اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

در این تاپیک کلیه سوالات کاربران در مورد اینکه گیفت کارت چی هست, چگونه به اکانت شما لینک میشه, چطور خرید می کنید و هر سؤال دیگه که در نظر دارین در اینجا بپرسید لطفا

سلام
    فرض کنید که من بازی lane spliter رو خریدم 99سنت....بعد از نصب فقط میشه با 2 تا از کاراکتراش بازی کرد و اگه بخوام با بقیه کاراکترها بازی کنم باید اونا رو هم بخرم.....خب حالا از داخل بازی کاراکترهای جدیدمو میخرم و اونا هم فعال میشن.......سوالم اینه:
    ایا این خرید با برنامه ایتونز هم سینک میشه...یعنی اگه روی یه گوشی ایفون دیگه همین بازی رو نصب کنم (با یک سیستم) ایا کاراکترهایی که خریداری کردم برای گوشی دوم باز میشه؟؟؟؟

نظر

بله دوست عزيز ، از حساب آيتيونز شما خريداری خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط babak nuri نمایش پست ها
        سلام
        فرض کنید که من بازی lane spliter رو خریدم 99سنت....بعد از نصب فقط میشه با 2 تا از کاراکتراش بازی کرد و اگه بخوام با بقیه کاراکترها بازی کنم باید اونا رو هم بخرم.....خب حالا از داخل بازی کاراکترهای جدیدمو میخرم و اونا هم فعال میشن.......سوالم اینه:
        ایا این خرید با برنامه ایتونز هم سینک میشه...یعنی اگه روی یه گوشی ایفون دیگه همین بازی رو نصب کنم (با یک سیستم) ایا کاراکترهایی که خریداری کردم برای گوشی دوم باز میشه؟؟؟؟
        بلی روی ۱۰۰ تا گوشی دیگه با همون کامپیوتر بریزی نصب میشه ولی وقتی گوشی رو به یک کامپوتر دیگه نصب کنه میپره

نظر

من مثلا بازي اسفالت رو خريدم با 99 سنت بعد بازي كه ميگه اگه ميخواي از تمام امكاناتش استفاده كني بايد بخري
          حالا من با خود گوشي هم خريدم و كليه امكاناتش انلاك شد برام

1 - با توجه به اين كه من با ايتونز دانلود كردم و رو ايتونز من كل اون حجم دانلودي هستش ولي هنوز تو ايتونز انلاك نشده گوشي رو وصل كنم به ايتونز و سينك بشه اتوماتيك اون فايل تو ايتوئنز هم انلاك ميشه تمام امكاناتش؟ چون ميخوام اون فايل ها رو بردارم تو فلش نگه دارم

2 - من شايدبعد يه مدت كه ميخوام گوشيم رو عوض كنم و 4s بگيرم اونوقت تكليف اين برنامه هايي كه خريدم چي ميشه؟ ميتونم با همون اپل ايدي خودم تو گوشي جديدم ازشون استفاده كنم؟ و بك آپ هايي رو كه از گوشيم به صورت اتوماتيك توسط ايتونز از گوشي قبليم گرفته شده به گوشي جديد انتقال داده بشه؟

3 - من با گوشي الانم برنامه دانلود كردم كه قابليت اپديت رو داره همينجور ميتونم اگه گوشيمو عوض كردم و اين برنامه ها رو به اون يكي گوشي انتقال دادم دوباره تو گوشي جديد آپديت كنم؟

نظر

1..بله
            2..بله
            3..متوجه نشدم

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              من مثلا بازي اسفالت رو خريدم با 99 سنت بعد بازي كه ميگه اگه ميخواي از تمام امكاناتش استفاده كني بايد بخري
              حالا من با خود گوشي هم خريدم و كليه امكاناتش انلاك شد برام

1 - با توجه به اين كه من با ايتونز دانلود كردم و رو ايتونز من كل اون حجم دانلودي هستش ولي هنوز تو ايتونز انلاك نشده گوشي رو وصل كنم به ايتونز و سينك بشه اتوماتيك اون فايل تو ايتوئنز هم انلاك ميشه تمام امكاناتش؟ چون ميخوام اون فايل ها رو بردارم تو فلش نگه دارم

2 - من شايدبعد يه مدت كه ميخوام گوشيم رو عوض كنم و 4s بگيرم اونوقت تكليف اين برنامه هايي كه خريدم چي ميشه؟ ميتونم با همون اپل ايدي خودم تو گوشي جديدم ازشون استفاده كنم؟ و بك آپ هايي رو كه از گوشيم به صورت اتوماتيك توسط ايتونز از گوشي قبليم گرفته شده به گوشي جديد انتقال داده بشه؟

3 - من با گوشي الانم برنامه دانلود كردم كه قابليت اپديت رو داره همينجور ميتونم اگه گوشيمو عوض كردم و اين برنامه ها رو به اون يكي گوشي انتقال دادم دوباره تو گوشي جديد آپديت كنم؟
              سلام
              جواب سوال 3.
              بله میتونید این کار رو انجام بدید اما برای اپدیت برنامه ها در گوشی جدید امکان اینکار فقط در صورت استفاده از همان Apple iD که برنامه ها توسط Account مربوطه دانلود شدن هست.

نظر

برنامه های ایفون با ایپد در بعضی موارد متفاوتند و دربعضی برنامه ها یکسان...مثلا بازی اسفالت6 هر دو نسخه رو داره..
                سوال:
                من نسخه مربوط به ایفون رو خریدم....برای ایپد باید دوباره خرید کنم...؟
                سوال:
                فرض کنید که با ایتونزم 100 تا برنامه مخصوص ایفون و 100 تا برنامه مخصوص ایپد خریدم....هنگام سینک کردن ایا خود ایتونز تشخیص میده که کدوم برنامه مخصوص کدوم دستگاه هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط babak nuri نمایش پست ها
                  برنامه های ایفون با ایپد در بعضی موارد متفاوتند و دربعضی برنامه ها یکسان...مثلا بازی اسفالت6 هر دو نسخه رو داره..
                  سوال:
                  من نسخه مربوط به ایفون رو خریدم....برای ایپد باید دوباره خرید کنم...؟
                  سوال:
                  فرض کنید که با ایتونزم 100 تا برنامه مخصوص ایفون و 100 تا برنامه مخصوص ایپد خریدم....هنگام سینک کردن ایا خود ایتونز تشخیص میده که کدوم برنامه مخصوص کدوم دستگاه هست؟
                  مورد اول رو فکر میکنم باید هر دو رو بخرید ولی واسه سوال دوم بله خودش تشخیص میده

نظر

بچه ها من با 2 تا از دوستام قراره با هم برنامه بخریم .همونطور که میدونید برنامه خریداری شده رو 5 تا دستگاه نصب میشه حالا فرض کنید قراره من برنامه هارو بخرم به اون 2 نفر هم بدم اینجاش چطوری میشه ؟ ایا این امکان هست ؟ بعد اینکه اون 2 نفر دیگه هم باید اکانت منو داشته باشن ؟ ایا باید همه اتوریز کنیم ؟
                    من هم مک بوک پرو دارم هم یه لپ تاپ دیگه که وینوزه ایا رو هر 2 میشه نصب کرد ؟ یه موقع خواستم ویندوز عوض کنم یا سیستم عامل مک رو برنامه ها رو چیکار کنم
                    خلاصه تو این زمینه ممنون میشم کسی که تجربه داره راهنمایی کنه ؟

نظر

همونطوری که واسه خودت سینک کردی واسه اونام سینک کن عزیز.
                      اگه بخوان برنامه رو اپدیت کنن باید اکانتتو داشته باشن.
                      یک بار اتورایز واسه یک سیستم کافیه.
                      میتونی به این شرط برنامه هارو بهشون بدی که قید لپدیت رو بزنن که از ایدیت استفاده نشه.
                      می تونی از برنامه هات بکاپ بگیری که اگه ویندوز عوض کردی برنامه هات رو دوباره داشته باشی البته تو purchase هم میمونه.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        همونطوری که واسه خودت سینک کردی واسه اونام سینک کن عزیز.
                        ا
                        می تونی از برنامه هات بکاپ بگیری که اگه ویندوز عوض کردی برنامه هات رو دوباره داشته باشی البته تو purchase هم میمونه.
                        ممنون دوست عزیز فقط اینکه قسمت اول و منظورت و متوجه نشدم .
                        در مورد بکاپ هم موقع تعویض ویندوز درایو c فرمت میشه که ایتونز هم همونجا نصب میشه پس اونم پاک میشه .چیکار باید کرد

من اگر 4 گیگ دانلود کنم میتونم رو هارد اکسترنال برنامه هارو کپی کنم که اونجا داشته باشمش؟ یا مشکلی پیش میاد؟
                        در مورد اتوریز کردن هم یه مختصر توضیح بدین که وقتی برنامه خریداری شده و رو ایتونز خودم هست اتوریز به چه کاری میاد ؟
                        ممنون از لطف شما

نظر

دوستان با اکانتی که گیفت کارت داره نه کردیت کارت میشه برنامه گیفت کرد یا نه ؟؟؟ اگه نه میشه یک گیفت کارت رو ۲ اکانت با هم استفاده کنن؟

نظر

چجوری میخوای یه گیفت کارت رو به دو اکانت بدی؟ به یک اکانتت گیفت کارت بزنی دیگه نمیتونی از گیفت کرت استفاده کنی

نظر

منظورشون این هست ایشون که با اکانت خودش دانلود کنه بعد بده به دوستش مثله همون کاری که خیلی از مغازه ها انجام میدن و میگن برنامه اورجینال می ریزیم فقط دیگه اپدیت نمیشه کرد برنامه هارو.

نظر

صبر کنید ..
                              X