاده كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                          از hp probook installer 6.1.10 استفاده كنيد، براي دوال بوت هم از همين كميلون و كميلون ويزارد كه داخل hp probook installer 6.1.10 هست استفاده كنيد.
                          مرسیییی،
                          فقط ککست هایی که گفتی پاک نمیشن،
                          مگه نباید قبل از نصب پروبوک اینستالر اون هارو پاک کنم؟!؟!
                          ببخشید اینقدر سوال میپرسم.

و وای فای هم همچنان کار نمیکنه!!!
                          توی کامنت های قبلی گفتید که اگه اون هارو پاک نکنید، وای فای و ... کار نمیکنه، الان مشکل من اینه که اون 2 تایی که شما گفتید پاک نمیشه دوست عزیز.
                          چه کنم ؟!؟!
                          توی سایت های دیگه هم که نگاه کردم، دیدم اکثرا با وای فای 4540s مشکل دارن.
                          ویرایش توسط bolt : https://i-phone.ir/forums/member/135927-bolt در ساعت 18-11-2013, 04:19 PM

نظر

مرسیییی،
                            فقط ککست هایی که گفتی پاک نمیشن،
                            مگه نباید قبل از نصب پروبوک اینستالر اون هارو پاک کنم؟!؟!
                            ببخشید اینقدر سوال میپرسم.

و وای فای هم همچنان کار نمیکنه!!!
                            توی کامنت های قبلی گفتید که اگه اون هارو پاک نکنید، وای فای و ... کار نمیکنه، الان مشکل من اینه که اون 2 تایی که شما گفتید پاک نمیشه دوست عزیز.
                            چه کنم ؟!؟!
                            توی سایت های دیگه هم که نگاه کردم، دیدم اکثرا با وای فای 4540s مشکل دارن.
                            دوست عزیز
                            احتیاجی نیست که اون دو تا فایل رو شما پاک کنید! شما باید اول از همه مطمئن بشی که کارت مینی وای فای شما در لیست سفید ساپورت شده مک او اس هست یا نه ! این طبیعی هست که کار نکنه توصیه من به شما این هست برید دریچه زیرین لپ تاب رو بردارید و مدل وبرند قطعه مینی وای فای لپ تاب رو چک کنید .
                            باید یا از برندathreos باشه... مدل Atheros AR5B195 اگر که نه باید از فروشگاه لوازم کامپیوتر تهیه کنید....دقت کرده باشی توی پرو بوک اینستالر هم فایل نصب این مدل هست بعلاوهBroadcom ....اگر این رو بتونی پیدا کنی هم وای فای کار می کنه وهم بلوتوث.... برای خریدن اش هم من خودم از مجتمع کامپیوتر پایتخت میر داماد تهران مراجعه و خریدم ... من
                            Atheros AR5B95 رو پیدا کردم که یک 35 هزار تومنی شد....ولی بلوتوث رو نداشت در هر دو سیستم عامل ویندوز و مک هم کار میی کنه.... راستی وبکم شما توی مک کار کرد؟
                            ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 18-11-2013, 08:01 PM

نظر

• توي ورژن جديد پروبوك اينستالر نيازي به حذف اون دو ككست نيست، اگه دقت كنيد موقع نصب خود اينسالر يه پيغام ارور مانند ميده كه سيستمتون ككستهاي زير رو نداره كه ميتونيد جداگونه اونهارو دانلود كنيد اما در مورد وايفاي در بيشتر لپتاپهاي hp probook اكثرا atheros يا broadcomً هستند اگه اينتل بود از multibeast 6.0.1 استفاده كنيد اگه هم هيچكدام نبود به ناچار بايد كارت وايفاي رو عوض كنيد، در مورد وب كم هم يه برنامه هست كه ميشه با اجراي اون بعد از روشن كردن وب كم، صفحه رو از حالت شطرنجي دراورد و به كيفيت hd تبديل كرد و همينطور شناسوندن كارت گرافيك دوم كه ميشه با استفاده از كرنل فلاگ GraphicsEnabler=Yes فعالش كرد اما دارم روي اين دو مورد كار ميكنم كه بشه بصورت ككست هم وب كم و هم گرافيك دوم (استفاده همزمان از هر دو كارت گرافيك) رو روي دو مدل ٤٥٤٠ و ٤٥٣٠ نصب و استفاده كرد، بزودي فايل ها رو اپلود ميكنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                                توي ورژن جديد پروبوك اينستالر نيازي به حذف اون دو ككست نيست، اگه دقت كنيد موقع نصب خود اينسالر يه پيغام ارور مانند ميده كه سيستمتون ككستهاي زير رو نداره كه ميتونيد جداگونه اونهارو دانلود كنيد اما در مورد وايفاي در بيشتر لپتاپهاي hp probook اكثرا atheros يا broadcomً هستند اگه اينتل بود از multibeast 6.0.1 استفاده كنيد اگه هم هيچكدام نبود به ناچار بايد كارت وايفاي رو عوض كنيد، در مورد وب كم هم يه برنامه هست كه ميشه با اجراي اون بعد از روشن كردن وب كم، صفحه رو از حالت شطرنجي دراورد و به كيفيت hd تبديل كرد و همينطور شناسوندن كارت گرافيك دوم كه ميشه با استفاده از كرنل فلاگ GraphicsEnabler=Yes فعالش كرد اما دارم روي اين دو مورد كار ميكنم كه بشه بصورت ككست هم وب كم و هم گرافيك دوم (استفاده همزمان از هر دو كارت گرافيك) رو روي دو مدل ٤٥٤٠ و ٤٥٣٠ نصب و استفاده كرد، بزودي فايل ها رو اپلود ميكنم.

یعنی اگر دوست عزیز بتونی این مشکل وب کم رو حل کنی یک کمک بزرگ کردی .... توی منتاین لاین کار می کرد ولی در ماوریکس از کار افتاد.! من این مسئله دوربین وبکم رو با فروم Tonymacx86 در میون گذاشتم عده ای اشاره داشتند که برای ماها کار کرده ولی سازنده دوربین وبکم اونها Chicony Electronics Coبود مال لپ تاب من Sunplus بود..... که در نهایت گفتند از اطراف گیر بیار و تعویض اش کن!
                                البته فکر نکنم بشه کارت گرافیک دوم Ati radeon 7650 رو بشه فعالش کرد ... لا اقل تا اونجاییی که من می دونم و اطلاع دارم خود مدیر Tonymacx86 اشاره به این داشته که نمیشه ازش استفاده کرد ... ولی جدیدا در این مورد چیزی گفته که من اطلاع ندارم یا این که شما رو دست اون ها زدی!
                                ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 18-11-2013, 09:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X