اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

عزیز نسخه های قبلی که اینطور بود...من چون یهسره ۱۰ رو نصب کردم...دقیق نمیدونم...ولی فک نکنم روال تغییر کرده باشه...

نظر

من اپدیت کردم اوکیه865 macbookpro retina

نظر

دوستان عزیز لود کردن یوسمیتی الان به این شکل شده....تو نسخه های پیش نمایش هم به همین صورت بوده و مشکل تلقی نمیشه...

نظر

دوستان من الان بوت کمپ دارم و سیستم مک هم موریکس هست. اگه الان برم از اپ استور دانلودش کنم ، بوت کمپ و ویندوز 8 ای که روشه میپره ؟؟

میشه بگید کجا برم که نیاز به دانلود کل سیستم عامل نباشه و فقط بشه از موریکس به سیستم جدید آپدیت کرد ؟

سوال آخر اینکه آیا نسخه ی جدید ، اثری رو درست شدن اندازه های ریز برخی پنجره ها در ویندوز نصب شده روی رتینا داره یا نه ؟

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط GreenRoad نمایش پست ها
            دوستان من الان بوت کمپ دارم و سیستم مک هم موریکس هست. اگه الان برم از اپ استور دانلودش کنم ، بوت کمپ و ویندوز 8 ای که روشه میپره ؟؟

میشه بگید کجا برم که نیاز به دانلود کل سیستم عامل نباشه و فقط بشه از موریکس به سیستم جدید آپدیت کرد ؟

سوال آخر اینکه آیا نسخه ی جدید ، اثری رو درست شدن اندازه های ریز برخی پنجره ها در ویندوز نصب شده روی رتینا داره یا نه ؟

مرسی
            دوست عزيز ...اگه با كلين ليستال اقدام به نصب نكني...نه...مشكلي واسه ويندوز پيش نمياد...
            دوست عزيز...فقط و فقط بايد نسخه كامل سيستم عامل دانلود شه و رآه ديگه اي نداره...

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
              عزیز نسخه های قبلی که اینطور بود...من چون یهسره ۱۰ رو نصب کردم...دقیق نمیدونم...ولی فک نکنم روال تغییر کرده باشه...
              من الان پارالل ١٠.٠.٢ رو نصب كردم ولي بازم بالا نمياد!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                من الان پارالل ١٠.٠.٢ رو نصب كردم ولي بازم بالا نمياد!!!

دوست عزيز...اگه اروري ميده....يه شات ازش بزار....شايد شبه كاري كرد...

نظر

درست شد...پاك كردم از اول نصب كردم...همه چي روبراهه...مرسي

نظر

سلام دوستان . پارت هارو از سایت سافت ۹۸ دانلود کردم ولی از حالت زیپ خارج نمیشن پسورد هم می زنم ( soft98.ir ) باید چکار کنم ؟ مرسی

نظر

• دوستانی که نصب کردن آیا برنامه disk utility مثل نسخه ماوریکس با لگ باز میشه یا فیکس شده ؟

نظر

• دوستان یه نکته هم بگم

به خاطر اینکه هسته سیستم عامل دچار تغییرات شده اکثر اپلیکسشن های کوجیک کار نمی کنند مثل برنامه های جیز پی ا -ن برو -کسی fایر - کری-و !!‌

فعلا فکر راه حل برای اون لودیک اول برای دوستانی که آپدیت کردن مثل من هم باشیم .

نظر

• سلام دوستان لطفا راهنمای کنین من نسخه بتا رو نصب کرده بودم الان که بصورت رسمی معرفی شده هیچ اپدیت براش نیست به جز برنامه ها
                          و
                          ایتونز سوالم اینه باید دوباره از اول دانلودش کنم???
                          من osx yosemite نسخه عمومی رو که توش ۱ میلیون نفر فقط میتونستن ثبت نام کنن رو دانلود کردم وتا چند روز قبل از اینکه بصورت رسمی معرفی بشه ۶ ششمین اپدیت هم انجام دادم ممنون میشم دوستان جواب بدن مرسی.

نظر

• اقا ما هم اپدیت کردیم. اولین چیزی که جلب توجه میکنه. اینه که چقد نصبش طول میکشه. روی 294 که خیلی طولانی شد. دوستان روی مدلهای پتیینتراحتمالا مکافات دارن. اون خطی که در ابتدا میاد پرمیشه که طبیعیه. و چیزخاصی نیست. سیستم وقتی میاد بالا نسیت به ماوریکس حدود 1یگ رم بیشتر مصرف میکنه. طبق معمول هم کلی اپدیت دهده اپل که باید بگیریم
                            در مورد لگ در disck utility. هز بین رفته

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_ha نمایش پست ها
                              سلام دوستان لطفا راهنمای کنین من نسخه بتا رو نصب کرده بودم الان که بصورت رسمی معرفی شده هیچ اپدیت براش نیست به جز برنامه ها
                              و
                              ایتونز سوالم اینه باید دوباره از اول دانلودش کنم???
                              من osx yosemite نسخه عمومی رو که توش ۱ میلیون نفر فقط میتونستن ثبت نام کنن رو دانلود کردم وتا چند روز قبل از اینکه بصورت رسمی معرفی بشه ۶ ششمین اپدیت هم انجام دادم ممنون میشم دوستان جواب بدن مرسی.
                              الانه باید clean install کنی دوست عزیز
                              نسخه نهایی رو.نمیتونی از اپدیت بگیری

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

• دوستان با آپدیت اپ استور بهم ارور داد! بهترین راه نصبش چیه؟! الان موریکس ام..
                                از دانلودها یا پی سی دانلود دانلود و نصب کنم مشکلی نیست؟!!
                                ویرایش توسط A.M.B.N : https://i-phone.ir/forums/member/130862-a-m-b-n در ساعت 18-10-2014, 11:31 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X