اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mamad-mac نمایش پست ها
    دوستان دیگه چنین مشکلی نداشتن و خود من هم در حال حاضر دارم همین پارت رو دانلود میکنم
    به هر حال اینم اینک پارت ۴ از هیپ فایل :
    مرسی از لطفتون. این پارت با پارت فایلگیر مطابقه؟

եɑթɑեɑӀƙ

نظر

• دوستان چجوری DVD Boot برای کلین اینستال درست میکنند ؟ من قبلا با دیسک یوتیلیتی لیون را درست میکردم. ولی الان برای موشن لیون اولا روی DVD معمولی نمیزنه. روی DVD DL هم که زدم خیلی طول کشید و آخرش کنسل کردم. ولی کامل رایت کرده. اما بوت نمیشه از روش
      ویرایش توسط imaan : https://i-phone.ir/forums/member/19930-imaan در ساعت 30-07-2012, 01:22 PM

نظر

• دوست عزیز این فایل رو با برنامه زیپ خود مکینتاش باز کن من هم این مشکل رو داشتم با این برنامه باز کردم مشکل حل شد.
        موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-pe نمایش پست ها
          دوست عزیز این فایل رو با برنامه زیپ خود مکینتاش باز کن من هم این مشکل رو داشتم با این برنامه باز کردم مشکل حل شد.
          موفق باشید
          علی جان اگه با من بودی. فایل باز و نصب میشه. مشکل من فقط درست کردن دیسک بوتیبیل از روی این فایل DMG برای کلین اینستال هست. در ضمن من از سایت p30download دانلود کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
            مرسی از لطفتون. این پارت با پارت فایلگیر مطابقه؟

եɑթɑեɑӀƙ
            بله, دقیقا همونه

نظر

• مشکل در آپدیت کردن سیستم عامل

با سلام
              من دارای mac pro 724 میباشم درحال حاضر برای update کردن mac osبر روی update software کلیک کرده تا بتوانم سیستم عامل خودم را به mountain lion ارتقا بدهم ولی فقط mac os combined را می آورد.حال سوال اینجاست که چرا mountain lion را نمی آورد و اینکه حتی قادر به update به mac os combined نیستم و پس از update کردن با پیغام can't save… روبرو می شوم.خواهشمندست مرا راهنمایی فرمایید.
              باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
                علی جان اگه با من بودی. فایل باز و نصب میشه. مشکل من فقط درست کردن دیسک بوتیبیل از روی این فایل DMG برای کلین اینستال هست. در ضمن من از سایت p30download دانلود کردم
                با شما نبودند.

نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
                دوستان چجوری DVD Boot برای کلین اینستال درست میکنند ؟ من قبلا با دیسک یوتیلیتی لیون را درست میکردم. ولی الان برای موشن لیون اولا روی DVD معمولی نمیزنه. روی DVD DL هم که زدم خیلی طول کشید و آخرش کنسل کردم. ولی کامل رایت کرده. اما بوت نمیشه از روش
                با کمی جستجو می توانید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html
                در ضمن موشن لیون نیست و مانتین لاین هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
                  سلام
                  نمیدونم کجا باید مطرح کنم این سوالو
                  کسی میدونه اگه بخوایم قبل اینکه os بریزیم macbookpro رو کامل فرمت کنیم چیکار کنیم؟
                  تو مراحل نصب فرمت نداره.
                  اقا یکی لطف می کنه یه کمکی هم به ما کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
                    اقا یکی لطف می کنه یه کمکی هم به ما کنه؟
                    شما باید کلین اینستال کنید.
                    در ابتدا باید یو اس بی بوتیبل یا دی وی دی بوتیبل بسازید...
                    بعد ریست کنید مکتون رو و بعد از شنیندن صدا دکمه ی option رو نگهدارید و فلش یا دی وی دی رو انتخاب کنید ...

نظر

• دوستان مشکل اینتزنت حل نمیشه ؟ من 3 بار clean install کزدم نشد که نشد هر سه بار مشکل داره ... تو استور که از هر 5 بار یکبار وارد میشه توی نت هم سرعت افتضاحه و بعضی سایتها خوبه ... راهی نیست براش ؟ همه همینن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                        شما باید کلین اینستال کنید.
                        در ابتدا باید یو اس بی بوتیبل یا دی وی دی بوتیبل بسازید...
                        بعد ریست کنید مکتون رو و بعد از شنیندن صدا دکمه ی option رو نگهدارید و فلش یا دی وی دی رو انتخاب کنید ...
                        رییس جان من تو اکسترکت مشکل دارم
                        من 7 تا فایل رو دانلود کردم اکسترکت میشه اما یه فایل میده به سایز 4.05 زیپ شده هم هست.
                        فایلinstallius هم خیلی حجمش کمتر از اونیه که باید باشه.
                        من عکساشو گذاشتم.
                        لطفا" یه راهنمایی کنید.

نظر

• واقعا دستتون درد نکنه .بعد از دو روز دانلود اون هفت پارت ، امروز صبح زود تموم شد پدرم در اومد ،
                          همون موقع هم اکسترکت کرد و نصب کردم ،واقعا سرعتش عالی شده اصلا انتظار نداشتم ،به همه ی دوستان توصیه میکنم

نظر

• دوستان این نسخه ها با نسخه اصلی که از اپل استور خریداری بشه چه فرقی داره؟؟؟؟
                            ویرایش توسط apple4 : https://i-phone.ir/forums/member/37160-apple4 در ساعت 30-07-2012, 07:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
                              دوستان این نسخه ها با نسخه اصلی که از اپل استور خریداری بشه چه فرقی داره؟؟؟؟
                              هيچ فرقي دوست عزيز.

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                                دوستان مشکل اینتزنت حل نمیشه ؟ من 3 بار clean install کزدم نشد که نشد هر سه بار مشکل داره ... تو استور که از هر 5 بار یکبار وارد میشه توی نت هم سرعت افتضاحه و بعضی سایتها خوبه ... راهی نیست براش ؟ همه همینن ؟
                                از توی تنظیمات مودم، بگردید دنبال گزینه channel و اون رو روی عدد دیگه ای قرار بدید و بعد resetهای مربوطه رو انجام بدید. (حتی resetهای داخل system preferences) .
                                من زمانی که lion نصب کردم، مشکل این جوری حل شد. (البته به همراه آپدیت های خود اپل که بعدش اومد)

نظر

صبر کنید ..
                                X