اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ba salam
    man Mountain Lion ro nasb kardam
    hala to add kardan account Facebook to notification center gir kardam
    lotfan rahneymai konin !
    mer30

نظر

نوشته اصلی توسط amir.1802 نمایش پست ها
      ba salam
      man mountain lion ro nasb kardam
      hala to add kardan account facebook to notification center gir kardam
      lotfan rahneymai konin !
      Mer30
      لطفا به قوانین احترام بگزارید و فارسی تایپ کنید

نظر

سلام
        من نصب کردم، به نظرم بیشتر یک آپدیتِ بزرگ هست تا یک سیستم عامل جدید، نمیدونم چرا وقتی Software Update را میزنم، Mac Appstore باز میشه، و اینکه وقتی از طریقِ شبکه داخلی میخوام فایلی رو به هارد اکسترنال بریزم محتویاتِ هارد به هم میریزه، فکر می کنم طبقِ معمول باید به زودی آپدیت جدید برای این مثلا سیستم عامل بده.

نظر

سلام
          دوستان من یه مک mc700 دارم که ver:10.6.8 هست.میخواستم ببینم چطوری میتونم به لاین آپدیت کنم بدون اینکه اطلاعاتم پاک بشه ؟! در ضمن سی دی لاین رو هم دارم ver:10.7.4 و یا اینکه این فایل ها رو دانلود کنم ؟
          ممنون میشم راهنمایی کنید
          و اینکه اگر دی وی دی لاین رو بخواهیم بخریم از کجا می شه تهیه کرد ؟! و اگر باشه به صرفه اینکه خرید یا دانلود کرد ؟!

نظر

سلام
            دوستان من یه مک mc700 دارم که ver:10.6.8 هست.میخواستم ببینم چطوری میتونم به لاین آپدیت کنم بدون اینکه اطلاعاتم پاک بشه ؟! در ضمن سی دی لاین رو هم دارم ver:10.7.4 و یا اینکه این فایل ها رو دانلود کنم ؟
            ممنون میشم راهنمایی کنید
            و اینکه اگر دی وی دی لاین رو بخواهیم بخریم از کجا می شه تهیه کرد ؟! و اگر باشه به صرفه اینکه خرید یا دانلود کرد ؟!
            ویرایش توسط javadh : https://i-phone.ir/forums/member/33862-javadh در ساعت 27-07-2012, 03:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
              سلام
              ممنون میشم راهنمایی کنید
              نه دوست عزیز، نیازی به آپدیت به لایون نیست، از طریق همین اسنو لئوپارد (۱۰.۶.۸) می تونید مستقیما به Mountain Lion آپدیت کنید، فقط همین فایل که اینجا لینک داده شده رو دانلود کنید و اجراش کنید و مراحل ساده نصب رو طی کنید.
              در ضمن، اطلاعاتتون دست نخورده باقی می مونه و هیچی از بین نمی ره، فقط ممکنه بعد از نصب یک سری برنامه ها ناسازگاری داشته باشن، مثل پارالل تولز و ...
              طبیعتا در حال حاضر آپدیت به mountain Lion بهتر از آپدیت به لایون هست.
              در مورد خرید دی وی دی هم، اگر منظورتون دی وی دی اصل هست، اپل از نسخه Lion به بعد،*اصلا سیستم عاملش رو روی سی دی ارائه نمی کنه و تنها راه خرید، همین خرید ایننرنتی و دریافت از طریق اینترنت هست.

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                مرسی ولی من نمی خوام از چیزی بک آپ بگیرم می خوام همه چیز پاک بشه :d:d
                شما باید clean install انجام بدی، بهترین راه ساخت کول دیسک بوت mountain lion و نصب از طریق کول دیسک بوت هست، برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کن:
                Create a Bootable Mountain Lion USB Key Installer - MacRumors.com

نظر

نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                  لینکش رو میشه بذار اینجا ما هم استفاده کنیم
                  این سایت اصلیشه، می تونی نسخه Trial رو از اینجا بگیری، البته نسخه کاملش پولی هست ، ولی فکر می کنم برای امروز همین نسخه Trial کارت و راه بندازه (یکم رو اینترنت بگردی، نسخه کرک شده هم پیدا می کنی، شاید تو همین انجمن هم باشه)
                  StuffIt File Compression & Zip, RAR and more - Official Website

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
                    سلام
                    من نصب کردم، به نظرم بیشتر یک آپدیتِ بزرگ هست تا یک سیستم عامل جدید، نمیدونم چرا وقتی Software Update را میزنم، Mac Appstore باز میشه، و اینکه وقتی از طریقِ شبکه داخلی میخوام فایلی رو به هارد اکسترنال بریزم محتویاتِ هارد به هم میریزه، فکر می کنم طبقِ معمول باید به زودی آپدیت جدید برای این مثلا سیستم عامل بده.
                    خوب این سیاست آپدیت اپل هست توی mountain lion ، اومده آپدیت های خود MAC OSX  v رو هم در قالب App store ارائه می کنه، امیدوارم برای ما ایرانی ها مشکل ساز نشه(هم قضیه آی پی و تحریم، و هم قضیه دانلود غیر قانونی سیستم عامل).
                    اون قضیه شبکه داخلی هم، دقیقا منظورت از بهم می ریزه چیه؟ از چه نوع sharing استفاده می کنی؟ SMB یا AFP؟
                    چون اپل توی Sharing نوع SMB از نسخه Lion مک یه سری تغییرات به وجود آورد که اکثر دستگاههایی که این سیستم share رو پشتیبانی می کردن، علی الخصوص پی سی ها، دیگه نمی تونستن به صورت SMB یا Samba به اطلاعات دسترسی داشته باشن، شاید این دلیلش همون قضیه باشه، شاید هم باز اپل توی Mountain Lion تغییرات دیگه ای تو سیستم Sharing داده.

نظر

• دوستان من اينو خريدم فقط الان دارم از اپ استور دانلود مي كنم زده ٢ روز طول ميكشه!
                      سرعت اينترنت لعنتيم اومده پايين!!!
                      حالا به نظرتون همونو دانلود كنم يا اين نسخه هارو؟؟؟

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                        دوستان من اينو خريدم فقط الان دارم از اپ استور دانلود مي كنم زده ٢ روز طول ميكشه!
                        سرعت اينترنت لعنتيم اومده پايين!!!
                        حالا به نظرتون همونو دانلود كنم يا اين نسخه هارو؟؟؟

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!
                        اگه خریدین به نظر من ارزش مناظر موندن داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pakootah1989 نمایش پست ها
                          تورو خدا یکی* منو راهنمای کنه من یک لب*تاپ وایو شرکت سونی دارم با cpu :: AMD Athlonو ۴ گیگ رم و کارت گرافیک ۱گیگATI RADEON من می*تونم رو لبتاپم این مک رو نصب کنم؟؟؟؟
                          بله، بفرمایید اینم لینک آموزش:
                          How to install OS X Mountain Lion on your Hackintosh with Unibeast

نظر

• سلام
                            من دیروز به صورت کلین اینستال شیر کوهی رو نصب کردم.(از انجمن دانلود کردم)
                            الان که میخوام به اینترنت وصل بشم خیلی قطعی داره و کلا وصل نمیشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه و ...
                            در صورتی که روی ویندوز اصلا مشکلی نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                              سلام
                              من دیروز به صورت کلین اینستال شیر کوهی رو نصب کردم.(از انجمن دانلود کردم)
                              الان که میخوام به اینترنت وصل بشم خیلی قطعی داره و کلا وصل نمیشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه و ...
                              در صورتی که روی ویندوز اصلا مشکلی نیست.
                              منم دقیقا همین مشکل ازدیشب تاحالا بعد از نصب p...r..x.if...e..r برام ایجاد شد! روی آیفون وپی سی هیچ مشکلی نیست ولی شیرکوهی هیچ سایتی باز نمیکنه! نمیدونم مشکل کلیه یا بعد نصب اون ایجاد شد؟!! بهرحال حالا دوباره دارم کلین اینستال میکنم ببینم مشکل کجاست..

نظر

• تو قسمت **پ--رو--ک-س-ی**** نتورک برید اگه تیک داره بردارید

من از زمانی که نصب کردم ۵ گیگی دانلود داشتم بدون افت سرعت و برنامه ها چقدر روان اجرا میشن الان احساس میکنم چه مصیبتی بود این لاین
                                ویرایش توسط Arvin59 : https://i-phone.ir/forums/member/11625-arvin59 در ساعت 27-07-2012, 11:28 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X