اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
    یه وقت تقلبی نباشه اکانتمون suspend شه !
    ببخشيد
    منظورتون چي بود

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
      اره برای منم همین طوری شد منتهی من اسمشونو یادم موند. بعد دانلود امتیازشو بهم نداد چندبار امتحان کردم یه دفعه 300 تا داد.
      لیمون قدیمیه. خیلی وقته هستش.
      من lemon را ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
        پس چرا من فقط دانلود و نصب میکنم چیزی اضافه نمی کنه؟
        اصلا چیزی به نام mcw-usa در اپ استور نیست
        اسم کامل برنامه my city way-USA هستش

نظر

• محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• از اين به يعد من مبروم تو سايت و اسم اون هايي كه رفتن(از اين به بعد) در مي اورم
            راستي لينك ما را هم سر بزنيد
            Free My Apps - Never Pay for Apps Again
            بريد يك كمكي هم به ما بكنيد
            ویرایش توسط Rezakombat : https://i-phone.ir/forums/member/83041-rezakombat در ساعت 16-01-2012, 01:07 PM

نظر

• دوستان من با ایپاد خودم از لینک خودم رفتم ولی هیچی به امتیازات ایفونم اضافه نشد!
              و درضمن تونستم cut the rope رو هدیه بگیرم خیلی سایت خوبیه! الانم میخوام برم fruit ninja رو نصب کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                دوستان من با ایپاد خودم از لینک خودم رفتم ولی هیچی به امتیازات ایفونم اضافه نشد!
                و درضمن تونستم cut the rope رو هدیه بگیرم خیلی سایت خوبیه! الانم میخوام برم fruit ninja رو نصب کنم!
                فقط وقتي كاربر جديدي ثبت نام كند در لينك شما امتياز مي گيري

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakombat نمایش پست ها
                  فقط وقتي كاربر جديدي ثبت نام كند در لينك شما امتياز مي گيري
                  خوب ایپاد من اولین باری بود که ثبت میشد!

نظر

• فكر كنم از روي ip ميفهمه !

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                      خوب ایپاد من اولین باری بود که ثبت میشد!
                      من اول با آیپاد اولم ثبت نام کردم
                      بعد لینکش رو به آیپاد دوم دادم و بعد از ثبت نام و دانلود اولین آیتم
                      ۷۵ امتیاز به آیپاد دوم بابت ثبت نام و ۱۵۰ امتیاز به آیپاد اول بابت معرفی داد

نوشته اصلی توسط f0x
                      ترجیح میدم رو پاهام بمیرم، تا اینکه رو زانوهام زندگی کنم

نظر

• دوستان خواهشا یه اسکرین شات از برنامه هایی که تا حالا گرفتید بزارید
                        شاید بقیه اونا رو نداشته باشن
                        این مال من

نظر

• دوستان اگه کسی یهو دید یه برنامه ای گذاشته بگه سریع اسمش رو تا همه بریم دانلودش کنیم

ویرایش: این برنامه ها رو از آیتیونز دانلود کردم اما امتیاز نداد. فکر کنم فهمیده !!!
                          ویرایش توسط amin_947 : https://i-phone.ir/forums/member/57742-amin_947 در ساعت 16-01-2012, 06:09 PM دلیل: تست کردم نشد

نظر

• براي من تازه برنامه هايي كه دوستمون fox گذاشته امده

نظر

• Call of dUty black ops و modern combat 3 را هم به بازي ها اضافه كرد
                              يك انگريبرد هم فكر كنم اضافه شده
                              ویرایش توسط Rezakombat : https://i-phone.ir/forums/member/83041-rezakombat در ساعت 16-01-2012, 11:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                                دوستان خواهشا یه اسکرین شات از برنامه هایی که تا حالا گرفتید بزارید
                                شاید بقیه اونا رو نداشته باشن
                                این مال من

دوستان واقعا این کار خوبی هست انجام بدین چون برنامه های معرفی شده محدود هستن و بعد از یک مدت از لیست خارج میشن ولی شما با نصب اون ها میتونید امتیازشونو بگیرید من با ایپادم امتحان کردم برنامه رو از ایفونم انتقال دادم تا دوباره دانلود نشه برنامه ای که تو لیست نبود رو نصب کردم و امتیازش اضافه شد. من در اولین فرصت اسکرین میزارم
                                فقط این برنامه ها گیفت میشن من cut the rope رو گرفتم رو ایفونم نصب کردم ولی از اکانتم میرم برای ایپادم نصب کنم انگار نه انکار که برنامه اضافه شده و همچنان پولی هست مثل این که برنامه به دیوایس گیفت میشه نه به اکانت!

نظر

صبر کنید ..
                                X