اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farshadxp نمایش پست ها
    منم دقیقا همین مشکل ازدیشب تاحالا بعد از نصب p...r..x.if...e..r برام ایجاد شد! روی آیفون وپی سی هیچ مشکلی نیست ولی شیرکوهی هیچ سایتی باز نمیکنه! نمیدونم مشکل کلیه یا بعد نصب اون ایجاد شد؟!! بهرحال حالا دوباره دارم کلین اینستال میکنم ببینم مشکل کجاست..
    عزیز خبرش رو به ما هم بده ببینیم درست شد یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط arvin59 نمایش پست ها
      تو قسمت ****** نتورک برید اگه تیک داره بردارید

من از زمانی که نصب کردم ۵ گیگی دانلود داشتم بدون افت سرعت و برنامه ها چقدر روان اجرا میشن الان احساس میکنم چه مصیبتی بود این لاین
      شما هم همین نسخه رو دانلود کردید که تو سایت هست؟

نظر

تو قسمت **پ--رو--ک-س-ی**** نتورک برید اگه تیک داره بردارید

من از زمانی که نصب کردم ۵ گیگی دانلود داشتم بدون افت سرعت و برنامه ها چقدر روان اجرا میشن الان احساس میکنم چه مصیبتی بود این لاین
        دوست عزیز اتفاقا تمام مسیرهارو چک کردم، به هیچ نتیجه ای نرسیدم والان دارم دوباره نصب میکنم، منم اول که بالا اومد هیچ مشکلی نداشتم وکلی سافاری رو تست کردم وآیکلود بدون مشکل کار میکرد. ولی حالا نمیدونم بعد نصب اون چیزه(!) اینطوری شد یانه! جالب اینجاست با سرعت بالایی هم پینگ میگیره واتصال به نت برقراره! نمیدونم مشکل ازکجاست
        درضمن من نسخه رسمی رو از اپ استور دانلود کردم.
        ویرایش: الان دیدم توی محیط ریکاوری هم با نت مشکل داره! ای بابا
        ویرایش توسط FarshadXp : https://i-phone.ir/forums/member/49686-farshadxp در ساعت 27-07-2012, 11:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
          شما هم همین نسخه رو دانلود کردید که تو سایت هست؟
          نه سینا جان من خریدم از تو استور، با اینکه میگن تفاوتی نداره، چون واسه خودم سوال بود چرا اپل یه برنامه پولی واسه آیفون یا آیپد رو واسه یه آیدی آپدیت میکنه اونم آیدی اصلی که خرید رو انجام داده ولی رو سیستم عاملش این کنترل رو نمیکنه؟!!!!

نظر

دوست عزیز اتفاقا تمام مسیرهارو چک کردم، به هیچ نتیجه ای نرسیدم والان دارم دوباره نصب میکنم، منم اول که بابا اومد هیچ مشکلی نداشتم وکلی سافاری رو تست کردم وآیکلود بدون مشکل کار میکرد. ولی حالا نمیدونم بعد نصب اون چیزه(!) اینطوری شد یانه! جالب اینجاست با سرعت بالایی هم پینگ میگیره واتصال به نت برقراره! نمیدونم مشکل ازکجاست
            پس من همون حدس رو روی تنظیمات پ--رو--ک-س--ی سافاری یا نتورک میدونم، اینطوری که شما میگید اتصال برقراره یکی از همین لینکهای مستقیم تو تاپیک رو بیارید تو دانلودرتون ببینید میگیره

نظر

پس من همون حدس رو روی تنظیمات پ--رو--ک-س--ی سافاری یا نتورک میدونم، اینطوری که شما میگید اتصال برقراره یکی از همین لینکهای مستقیم تو تاپیک رو بیارید تو دانلودرتون ببینید میگیره
              البته الان که درحال نصبم، ولی قبلش همه تنظیمات نتورک رو چک کردم، هیچ جا پ..ر...وک....سی وارد نشده بود. اتفاقا دانلودرم چک کردم کار نکرد! یه سوال: اگه مشکل ****** بوده باشه قاعدتا نباید پینگ بده دیگه؟!

نظر

البته الان که درحال نصبم، ولی قبلش همه تنظیمات نتورک رو چک کردم، هیچ جا پ..ر...وک....سی وارد نشده بود. اتفاقا دانلودرم چک کردم کار نکرد! یه سوال: اگه مشکل ****** بوده باشه قاعدتا نباید پینگ بده دیگه؟!
                نه پینگ رو میده

نظر

سلام
                  من دیروز به صورت کلین اینستال شیر کوهی رو نصب کردم.(از انجمن دانلود کردم)
                  الان که میخوام به اینترنت وصل بشم خیلی قطعی داره و کلا وصل نمیشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه و ...
                  در صورتی که روی ویندوز اصلا مشکلی نیست.
                  دوست عزیز،* سرعت اینترنت شما کمه؟چون من مشکلی تقریبا شبیه به شما اوایل نصب داشتم،*یعنی حس می کردم خیلی بد تر از Lion داره صفحه باز می کنه و بعضی وقتا هم باز نمی شد، بعد که چک کردم دیدم که وقتی من هیچ کاری نمی کنم هم، تقریبا با سرعت ۱۵-۲۰ کارت شبکه من ورودی داشت(دانلود) و یه نیم ساعت هم موندم دیدم این انگار قطع شدنی نیست، بعد فهمیدم که گویا مشکل از iCloudه، اولین کاری که کردم این بود که رفتم توی System Perference و iCloud رو Sign out کردم، فعلا که همه مشکلات من برطرف شده، پیشنهاد می کنم شما هم این راه و یه تستی بزن نتیجه رو بگو.

نظر

• با نصب مجدد هم مشکل حل نشد. یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید چقدر این مشکل رو دارن! بازم اپل دسته گل به آب داد

نظر

• نوشته اصلی توسط FarshadXp نمایش پست ها
                      متاسفانه Proxifier پینگ رو از خودش رد می کنه، یعنی اصلا روی پینگ اعمال نمی شه و این چیزیه که همیشه من و اذیت می کرد، وقتایی که اکانت Proxifier تموم شده بود ، و من برای تست اینترنت می رفتم پینگ می کردم می دیدم پینگ هست، اما هرکاری می کردم صفحه باز نمی شد. به پینگ خالی اعتماد نکن

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                        دوست عزیز،* سرعت اینترنت شما کمه؟چون من مشکلی تقریبا شبیه به شما اوایل نصب داشتم،*یعنی حس می کردم خیلی بد تر از Lion داره صفحه باز می کنه و بعضی وقتا هم باز نمی شد، بعد که چک کردم دیدم که وقتی من هیچ کاری نمی کنم هم، تقریبا با سرعت ۱۵-۲۰ کارت شبکه من ورودی داشت(دانلود) و یه نیم ساعت هم موندم دیدم این انگار قطع شدنی نیست، بعد فهمیدم که گویا مشکل از iCloudه، اولین کاری که کردم این بود که رفتم توی System Perference و iCloud رو Sign out کردم، فعلا که همه مشکلات من برطرف شده، پیشنهاد می کنم شما هم این راه و یه تستی بزن نتیجه رو بگو.
                        من اصلا icloud رو sign in نکردم.

نظر

با نصب مجدد هم مشکل حل نشد. یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید چقدر این مشکل رو دارن! بازم اپل دسته گل به آب داد
                          چه خبره دقیقا؟.اونام با نت مشکل دارند؟.
                          راه حلی پیشنهاد نداده کسی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FarshadXp نمایش پست ها
                            با نصب مجدد هم مشکل حل نشد. یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید چقدر این مشکل رو دارن! بازم اپل دسته گل به آب داد
                            با وایرلس وصل هستی یا لن؟ اینم یه تست بزن آیپی دستی نده dhcp بذار

نظر

• نوشته اصلی توسط vista_66 نمایش پست ها
                              متاسفانه proxifier پینگ رو از خودش رد می کنه، یعنی اصلا روی پینگ اعمال نمی شه و این چیزیه که همیشه من و اذیت می کرد، وقتایی که اکانت proxifier تموم شده بود ، و من برای تست اینترنت می رفتم پینگ می کردم می دیدم پینگ هست، اما هرکاری می کردم صفحه باز نمی شد. به پینگ خالی اعتماد نکن
                              نه دوست عزیز مشکل فراتر از این حرفاس. کلین اینستالم مشکل رو حل نکرد. حتی توی محیط ریکاوری هم مشکل نت وجود داره. مشکل جهانیه، اگه سرچ کنید میبینید خیلیا این مشکل رو دارن. از اپل واقعا بعیده، من که برگشتم لاین متاسفانه. اون از مشکل وحشتناک وایفای که در لاین وجود داشت اینم از این.

نظر

چه خبره دقیقا؟.اونام با نت مشکل دارند؟.
                                راه حلی پیشنهاد نداده کسی؟
                                بله متاسفانه خیلیا این مشکل رو دارن. نه هیچ راهی عملی نبوده تا الان

نظر

صبر کنید ..
                                X