اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر کسی از دوستان در تهران امکانش رو داره حضورا فایل رو ازش بگیرم خبر بدید ممنون میشم ....

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    پس حتما من روش دیگه ای امجام داده ام!
    خب اگه فایل مشکل داشت که برای من و خیلی از دوستان که با این روش رفته اند چرا جواب داده؟
    از یه سیستم دیگه و دوباره داون کنید مشکل حل میشه تو آپلود بار خودم آپش کردم ببینید کار میکنه
    http://s123.uploadbaz.com:182/d/b4p7...vericks_GM.zip
    شما بفرما ما که به روش شما دانلود کردیم چرا جواب نداده تا بنده جواب شمارو بدم !

نظر

• نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
      اگر کسی از دوستان در تهران امکانش رو داره حضورا فایل رو ازش بگیرم خبر بدید ممنون میشم ....
      میتونید برید دفتر انجمن بگیرید
      موجود دارند

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        میتونید برید دفتر انجمن بگیرید
        موجود دارند
        دفتر انجمن تماس گرفتیم دوستان تشریف ندارند !

نظر

اگر کسی از دوستان در تهران امکانش رو داره حضورا فایل رو ازش بگیرم خبر بدید ممنون میشم ....

- - - - - - - - - -

شما بفرما ما که به روش شما دانلود کردیم چرا جواب نداده تا بنده جواب شمارو بدم !
          هتگام دانلود از اینترنت ممکنه فایلها خراب بشن و اگه فایل رار recovery داشت باید ریکاوردی و اگه نداشت باید دوباره دانلود کنید و برای راحتی حتی یه سرور دیگه آپلود کردم\دیگه نمیدونم مشکل شما چیه
          همه گفتنی ها گفته شد
          ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 07-10-2013, 01:13 PM

نظر

• دوستانی که مشکل خرابی فایل دارند
            حتما فقط و فقط با archive utility دیفالت مک فایل رو اکسترکت کنند روی هارد اینترنال کامپیوتر و بعد اجرا کنند مشکل قطعا برطرف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
              دوستانی که مشکل خرابی فایل دارند
              حتما فقط و فقط با archive utility دیفالت مک فایل رو اکسترکت کنند روی هارد اینترنال کامپیوتر و بعد اجرا کنند مشکل قطعا برطرف میشه
              متاسفانه مشکل برطرف نشد

نظر

متاسفانه مشکل برطرف نشد
                ببینید من هم چندین بار پاز کرده بودم هم با idm دانلود کرده بودم هم فوری پیغام رو می گرفتم ولی درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                  دوستانی که مشکل خرابی فایل دارند
                  منم دقیقا همین کارو کردم و اینم نتیجش : ( الان دوباره دارم دانلودش میکنم )

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                    منم دقیقا همین کارو کردم و اینم نتیجش : ( الان دوباره دارم دانلودش میکنم )

فایلتون خراب دانلود شده، حتی اگر بدون قطعی هم دانلود بشه پیش میاد چنین چیزا

نظر

• ۲بار دانلود کردم بی قعطی و چیزی هر دو بار خراب بود همون وامبستم بیاد مثل آدم از مک استور می گیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                        ۲بار دانلود کردم بی قعطی و چیزی هر دو بار خراب بود همون وامبستم بیاد مثل آدم از مک استور می گیرم
                        بهتره قبل از خراب کردن گروه و فردی مطمئن بشید که فایل خرابه. وقتی این همه کاربر هم اعلام کردن فایل درسته و نصب شده نباید به این فکر کنید که مشکلی از سوی دستگاه و اینترنت و ... شماست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          بهتره قبل از خراب کردن گروه و فردی مطمئن بشید که فایل خرابه. وقتی این همه کاربر هم اعلام کردن فایل درسته و نصب شده نباید به این فکر کنید که مشکلی از سوی دستگاه و اینترنت و ... شماست؟؟
                          من که به گروه یا فردی رو توهین نکردم.یا اسن وض نت کشور ۱۰ گیگ دانلود کردم که متاسفانه مشکل داشت همین.اگر شما جمله منو توهین فکر کردین من ازتون عذر میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                            من که به گروه یا فردی رو توهین نکردم.یا اسن وض نت کشور ۱۰ گیگ دانلود کردم که متاسفانه مشکل داشت همین.اگر شما جمله منو توهین فکر کردین من ازتون عذر میخوام
                            من کلمه توهین به کار نبردم. شما با حرفتون کاملا گفتید که فایل اینجا خرابه، من هم توضیح دادم قبل اینکه با اطمینان چنین حرفی بزنید با در نظر گرفتن این همه افراد دیگه که با همین فایل نصب کردن به وسایل خودتون شک کنید

نظر

• سلام ، من فایل installesd.dmg رو پیدا کردم ، با روشی که برای lion mountain یو اس بی بوت درست کرده بودم را برای maverick اجرا کردم اما وقتی تو startup دکمه alt رو نگه میدارم usb bootable رو اصلا نمی آره ، آیا باید از روش بتا واسه gm استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_bluebat نمایش پست ها
                                سلام ، من فایل installesd.dmg رو پیدا کردم ، با روشی که برای lion mountain یو اس بی بوت درست کرده بودم را برای maverick اجرا کردم اما وقتی تو startup دکمه alt رو نگه میدارم usb bootable رو اصلا نمی آره ، آیا باید از روش بتا واسه gm استفاده کنم ؟
                                بله باید از همان روش استفاده کنید، کلا در mavericks عوض شده سیستم

نظر

صبر کنید ..
                                X