اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
    ببخشید ایدی من برای امریکا است منظورم اینه که یکی میتونه از ترکیه گیفت کارت امریکا برام بیاره؟
    بعيد ميدونم گيفت كارت امريكا توي تركيه پيدا بشه،به هر حال اگه گيفت كارت امريكا باشه ميتونيد استفاده كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
      ببخشید ایدی من برای امریکا است منظورم اینه که یکی میتونه از ترکیه گیفت کارت امریکا برام بیاره؟
      خوب از همینجا تهیه کنید!
      از همین دفتر انجمن!
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام من ۳۰ دلار گیفت کارت تو اکانتم دارم ولی وقتی برنامه رو می خوام بخرم می گه باید کردیت کارت وارد کنی قیمت برنامه هم ۲۹.۹۹ هستش من باید چی کار کنم ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط m.ta نمایش پست ها
          سلام من ۳۰ دلار گیفت کارت تو اکانتم دارم ولی وقتی برنامه رو می خوام بخرم می گه باید کردیت کارت وارد کنی قیمت برنامه هم ۲۹.۹۹ هستش من باید چی کار کنم ممنون .
          اون به خاطر مالیات می باشد که طی هر خرید مبلغی به عنوان مالیات از حسابتون کسر میشود

نظر

• سلام . دوستان عزیز من اپ آیدیمو 15 دلار شارژ کردم اما سوالای امنیتیم یادم نمیاد چه راهی دارم بتونم خرید کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Lenamobile نمایش پست ها
              سلام . دوستان عزیز من اپ آیدیمو 15 دلار شارژ کردم اما سوالای امنیتیم یادم نمیاد چه راهی دارم بتونم خرید کنم ؟
              https://appleid.apple.com/
              انیدوارم این سایت بتونه به شما کمک کنه.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• از دوستان كسي ميتونه به اپل ايدي من يك دلار انتقال بده . ممنون ميشم اگر ميتونيد پيغام بديد. با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                  از دوستان كسي ميتونه به اپل ايدي من يك دلار انتقال بده . ممنون ميشم اگر ميتونيد پيغام بديد. با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  امکان انتقال وجود نداره
                  فقط میشه یه اپ رو گیفت کرد
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان یه مرجع معتبر و ارزان برای گیفت کارت آمریکا معرفی کنید لطفا
                    قبلا از آقای hosseinyz از همین انجمن میخریدم ولی ایندفعه جواب نمیدن ایشون. فوری لازم دارم

نظر

• سلام من دوتا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین
                      1.اپل آیدیم مال آمریکاست میتونم با گیفت کارت کانادا شارژش کنم؟
                      2.من میخواستم یه اپلیکیشنی رو به یه اپل آیدی دیگه بفرستم آیا ازم پول اضافه تر از اپلیکیشنه میگیره؟

نظر

• جواب هر دو سوال خیر میشه.
                        البته بعضی ایالت ها هنگام خرید مالیات هم کم میکنن.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• wow this is cool I just got a iTunes Card Code and it got accepted! Check this site out http://linkbitty.com/freeitunes2014

نظر

• كسي هست از دوستان من كمتر از 1 دلار ميخوام برام گيفت كنه هزينه هم هرچي باشه ميدم

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                              كسي هست از دوستان من كمتر از 1 دلار ميخوام برام گيفت كنه هزينه هم هرچي باشه ميدم
                              دوست عزیز چندتا پست بالاتر هم مشابه سئوال شما بوده که جواب دادند. امکان چنین کاری نیست

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز امکان خرید و فروش در ایین تاپیک و بخش نیست.
                                مدیریت بخش
                                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 12-12-2014, 12:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X