اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با تشکر از همه ی دوستان ، دانلود و بدون هیچ مشکلی کار کرد
    البته بعد از استخراج فایل زیپ به وسیله the unarchiver هنگام نصب os با پیغام this copy of the install OSX mavericks application can't be verified.it may have been corrupted or tempered with during downloading
    مواجه شدم ، دو سه بارم امتحان کردم دردی دوا نکرد ، اینبار فایل زیپ رو با برنامه ی archive utility از حالت زیپ خارج کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد .
    دقت کردم که چند نفر از دوستان هم همین مشکل رو داشتن ، و با همین پیغام خطا مواجه شده بودند ،از یه برنامه ی دیگه برای unzip کردن استفاده کنید به احتمال زیاد مشکل رفع میشه ، ممنون از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
      دوستانی که مشکل خرابی فایل دارند
      حتما فقط و فقط با archive utility دیفالت مک فایل رو اکسترکت کنند روی هارد اینترنال کامپیوتر و بعد اجرا کنند مشکل قطعا برطرف میشه
      مشکل من با این برنامە حل شد. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
        با تشکر از همه ی دوستان ، دانلود و بدون هیچ مشکلی کار کرد
        البته بعد از استخراج فایل زیپ به وسیله the unarchiver هنگام نصب os با پیغام this copy of the install OSX mavericks application can't be verified.it may have been corrupted or tempered with during downloading
        مواجه شدم ، دو سه بارم امتحان کردم دردی دوا نکرد ، اینبار فایل زیپ رو با برنامه ی archive utility از حالت زیپ خارج کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد .
        دقت کردم که چند نفر از دوستان هم همین مشکل رو داشتن ، و با همین پیغام خطا مواجه شده بودند ،از یه برنامه ی دیگه برای unzip کردن استفاده کنید به احتمال زیاد مشکل رفع میشه ، ممنون از همه
        میشه بگین از کجا برنامه archive utility را دانلود کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
          میشه بگین از کجا برنامه archive utility را دانلود کردین؟
          پیش فرض روی مک هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            پیش فرض روی مک هست !
            ممنون ولی من سرچ میکنم تو مک پیدا نمیکنه.میشه یه راهنمایی بیشتر بکنین

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
              ممنون ولی من سرچ میکنم تو مک پیدا نمیکنه.میشه یه راهنمایی بیشتر بکنین
              برنامه رو نباید باز کنید. روی zip کلیک راست بکنید و از open with این برنامه رو انتخاب کنید

نظر

• [QUOTE=iAlireza;896318]برنامه رو نباید باز کنید. روی zip کلیک راست بکنید و از open with این برنامه رو انتخاب کنید[/QUOTE
                ممنون از راهنماییتون

نظر

• دوستان مشکل من حل شد!
                  دفعه اول که دانلود کردم بدون توقف دانلود کردم! ولی اکسترکت نمیشد!!!
                  ولی این بار وقتی داشت دانلود میشد دوبار برق رفت!
                  خلاصه این که باید برقتون قطع شه تا راحت اکسترکت شه :d

نظر

• با تشکر از زحمت شما دوست عزیز

نظر

• خير كسي كه به ما نرسيد آخرشم از تورنت گرفتم اما هر كدوم از دوستان فايل رو خواستند پيغام خصوصي بدن رايگان تقديم ميشه. تهران فردوسي

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• سلام
                        بعد از نصب پارتيشن ريكاوري هم mavericks ميشه.

نظر

• سلام

تشکر از تیم انجمن. من فایل رو دانلود کردم و بدون مشکل بعد از باز کردن زیپ فایل، باهاش USB Bootable ساختم و مثل سیستم عامل های قبل نصبش کردم.
                          ویرایش توسط sabok : https://i-phone.ir/forums/member/50620-sabok در ساعت 08-10-2013, 11:20 AM دلیل: مشکل حل شد

نظر

• معلوم نشد نسخه فاینال کی میاد دوستان ....

نظر

• نوشته اصلی توسط abraham_m نمایش پست ها
                              معلوم نشد نسخه فاینال کی میاد دوستان ....
                              توی پست اول توضیح داده شده:
                              نسخه GM دقیقا همان نسخه نهایی است که حدود یک تا دو هفته زودتر برای برنامه نویسان عرضه می شود تا برنامه های خود را جهت سازگاری با نسخه جدید آپدیت کنند. این نسخه در ادامه به ورژن های بعدی از طریق Software Update قابل آپدیت است و هیچ گونه تفاوتی با نسخه نهایی ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
                                سلام
                                بعد از نصب پارتيشن ريكاوري هم mavericks ميشه.
                                بله آپدیت میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X