اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
    آقای علیرضا ببخشید سوالم را تکرار می کنم من هرکاری می کنم اون آپدیت iphoto برام نمیاد کار خاصی باید کرد ؟
    سوال دیگم هم اینه نمی تونم بین ایفون ۵ و مک ( ماوریکز ) airdrop داشته باشم طبیعی هست ؟
    دوست عزیز اپل اون آپدیت رو دیگه ارائه نمیده , احتمالا با عرضه ی نسخه ی عمومی مک ارئه بده
    و مشکل Airdrop هم تا اونجایی که من میدونم تو MountainLion هم بود

نظر

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
      دوست عزیز اپل اون آپدیت رو دیگه ارائه نمیده , احتمالا با عرضه ی نسخه ی عمومی مک ارئه بده
      و مشکل Airdrop هم تا اونجایی که من میدونم تو MountainLion هم بود
      اطلاعات غلط ندين، airdrop در مك فقط بين مكينتاش هاست، در ios هم بين دستگاههاي مبتني بر اون!
      آقای علیرضا ببخشید سوالم را تکرار می کنم من هرکاری می کنم اون آپدیت iphoto برام نمیاد کار خاصی باید کرد ؟
      سوال دیگم هم اینه نمی تونم بین ایفون ۵ و مک ( ماوریکز ) airdrop داشته باشم طبیعی هست ؟
      ممكنه شما اگر براي بار اول iphoto رو نصب كرده باشيد با اون پيغام ورود جديد مواجه ميشويد، اگر آپديتي نداريد يعني نسخه فعلي شما بالاترين هست ديگه!
      فعلا هم نسخه جديد در زمان عرضه عمومي منتشر ميشه!
      علیرضا جان بنده Clean install کردم و حالا واسه روشن کردن Find My Mac میگه startup Disk رو از دست دادین و پارتیشن ریکاوری ندارین ,
      نمیشه پارتیشن رو بازسازی کرد!؟

در بتاي ٣-٤ ريكاوري به مشكل خورد كه يك آپديت ١ گيگي براي بازسازيش ارايه شد، اگر بصورت كلين اينستال نصب كردين احتمالاً آپديت ي بايد داشته باشيد،!

Sent from iPhone 5

نظر

اگر صفحات قبل رو بخونید می بینید که گفتم فعلا این آپدیت رو اپل حذف کرده زمان عرضه عمومی

airdrop هم که در مک فقط بین دستگاه های مک هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sewrisherwani نمایش پست ها
        بعد از دانلود بوسیلە فولکس این ارور میاد مشکل از دانلود یا از روش نصب ؟ سیستم ١٠.٨.٥
        This copy of the Install OS X Mavericks.app application can't be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading
        ترجمه کنید میگه که فایل با مشکل دانلود شده !

- - - - - - - - - -

علیرضا جان بنده Clean install کردم و حالا واسه روشن کردن Find My Mac میگه startup Disk رو از دست دادین و پارتیشن ریکاوری ندارین ,
        نمیشه پارتیشن رو بازسازی کرد!؟

شما recovery partition هم فرمت کردید هنگام کلین اینستال. چک کنید در آپدیت ها ببینید چیزی در این باره دارید؟

نظر

سلام دوستان ، راهی داره usb bootable رو تو ویندوز ایجاد کنیم؟ (با برنامه transmac واسه mountain lion میشد چون یکم فرق دارن باهم و اون برنامه show hidden file واسه وین نیست خواستم ببینم راهی هست؟) چون مکم کلا پریده الان فقط بوت کمپو دارم و یه پارتیشن مک ک خالیه و قابل دسترسی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
            سلام دوستان ، راهی داره usb bootable رو تو ویندوز ایجاد کنیم؟ (با برنامه transmac واسه mountain lion میشد چون یکم فرق دارن باهم و اون برنامه show hidden file واسه وین نیست خواستم ببینم راهی هست؟) چون مکم کلا پریده الان فقط بوت کمپو دارم و یه پارتیشن مک ک خالیه و قابل دسترسی نیست.
            نه، چون باید همون نرم افزار های hidden که گفتید در مک فقط کار می کنن. پیشنهاد من به شما اینه که از mountain lion بوتیبل درست کنید و بعد از طریق اون برای mavericks انجام بدید

نظر

من با IDM بدون توقف دانلود کردم ولی الان این ارورو میده

نظر

علیرضا جان
                مورد اول اینکه بنده فرمودم مشکل Airdrop در مونتین لاین هم بوده و البته احتمالش هست اپل با آپدیت درستش کنه به گفته ی osXDaily
                مورد دوم اینکه کلین اینستال رو بر اساس آموزش سایت انجام دادم و در اون چیزی مبتنی بر فرمت درایو ریکاوری نگفته بود و در هرصورت فرقی نمیکرد چون اون درایو ریکاوری Mountain lion بود. و هیچ آپدیتی تو اپ استور برای بنده بجز آپدیت آیتونز و آی لایف نیست .
                مورد سوم : علی جان من iPhoto رو آپدیت دارم برای ۹.۱ اما با این آپدیت اجرا نمیشه تو موریکس , شماره ی اون آپدیت که اپل برای موریکس داده چی هست!؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها

ای بابا! ته دلمونو خالی میکنیا!! من یه بار از سایت بوق گرفتم و خراب بود، الانم ۶۰ درصد رو دانلود کرده یه ۵،۶ ساعت دیگه تموم میشه بقیه اش که اگه بخواد این ارورو بده که دیگه هیچی!! دوستان نمیدونین مشکلش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
                    ای بابا! ته دلمونو خالی میکنیا!! من یه بار از سایت بوق گرفتم و خراب بود، الانم ۶۰ درصد رو دانلود کرده یه ۵،۶ ساعت دیگه تموم میشه بقیه اش که اگه بخواد این ارورو بده که دیگه هیچی!! دوستان نمیدونین مشکلش چیه؟
                    من تست کردم فایل ر و هیچ مشکلی نداره خیالتون راحت

مشکل محمد هم احتمالا از idm که دانلود شده مشکل داشته

نظر

• نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
                      نگران نباشید اگر با دانلودر مطمئن و اینترنت سالم دانلود کنید کار می کنه. برای اطمینان بنده خودم هم دانلود کردم و میبینید که باز شد

- - - - - - - - - -

علیرضا جان
                      مورد اول اینکه بنده فرمودم مشکل Airdrop در مونتین لاین هم بوده و البته احتمالش هست اپل با آپدیت درستش کنه به گفته ی osXDaily
                      مورد دوم اینکه کلین اینستال رو بر اساس آموزش سایت انجام دادم و در اون چیزی مبتنی بر فرمت درایو ریکاوری نگفته بود و در هرصورت فرقی نمیکرد چون اون درایو ریکاوری Mountain lion بود. و هیچ آپدیتی تو اپ استور برای بنده بجز آپدیت آیتونز و آی لایف نیست .
                      مورد سوم : علی جان من iPhoto رو آپدیت دارم برای ۹.۱ اما با این آپدیت اجرا نمیشه تو موریکس , شماره ی اون آپدیت که اپل برای موریکس داده چی هست!؟
                      چی؟ Airdrop مک قرار نیست با iOS کار کنه ! Airdrop مک فقط بین مک و Airdrop در ios هم فقط بین ios !
                      مورد دوم ...
                      علیرضا هستم! iphoto نسخه ۹.۴.۷ هست برای mavericks. البته الان نسخه 9.4.3 به صورت عمومی هست که همون کار می کنه در mavericks . نسخه شما خیلی خیلی قدیمیه و ilife '09 هست

نظر

• با idm دانلود کردم، آخرای اکسترکت کردن ارور داد...
                        -------
                        ولی بعدش با Archive utility خود مک اکسترکت کردم درست شد!
                        ویرایش توسط tintiryol : https://i-phone.ir/forums/member/74268-tintiryol در ساعت 07-10-2013, 07:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها

دقیقا مشکل بنده - امکان گرفتن دیسک از دوستان در سایت هست؟ واقعا اذیت شدم 2 روزه ! بیش از 14 گیگ حجم اینترنتم از بین رفت
                          ویرایش توسط dontsee : https://i-phone.ir/forums/member/14148-dontsee در ساعت 07-10-2013, 11:45 AM

نظر

• من هم امروز با IDMمک دانلود کردم و با برنامه zip خود مک خارجش کردم و نصب هم کرردم تو کل فرآیند اصلا مشکلی پیش نیومد
                            این پست رو هم از خود سیستم عامل maverixمینیویسم
                            دوستان باید ار اول دانلود کنند چون فایلها مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                              من هم امروز با IDMمک دانلود کردم و با برنامه zip خود مک خارجش کردم و نصب هم کرردم تو کل فرآیند اصلا مشکلی پیش نیومد
                              این پست رو هم از خود سیستم عامل maverixمینیویسم
                              دوستان باید ار اول دانلود کنند چون فایلها مشکلی نداره
                              شما فکر میکنی ما کاری بجز روش شما انجام دادیم ؟! اون هم 3 بار

نظر

• نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
                                شما فکر میکنی ما کاری بجز روش شما انجام دادیم ؟! اون هم 3 بار
                                پس حتما من روش دیگه ای امجام داده ام!
                                خب اگه فایل مشکل داشت که برای من و خیلی از دوستان که با این روش رفته اند چرا جواب داده؟
                                از یه سیستم دیگه و دوباره داون کنید مشکل حل میشه تو آپلود بار خودم آپش کردم ببینید کار میکنه
                                http://s123.uploadbaz.com:182/d/b4p7...vericks_GM.zip

نظر

صبر کنید ..
                                X