اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا من الان دارم از سافت ۹۸ دانلود می کنم. کسی از اینجا دانلود کرده ؟

نظر بدین. من دفعه اول هست که دارم آپدیت می کنم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
      آقا من الان دارم از سافت ۹۸ دانلود می کنم. کسی از اینجا دانلود کرده ؟

نظر بدین. من دفعه اول هست که دارم آپدیت می کنم ...
      دوستان تو پست های قبلی از سافت دانلود و آپدیت کردن مشکلی نداره با خیال راحت بگیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• موقع کپی کردن که تو ترمینتال کد مربوطه رو میزنم این ارور رو میده برا یچیه ؟
        http://upload7.ir/imgs/2014-10/34377557973862422120.png

نظر

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
          موقع کپی کردن که تو ترمینتال کد مربوطه رو میزنم این ارور رو میده برا یچیه ؟
          http://upload7.ir/imgs/2014-10/34377557973862422120.png
          فایل که دانلود کردید رو از حالت فشرده خارج کنید و بریزید داخل پوشه اپلیکیشن

نظر

• اقا این فن باید مرتب کار کنه تو yousimite؟ از من قطع نمیشه!!!!
            ویرایش توسط keyvans11 : https://i-phone.ir/forums/member/148110-keyvans11 در ساعت 18-10-2014, 04:46 PM

نظر

• مرسی که جواب دادین ولی زمانی که خواستم نسخه بتا رو نصب کنم تو یکی از سایت ها نوشته بود که بعد از نصب میشه نسخ اصلی رو اپدیت کردمن بلد نیستم Clean Install کنم البته اموزش و تو سایت شما الان دیدم در این صورت همه چیم پاک میشه نسخه اصلی رو از خود اپ استور دانلود کنم بهتر نیست ؟

نظر

• آقايون يه سوال اگه بك آپ با تايم ماشين بگيريم بعد از اينكه كلين اينسال بكنيم بك آپ رو برگردونيم به سيستم قبلي بر مي گرده يا سيستم جديد باقي ميمونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sark1988 نمایش پست ها
                  آقايون يه سوال اگه بك آپ با تايم ماشين بگيريم بعد از اينكه كلين اينسال بكنيم بك آپ رو برگردونيم به سيستم قبلي بر مي گرده يا سيستم جديد باقي ميمونه؟
                  با تایم ماشین برمیگرده فایل ها

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_ha نمایش پست ها
                    مرسی که جواب دادین ولی زمانی که خواستم نسخه بتا رو نصب کنم تو یکی از سایت ها نوشته بود که بعد از نصب میشه نسخ اصلی رو اپدیت کردمن بلد نیستم Clean Install کنم البته اموزش و تو سایت شما الان دیدم در این صورت همه چیم پاک میشه نسخه اصلی رو از خود اپ استور دانلود کنم بهتر نیست ؟
                    اگر نتت بازی در نمیاره مشکل نداری از اپ استور بگیر وگرنه از سافت بگیر راحت تره

نظر

• نرم افزارا چطور؟

نظر

• نرم افزارا چطور؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                        با تایم ماشین برمیگرده فایل ها

نرم افزارا چطور؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                          فایل که دانلود کردید رو از حالت فشرده خارج کنید و بریزید داخل پوشه اپلیکیشن

همین کار رو کردم
                          http://upload7.ir/imgs/2014-10/75307974108068733168.png
                          ولی باز هم مشکل وجود داره

نظر

• آقا یه سوال فنی :

من اگه آپدیت کنم اطلاعاتم پاک نمیشه که ؟ من زندگیم رو این مک پرو هستش.

راستی برنامه هایی مثل فتوشاپ چی میشه ؟ کلا اطلاعاتی مثل فونت و تنظیمات و اینجور حرف ها به هم میریزه یا نه ؟

نظر

• سلام و درود
                              من چند صفحه قبل هم این مطلب رو نوشتم کسی جواب نداد .
                              دوستانی که آبدیت کردن قبل از ورود به دسکتاپ yosemite توی یه صفحه مشکی با آرم اپل یه progressbar پر میشه و بعد وارد صفحه اصلی و دسکتاپ میشه . شما هم این مشکل رو دارید؟
                              دوستانی که clean install هم کردن خواهشا جواب بدن آیا نصبی شما هم این مشکل رو داره یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
                                سلام و درود
                                من چند صفحه قبل هم این مطلب رو نوشتم کسی جواب نداد .
                                دوستانی که آبدیت کردن قبل از ورود به دسکتاپ yosemite توی یه صفحه مشکی با آرم اپل یه progressbar پر میشه و بعد وارد صفحه اصلی و دسکتاپ میشه . شما هم این مشکل رو دارید؟
                                دوستانی که clean install هم کردن خواهشا جواب بدن آیا نصبی شما هم این مشکل رو داره یا نه؟
                                آره منم همینجوری هستم! شیر کوهی رو آپدیت کردم به یوسمیتی!
                                قبل این که وارد مثلاً دسکتاپ بشه یه خط افقی از چپ به راست پر میشه که بالاش هم لوگوی اپل هستش!
                                آقا این ورژن سافت ۹۸ آخرین ورژن فک نکنم باشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X