اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این filegir باز خراب شده لینک هاش
    کسی نیست رسیدگی کنه
    الان دو تا لینکش مونده چه کنیم

نظر

• یه سوال : من الان مکبوکم ۱۰.۷ هست برای رفتن به مانتن لاین میتونم مستقیم برم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
        یه سوال : من الان مکبوکم ۱۰.۷ هست برای رفتن به مانتن لاین میتونم مستقیم برم ؟
        آره می تونی...

نظر

• میشه لینک ها را درست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed4012 نمایش پست ها
            میشه لینک ها را درست کنید

از p30donwload دانلود کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
              یه سوال : من الان مکبوکم ۱۰.۷ هست برای رفتن به مانتن لاین میتونم مستقیم برم ؟
              فکر کنم بله ربطی نداره

نظر

• سلام
                دوستان من os x mountain lion 10.8 رو از همین لینک ها دانلود کردم و آپگرید کردم و مشکل خاصی هم نداشتم.
                اما چون میخواستم دستگاه رو صفر کنم . کلا فرمت کردم و بعد با فلش بوتی که ساخته بودم دوباره ۱۰.۸ رو نصب کردم.
                اما الان مشکلم اینه که موقع کار کردن دستگاه ریست میشه و یک صفحه سفید رنگی میآد و ارور اینکه سیستم مشکل داره this system have a problem رو نشون میده و میزنه press any key to restart و دوباره روشن میشه !!!!
                مشکل از کجا میتونه باشه؟!

نظر

• سلام به همه

فایل تورنت ( که تو پست اول هستش ) از سورس اصلی پاک شده ظاهرا

اگه ممکنه یه تورنت مطمین بزارین که حاوی نسخه اصلی باشه و بعد از دانلود نبینیم مشکل داره

ممنون از همه دوستان ... .

---------------------------------------------------------------
                  :: MAC 4 YOU ::

ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 09:36 PM

نظر

• الان اگه cleaan install كنم ilife و اينا مي پره يا هست هنوز ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                      الان اگه cleaan install كنم ilife و اينا مي پره يا هست هنوز ؟
                      پاک میشن

ԵɑԹɑԵɑӀƘ

نظر

• کسی میدونه برنامه*هایی مثل Matlab هنوز نسخه*ی سازگار دادن؟
                        کلا به احتمال چند درصد برنامه*های کاربردی سازگار شدند؟ کسی نظری داره؟

نظر

• لینک ها فایل گیر به مدت ۲ هفته برای عموم بودند و الان به اتمام رسیدند.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            لینک ها فایل گیر به مدت ۲ هفته برای عموم بودند و الان به اتمام رسیدند.
                            یعنی به هیچ وجه نمیشه از جای دیگه ای گرفت؟همه رو گرفتم جز پارت ۵

نظر

• دوست عزیز یه سوال بپرسم (شاید یه ذره عجیب باشه)
                              میشه کاری کرد که بازی هایی که مخصوص ویندوز هستن (فرض کنید fifa12) میشد کاری کرد که تو مک نصب بشه؟:d:d:d

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                                دوست عزیز یه سوال بپرسم (شاید یه ذره عجیب باشه)
                                میشه کاری کرد که بازی هایی که مخصوص ویندوز هستن (فرض کنید fifa12) میشد کاری کرد که تو مک نصب بشه؟:d:d:d
                                چرا امکانش هست. توسط برنامه CrossOver Games می توانید این کار را بکنید

نظر

صبر کنید ..
                                X