اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
    isp شما چیه؟
    با isp های دیگه هم امتحان کنید.
    من از مخابرات استفاده میکنم.
    متاسفانه فعلا به isp دیگه ای دسترسی ندارم.
    ولی قبلا که روی لاین بودم بدون هیچ مشکلی کار میکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
      پس این سوال واسم پیش اومد ، دوستم mountain lion رو دانلود کرده با مک و نصبش هم کرده . اگه بگم اون رو روی یک dvd بوت ایبل ( bootable ) ازش درست کنه و به من بده ، من برای نصب کردنش به مشکلی برخورد نمیکنم ؟؟ که مثلا بگه : این برنامه با یک اپل آیدی دیگه خریده شده ، پس شما نمیتونید استفاده کنید !؟
      اصلا نگران نباشید. به هیچ مشکلی برخورد نمیکنید. نه تنها Mountain Lion بلکه تمام نرم افزار هایی که با ID دیگران از مک اپ استور خریداری شده باشه رو میتونید روی مکتون داشته باشید.
      همونطور که قبلا هم گفتم، با توجه به مجوز دار بودن برنامه های اپ استور، اطلاعات اکانت دوستتون روی برنامه Install.app و روی کامپیوترش ذخیره میشه، اما فایلی که دوستتون براتون روی دی وی دی ۸ گیگ میریزه، حاوی هیچ اطلاعات شاسایی نیست.
      این از سیاست های اپله و هیچ کرک و... در کار نیست.

تنها چیزی که باید نگرانش باشید اینه که این نسخه حجمش از DVD 4GB بیشتره و باید دنبال تهیه DVD 8GB باشید! :دی

نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
      من از مخابرات استفاده میکنم.
      متاسفانه فعلا به isp دیگه ای دسترسی ندارم.
      ولی قبلا که روی لاین بودم بدون هیچ مشکلی کار میکرد
      کلا مخابرات تعطیله. اگه میتونید با ااینترنت سیمکارت یه تست بکنید و جوابشو اعلام کنید تا ببینیم چه میشه کرد.

نظر

• یه سوال خیلی ابتدایی دارم ! و اون این که آیا مکیناتاش روی لب تاپ های معمولی مثل توشیبا نصب میشه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
          یه سوال خیلی ابتدایی دارم ! و اون این که آیا مکیناتاش روی لب تاپ های معمولی مثل توشیبا نصب میشه ؟!
          نه ، به طور معمول نصب نمیشه ، ولی با روش هکینتاش به احتمال 75 % میشه .

نظر

• عزیزان من ۱۰.۸ رو از پی سی دانلود دایلود کردم نصب کردم عالیه فقط یه مشکل دارم . تو همه کلیپ های سایت ها تو قسمت add mail , facebook داره ولی برای من نداره . حالا سوال اینه که ممکنه GM باشه این؟

نظر

• باید این رو نصب کنید تا اضافه شه

Download os_x_facebook_developer_preview.dmg

نظر

• نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
                عزیزان من ۱۰.۸ رو از پی سی دانلود دایلود کردم نصب کردم عالیه فقط یه مشکل دارم . تو همه کلیپ های سایت ها تو قسمت add mail , facebook داره ولی برای من نداره . حالا سوال اینه که ممکنه GM باشه این؟
                ببخشید دوست عزیز ، شما با پی سی دانلود کردید ، بعد با هکینتاش نصبش کردید یا خودتون مک دارید که روش اینو نصب کنید ؟؟؟

نظر

• دوستان چند تا سوال دارم :
                  1- چجوری میتونیم به قسمت Notification Cemter مثل آیفون آیتم و توییک هایی اضافه کنیم واسه من خیلی خالیه ...
                  2- سرعت بوت مکبوکم بسیار پایینه ، چیکار باید کرد
                  3- به صورت ناگهانی بعضی اوقات وسط کار با اینترنت WiFi قطع میشه که باید دوباره Wifi رو خاموش و روشن کنم . راه حلش چیه ؟
                  با تشکر پیشاپیش .

نظر

• دوستان من به یه مشکل عجیبی برخوردم الان یه ریست کردم دستگاه رو دیدم wallpaper یکی از دسکتاپ هام پرید عکس کره زمین رو میاره که توش نوشته UNLICENSED اول فکر کردم برای یه نرمافزار هستش که مدیریت WALLPAPER هامو انجام میده ولی اون نرمافزارو پاک کردم بازم هر بار که ریست میکنم هر عکسی که میزارم برای دسکتاپ میپره و UNLICENSED میاد عین ویندوز که جنیونش میپره خیلی تعجب کردم اینجام که بارها دوستان گفتن مک کرک نداره یعنی شماره سریال نداره پس چرا مال من اینجوری شده یکه میشه کمک کنه
                    منمنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
                      نه ، به طور معمول نصب نمیشه ، ولی با روش هکینتاش به احتمال 75 % میشه .
                      میشه یه لینک بهم بدید که اموزش این هکینتاش رو داده باشه ؟! فقط ترجیحا ساده باشه تا متوجه بشم
                      بسیار متشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                        دوستان من به یه مشکل عجیبی برخوردم الان یه ریست کردم دستگاه رو دیدم wallpaper یکی از دسکتاپ هام پرید عکس کره زمین رو میاره که توش نوشته UNLICENSED اول فکر کردم برای یه نرمافزار هستش که مدیریت WALLPAPER هامو انجام میده ولی اون نرمافزارو پاک کردم بازم هر بار که ریست میکنم هر عکسی که میزارم برای دسکتاپ میپره و UNLICENSED میاد عین ویندوز که جنیونش میپره خیلی تعجب کردم اینجام که بارها دوستان گفتن مک کرک نداره یعنی شماره سریال نداره پس چرا مال من اینجوری شده یکه میشه کمک کنه
                        منمنون میشم
                        دوستان مشکلم حل شد مال یه نرمافزار بود که یادم نبود نصبش کرده بودم پوزش

نظر

• برا من contrast تصویر مانیتور نسبت به لاین یکم بیشتر شده، که یکم آزار دهنده ست. از شما هم همینطوره؟
                          ویرایش توسط RaminSadeghi : https://i-phone.ir/forums/member/9023-raminsadeghi در ساعت 03-08-2012, 07:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                            کلا مخابرات تعطیله. اگه میتونید با ااینترنت سیمکارت یه تست بکنید و جوابشو اعلام کنید تا ببینیم چه میشه کرد.
                            متاسفانه نمیدونم چرا ولی مال بنده همون مشکل رو داره.من روی یه لپ تاپ ویندوزی تست کردم با وای فای کاملا سالم بود و داشت کار میکرد.ولی روی مک چه لاین و چه شیر کوهی به غیر از چند تا سایت محدود مثل دانلودز دیگه هیچی باز نمیشه.حتی گوگل و یاهو هم باز نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                              میشه یه لینک بهم بدید که اموزش این هکینتاش رو داده باشه ؟! فقط ترجیحا ساده باشه تا متوجه بشم
                              بسیار متشکر
                              دوست عزیز ، متاسفانه نمیشه ، چون حتی آسون ترین روش همینتاش هم باز سخته !!!
                              منم مثل شما هستم ... فقط دنبال یکی هستم که واسم این کارو انجام بده چون من میترسم ...

نظر

• ببخشید ، میتونید نسخه ای از شیر کوهی را بدید که روی vmvare اجرا بشه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X