اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط akon نمایش پست ها
    منم اين مشكل رو داشتم
    از توي ستينگ بازي كانتكت رو پيدا كن براشون ميل بزن يه لينك ميده از سايت اپل ميري تو ميتوني با اوپراتور اپل چت كني و ازت شماره فاكتوري كه برات ميل شده رو ميخواد بهش ميدي و ميگه تا ٤٨ ساعت پولت دوباره بر ميگرده تو اپل ايديت
    سلام دوست عزیز. ممنون از پاسخت بابت مشکل من ..!
    میشه متن ایمیلی و که زدی برام بفرستی..! راستش جمله بندی انگلیسیم زیاد خوب نیست..!!
    بازم ممنون..!

نظر

• نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. ممنون از پاسخت بابت مشکل من ..!
      میشه متن ایمیلی و که زدی برام بفرستی..! راستش جمله بندی انگلیسیم زیاد خوب نیست..!!
      بازم ممنون..!
      ببين مشكل من دقيقا مثل شما نبود كه با متن من متوجه مشكلت بشن
      يكي برام نوشته بود انگليسي منم خوب نيست
      در هر صورت يكي كه زبانش خوبه بگو برات بنويسه و مرحله بعد كه چت با ساپورت اپله هم بايد يكي كمكت كنه كه توضيحاتو كامل بدي
      اما نگران نباش چون حتما و سريعا پيگيري ميكنن
      وقتي اين حالتي ميشه اونجا خودشون از روي اپل ايدي شما متوجه ميشن دايموند هاتون استفاده شده يا نه چون به من گفت در حالت معلق باقي مونده تو حسابت
      اميدوارم مشكلتون حل بشه

نظر

• ۲ تا سوال :
        ۱- آیا میشه مقداری پول از حساب آیتونزم به حساب کسی دیگه بفرستم..!؟
        ۲- آیا میشه مثل برنامه یا بازی پولی که به کسی هدیه میدی خرید درون برنامه ای هم هدیه داد..!؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید..!

نظر

• نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
          ۲ تا سوال :
          ۱- آیا میشه مقداری پول از حساب آیتونزم به حساب کسی دیگه بفرستم..!؟
          ۲- آیا میشه مثل برنامه یا بازی پولی که به کسی هدیه میدی خرید درون برنامه ای هم هدیه داد..!؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید..!
          ١) بله دوست گرامى از قسمت Send Gift كه ميتونيد خودتون هم مبلغ رو تعيين كنيد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

٢) خير فكر نكنم بشه !

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز.من میخوام با اپل آی دیم برنامه بخرم موقع خرید سوال امنیتی ازم میپرسه که متاسفانه یادم رفته.گشتم تو سایتا نوشته بودن باید بری سایت اپل و از اونجا ریسیتش کنی.وقتی من میرم قسمت سوال امنیتی گزینه ریسیت اصلا نداره

نظر

• سلام دوستان ، من تازه وارد امو یه سری سوال داشتم ، ممنون میشم کمک کنید!

1 - اپل آیدی من مال آمریکاس و یه گیفت کارت 100 یورو واسم از آلمان اوردن ، میتونم ازش استفاده کنم ؟

2 - شنیدم اگه بخوام استفاده کنم باید کشوری که تو اکانتم هست و به آلمان تغییر بدم ! اگه این کارو بکنم و کشورو باز به آمریکا تغییر بدم ، میتونم از اون گیفت کارتی که زدم به اکانتتم استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ShahedXpress نمایش پست ها
                سلام دوستان ، من تازه وارد امو یه سری سوال داشتم ، ممنون میشم کمک کنید!

1 - اپل آیدی من مال آمریکاس و یه گیفت کارت 100 یورو واسم از آلمان اوردن ، میتونم ازش استفاده کنم ؟

2 - شنیدم اگه بخوام استفاده کنم باید کشوری که تو اکانتم هست و به آلمان تغییر بدم ! اگه این کارو بکنم و کشورو باز به آمریکا تغییر بدم ، میتونم از اون گیفت کارتی که زدم به اکانتتم استفاده کنم ؟
                1-خیر نمیشه
                2-امکانش هست ولی اپل نسبت به این موضوع خیلی سخت گیر هست و اکانت چند تا از کاربران اینجا سر همین موضوع Disable شده بود!همچنین برای تغییر آدرس اکانت،باید موجودی آیدی 0 بشه!
                بهترین کار،ساخت اپل آیدی به آدرس آلمان هست

نظر

• این گیفت کارتهایی که سایتهای ایرانی میفروشن بخرم مشکلی برای اکانت به وجود نمیاد ؟! چون نمیدونیم اونا از کجا خریداری میکنن !
                  ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 20-06-2014, 02:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                    این گیفت کارتهایی که سایتهای ایرانی میفروشن بخرم مشکلی برای اکانت به وجود نمیاد ؟! چون نمیدونیم اونا از کجا خریداری میکنن !
                    سعي كنيد از سايت هايي كه تاييد شده اند خريد كنيد،
                    از دفتر سايت هم ميتونيد تهيه كنيد

نظر

• ميتونيد اسكن كارت فيزيكى رو درخواست بديد.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط ShahedXpress نمایش پست ها
                        سلام دوستان ، من تازه وارد امو یه سری سوال داشتم ، ممنون میشم کمک کنید!

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        1-خیر نمیشه
                        2-امکانش هست ولی اپل نسبت به این موضوع خیلی سخت گیر هست و اکانت چند تا از کاربران اینجا سر همین موضوع Disable شده بود!همچنین برای تغییر آدرس اکانت،باید موجودی آیدی 0 بشه!
                        بهترین کار،ساخت اپل آیدی به آدرس آلمان هست
                        واقعا بعضي كارهاي اپل هم از اون كارهاستا...
                        اسم گيفت كارت روشه ديگه... شايد يكي دوست داشته باشه از آلمان براي كس ديگه اي گيفت بفرسته! آخه اين چه مدليه. همين الان 50 يورو گيفت اتريش الان دستمه نمي دونم چيكارش كنم!

نظر

• سلام خسته نباشین من یه مشکل دارم که قبلا نبود.وقتی میرم تو کلش میخام جم بخرم این پیغام میاد
                          your purchase could not be completed for assistance contact itunes support at

نظر

• سلام.میشه از اپل استور کشوری مثل ترکیه گیفت کارت امریکا رو خرید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
                              سلام.میشه از اپل استور کشوری مثل ترکیه گیفت کارت امریکا رو خرید؟
                              خیر فقط گیفت کارت همون کشوری که اپل ایدیتون ست شده

نظر

• ببخشید ایدی من برای امریکا است منظورم اینه که یکی میتونه از ترکیه گیفت کارت امریکا برام بیاره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X