اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مجانی برنامه های پولی. حتی جیلبریک هم نمیخواد البته مج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من نظرم اينه كه برنامه هاي فان تر و كوچيك تر كه اپديت هاشون مرحله هاي جديد و جالب تري داره رو بگيرين و اپ هاي بزرگ رو با جيلبريك
    من اول angry birds seosen hd رو گرفتم حالا دارم جمع ميكنم براي cut the rope hd بعد هم fruit ninja
    ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 18-01-2012, 01:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      منم اول جو گیر شدم رفتم cut the rope رو گرفتم الان ۴۵۰ تا بیشتر ندارم ولی خوب هنوز برنامه هست ولی من گاراژ بند رو میخوام خیلی گرونه ۱۳۰۰ تا امتیاز میخواد
      البته من دارم رو یک چیز جالب کار میکنم برنامه ها روبا ایفون میگیرم و با ایفونم نصب میکنم و امتیاز میده بعد برنامه ها رو انتقال میدم رو ایپادم بعد با اونا هم کار میکنم بازم بهم امتیاز میده میتونم با یکی ارزونا رو بگیرم با اونیکی بزرگا رو ولی مشکل اینجاست من cut the rope رو گرفتم رو اکانتم ثبت نشده با ایپادم میرم اپ استور بگیرمش همچنان ۰.۹۹$ هست.
      من چون نسخه hd رو گرفتم نمیتونم رو ایپادم تست کنم ولی شما یه کاری کن. ایفونتو وصل کن به ایتیونز و transfer purchase رو بزن. بعد که برنامه اومد تو لیست اپ های ایتیونزت رو ایپادت نصب کن.

نظر

• نصب کردم با ifunbox در اوردمش با installus نصب کردم ولی میخوام رو اکانتم ثبت بشه که من این برنامه رو دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
          اینم عکس از برنامه های من.

يك سوال
          الان من اين برنامه gaiaonline رو تاحالا نگرفتم حالا هم جز برنامه هاي اسپانسري نيست اگه من الان دانلود كنم امتيازشو بهم ميده يا ديگه نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
            يك سوال
            الان من اين برنامه gaiaonline رو تاحالا نگرفتم حالا هم جز برنامه هاي اسپانسري نيست اگه من الان دانلود كنم امتيازشو بهم ميده يا ديگه نه؟
            من که گرفتم اضافه نکرد
            دو بار هر دفعه یک دقیقه باهاش کار کردم
            ولی بوده چیزایی که نبوده ولی اضافه کرده
            بگیر ضرر نداره

نوشته اصلی توسط f0x
            ترجیح میدم رو پاهام بمیرم، تا اینکه رو زانوهام زندگی کنم

نظر

• ببخشيد فقط توانستم اسم هايش را بگذارم
              الان هم انها رفته اند
              NYC way
              Gogobot
              اون برنامه my city way -USA هم كه بود براي من تازه امد

نظر

• براي من يك پيغام امده و روش هاي امتياز گرفتن را توضيح داده
                ویرایش توسط Rezakombat : https://i-phone.ir/forums/member/83041-rezakombat در ساعت 20-01-2012, 12:40 AM

نظر

• نه بابا گفته ميتونيد از تكست مسيج هم براي شير لينكتون استفاده كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                    نه بابا گفته ميتونيد از تكست مسيج هم براي شير لينكتون استفاده كنين
                    از چي؟
                    چي هست؟

نظر

• سلام اگه اون کدی رو که واسه ریدیم میده خودمون تو ایتیونز بزنیم بهمون پول میده یا نه؟

نظر

• كار و كاسبي اين سايت هم با اومدن جيلبريك كساد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
                          كار و كاسبي اين سايت هم با اومدن جيلبريك كساد شد
                          اره ولی در کل دستشون درد نکنه من که دو تا بازیه پر اپدیت اپ استورو ازشون گرفتم تا از این به بعد با خیال راحت این برنامه هارو اپدیت کنم
                          Cut the rope HD و angry birds Hd

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                            من که گرفتم اضافه نکرد
                            دو بار هر دفعه یک دقیقه باهاش کار کردم
                            ولی بوده چیزایی که نبوده ولی اضافه کرده
                            بگیر ضرر نداره
                            این برنامه هایی که قبلا توی لیست بودن وولی الان نیستن رو چجور بگیریم؟
                            یعنی فقط برم از appstore دانلود کنیم کافیه نمیخواد سایتشو باز کرد یا چیز دیگه؟

نظر

• برادران عزیز اون برنامه هایی که لوگین می خوان باید لوگین کنید تا امتیاز بده بهتون .
                              مثل برنامه های به اشتراک گذازی عکس و ...

یک گزینه هم داره که با فیس خودش اکانت میسازه براتون .
                              این راحت تر هست .

نظر

• كار ميكنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X