اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    چرا با clean install پاک میشه
    چی کار می تونم بکنم پس؟

نظر

دانلود تمومید نصب میکنم خبر میدم از سافت 98 دانلود کردم

نظر

آقا من موریسک رو از طریق لینک مستقیم دانلود کردم اما زمان اپدیت کردن همش اپل ایدی کسی رو میخواست که دانلودش کرده بود.
        الان yosemite رو از طریق خود اپل استور مک دارم میگیرم فقط چندتا سوال داشتم:
        ۱-بعد از دانلود میشه روی فلش ریخت و روی دستگاه های دیگه نصب کرد؟
        ۲-اگه از طریق لینک مستقیم دانلود کنم زمان اپدیت بازم اپل ایدی کسی رو میخواد که دانلود کرده؟
        ممنون میشم

نظر

سلام
          دوستان با خود سیستم موریکس بزنم آپدیت کنم بهتره یا جداکانه دانلود و نصب؟

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
            سلام
            دوستان با خود سیستم موریکس بزنم آپدیت کنم بهتره یا جداکانه دانلود و نصب؟
            فرقی که نداره اما اگه نت شما بازی در نمیاره بی مشکل دانلود میکنی از app بگیری با اکانت خودت بهتره خیالت هم راحته

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
              دانلود تمومید نصب میکنم خبر میدم از سافت 98 دانلود کردم
              چی شد داداش نصب کردی شما ؟ مشکلی نداره ؟ یزنیم واسه دانلود ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaghasemi نمایش پست ها
                آقا من موریسک رو از طریق لینک مستقیم دانلود کردم اما زمان اپدیت کردن همش اپل ایدی کسی رو میخواست که دانلودش کرده بود.
                ۲-اگه از طریق لینک مستقیم دانلود کنم زمان اپدیت بازم اپل ایدی کسی رو میخواد که دانلود کرده؟
                ممنون میشم
                جواب سوال اولتون که بله هست و جواب سوال دومتون فک نکنم کلا اینجوری باشه چون خودم شیرکوهی (mountain lion) رو اینجوری اپدیت میکردم بدون خواستن اپل ایدی
                ولی منم رو الان به شک انداختید از بقیه دوستان میخوام راهنمایی کنند ولی باز فک نکنم!

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
                  چی شد داداش نصب کردی شما ؟ مشکلی نداره ؟ یزنیم واسه دانلود ؟
                  دادا 20 min دیگه تمومه الان تو installingeeee

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alirezaghasemi نمایش پست ها
                  ممنون میشم
                  دادا من دانلود کردم و نیازی به apple id نداره من الان 3 ساله همین شکلی نصب میکنم و هیچ مشکلی نداره

نظر

این سافت ۹۸ اوکیه؟؟ کسی نصب کرده؟؟
                    این چطور؟ یو اپس| دانلود بازی های ایفون ایپدو ایپاد|سایت تخصصی ایفون،آموزش و اخبار اپلدانلود OS X Yosemite 10.10 با لینک مستقیم
                    از کدوم بگیرم بهتره؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                      5 دقیقه دیگه نصب من تمومه از سافت گرفتم خبر میدم

نظر

من نصب كردم مشكلي نداره ( سافت ٩٨ )

نظر

پایان نصب مشکلی نداشت الان اسکرین شات هم میزارم از سافت 98 دانلود کنید و نصب کنید حالش رو هم ببرید

نظر

دوستانی که از سافت98 نصب کردند یه اسکرین شات و عکسی از صفحه about this mac و... نسخه یوسمیتی جدیدشون بذارن به طوری که build number معلوم باشه لطفا - با تشکر فراوان

نظر

این هم اسکرین شات از سیستم خودم

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                                این هم اسکرین شات از سیستم خودم

دستت درد نکنه دوست عزیز ... خیالمونو راحت کردی خدا خیالتو راحت کنه
                                فقط یه سوال ، شما آپدیت کردی درسته ؟ یا Clean Install زدی بعد برنامه هاتو نصب کردی ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X