اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من فروت نينجا را از اينجا رايگان dl كردم

نظر

نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
      اول اینکه من قبول نکردم این سایت مشکل داره و گفتم فرض میکنیم که این طور هستش ( والاا من خودم هم از کروم استفاده میکنم هم از کسپر و چیزی به من نگفتن). در مورد برنامه بابیلون هم من اطلاعات کافی ندارم بنابراین اظهار نظر نمیکنم.
      اما من فکر میکنم که اشتباه شما اینه که شما دارید ios رو با ویندوز مقایسه میکنید. بله من قبول دارم که اگه این برنامه قرار بود با ویندوز کار کنه ( یعنی با ایتیونز ویندوز و به ما میگفت فلان برنامرو دانلود کنید حتما باید مشکوک میشدیم چون ابزار دزدین اطلاعات در ویندوز فراوان هست)اونوقت حرفای شما کاملا درست بود اما تو ios داستان فرق میکنه چون تا اونجا که من میدونم تا به حال چنین اتفاقی برای ios نیوفتاده. پس دلیلی برای نگرانی نمیبینم.
      و نکته اخر اینکه من نمیگم این سایت به هیچ وقت مشکلی نداره و کاملا امنه و طراحان آن نیت خیر دارند بلکه میگم خیالم از iOS راحته
      يعني شما داريد مي گيد مشكلي پيش نمي ايد
      يعني خيالم راحت باشد
      حتي اگر اطلاعات مهم دارم
      مشكل من اين است همهios را تضمين مي كنند
      من هم در اپل تازه وارد هستم
      لطفا ادم را نپيچانيد
      اگر امن است بگوييد اره ويروسي نمي شويد جاسوسي نمي شويد يا...
      اخه من از شواهد دارم مي گويم
      يا بگو امن است بريم يا بگو نيست

نظر

من ايپد ام جيلبريك نمي شود مجبورم گيفت كارت بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط Rezakombat نمایش پست ها
          يعني شما داريد مي گيد مشكلي پيش نمي ايد
          يعني خيالم راحت باشد
          حتي اگر اطلاعات مهم دارم
          مشكل من اين است همهios را تضمين مي كنند
          من هم در اپل تازه وارد هستم
          لطفا ادم را نپيچانيد
          اگر امن است بگوييد اره ويروسي نمي شويد جاسوسي نمي شويد يا...
          اخه من از شواهد دارم مي گويم
          يا بگو امن است بريم يا بگو نيست
          دوست عزیز دیگه شما خودتون بهتر میدونید که تو دنیای نرم افزار هیچ کاری نشد نداره اما تو این 4 سالی که از عمر این سیستم عامل میگذره تا به حال دیده نشده که اطلاعات کسی از طریق iOS دزدیده بشه. یکی از دلایلش هم اپن سورس نبودنه سیستم عامله که خیلیها اونو یه عیب میدونن. در مورد ویروس که 100000 درصد خیالتون راحت باشه و اصلا در این مورد به خودتون زحمت ندید و هر چی خواستید بریزید تو ایپد و هر سایتی هم که خواستید برید, برید چون اصلا این سیستم عامل ویروس براش تعریف نشدست . اما در مورد دزدیدن اطلاعات من خودم به شخصه به سابقه ایمن iOS اطمینان میکنم و هر ایمیلو سایته مشکوک هم که باشه با ایپدم باز میکنم. دیگه تصمیم با خودتونه.
          نوشته اصلی توسط Rezakombat نمایش پست ها
          من ايپد ام جيلبريك نمي شود مجبورم گيفت كارت بخرم
          فکر نمیکنم این سایت کاره گیفت کاردو بکنه چون اکتیاز گرفتن ازش خیلی طول میکشه. اگه نیاز به برنامه پولی دارید فکر میکنم همون گیفت کارد بخرید بهتر باشه.
          ویرایش توسط fredy : https://i-phone.ir/forums/member/22865-fredy در ساعت 14-01-2012, 11:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
            دوست عزیز دیگه شما خودتون بهتر میدونید که تو دنیای نرم افزار هیچ کاری نشد نداره اما تو این 4 سالی که از عمر این سیستم عامل میگذره تا به حال دیده نشده که اطلاعات کسی از طریق ios دزدیده بشه. یکی از دلایلش هم اپن سورس نبودنه سیستم عامله که خیلیها اونو یه عیب میدونن. در مورد ویروس که 100000 درصد خیالتون راحت باشه و اصلا در این مورد به خودتون زحمت ندید و هر چی خواستید بریزید تو ایپد و هر سایتی هم که خواستید برید, برید چون اصلا این سیستم عامل ویروس براش تعریف نشدست:d . اما در مورد دزدیدن اطلاعات من خودم به شخصه به سابقه ایمن ios اطمینان میکنم و هر ایمیلو سایته مشکوک هم که باشه با ایپدم باز میکنم. دیگه تصمیم با خودتونه.

فکر نمیکنم این سایت کاره گیفت کاردو بکنه چون اکتیاز گرفتن ازش خیلی طول میکشه. اگه نیاز به برنامه پولی دارید فکر میکنم همون گیفت کارد بخرید بهتر باشه.
            متاسفانه با جیلبریک دستگاه شما انچنان هم که فکر میکنید امن نیست و امکان دسترسی بهش هست
            مخصوصا از راه جیلبریک می.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              متاسفانه با جیلبریک دستگاه شما انچنان هم که فکر میکنید امن نیست و امکان دسترسی بهش هست
              مخصوصا از راه جیلبریک می.
              بله حق با شماست اما اکثر دوستانی که از این سایت استفاده میکنند دستگاهشون جیلبریک نشده ( اگه جیلبریک بود که دیگه این همه برای دانلود برنامه رایگان وقت نمیزاشتیم) بنابراین منظور من به طور غیر مستقیم رو iOS جیلبریک نشده بود.

نظر

اقا میدونم این جا جاش نیست یکی به من میگه چه جوری میشه گیفت کارت خرید واسه اکانت ایتیونز؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط daltonnnnnnnnnn نمایش پست ها
                  اقا میدونم این جا جاش نیست یکی به من میگه چه جوری میشه گیفت کارت خرید واسه اکانت ایتیونز؟؟
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread56380-5.html

نظر

Udid چيست؟
                    و چه كار هايي مي شود باهاش كرد

نظر

• بالاخره بعد از سالها سوال پرسيدن
                      اينم لينك ام
                      Free My Apps - Never Pay for Apps Again

نظر

• Click here بعد از دانلود يك اپ مجاني بقيه اپ هاي پولي رو هم جايزه ميگيريد !
                        با كليك بر روي اين لينك به من هم امتياز اضافه مي كنيد
                        ثواب داره از اینجا برید
                        دوستان خواهشا یکی از این لینک بره من دارم به cut the rope نزدیک میشـــــــــــــــــم !
                        ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 15-01-2012, 08:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها

دوستان خواهشا یکی از این لینک بره من دارم به cut the rope نزدیک میشـــــــــــــــــم !
                          cut the rope که خیلی پایینه میشه همینجوری نصبش کرد الان برای من اومده موندم cut the rope برم یا Angry Birds یا ریو یا فروت نینجا ! یکی کمک کنه من خودم cut the rope رو دوست دارم ولی اونیک ها وسوسه کنندن!

نظر

• من hd ــشو میخوام

ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 15-01-2012, 02:12 PM

نظر

• من فكر نكنم cut the rope كامل باشد
                              اگر كامل باشد فوق العاده است
                              اين بازي تا انجايي كه من مي دانم نسخه نسخه است
                              راستي doodle jump براي ايپد هم است
                              برو cut the rope يا فروت نينجا
                              من angry birds را دارم بنظرم تكراري است و زيبا هم نيست
                              ویرایش توسط Rezakombat : https://i-phone.ir/forums/member/83041-rezakombat در ساعت 15-01-2012, 02:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                                من hd ــشو میخوام
                                اون خیلی زیاده من که قبلا رفتم ولی اگه میشد برای شما هم میرفتم!

نظر

صبر کنید ..
                                X