اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shima kz نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من چند روز پيش سعي كردم اپل ايدي بسازم ولي تو مرحله ي اخر گير ميكرد و ارور ميداد(وي پي انم وصل بود) اخر سر رفتم يكي خريدم حالا بعد از چند روز استفاده از اون اپل ايدي تا ميخام چيزي دانلود كنم مرحله ي اخر ساخت اپل ايديو باز ميكنه واقعا نميدونم چيكار كنم!?
    سلام
    یکبار اپل آیدی رو از قسمت iTunes & App Store ---- > Sign out کنید و دوباره Sign in کنید.
    تمام برنامه های تغییر آی پی کارایی لازم برای ساختن اپل آیدی و گذر از مرحله نهایی رو ندارند.
    اگر اپل آیدی از بیرون تهیه کردید حتما باید تمام اطلاعات مهم و اصلی از قبیل (سئوالات امنیتی و جواب انها و همچنین ایمیل ریکاوری و تاریخ تولد ) هم از فروشنده بخواهید ، در غیر اینصورت از استفاده و ست کردن اون اپل آیدی روی گوشی ، مخصوصا فعلا کردن Find my iPhone با اون اپل آیدی خودداری کنید چون بعدا به مشکل جدی برمیخورید.
    با کمی فعالیت در انجمن میتونید در تاپیک مربوط به ساخت اپل آیدی درخواست خودتون رو مطرح کنید تا براتون به رایگان ساخته بشه.

نظر

• سلام،دوستان الان چند روزه میخوام چندتا اپل آی دی بسازم اما متاسفانه در آخرین مرحله و بعد از وارد کردن تاییدیه ایمیل با اخطار زیر مواجه میشم:

تمام مراحل رو با با ق.ن.د ش.ک.ن چک کردم اما بازم جواب نداد
      از آدرس های مختلف هم استفاده کردم!

لطفا راهنماییم کنید
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Stakovic نمایش پست ها
        سلام،دوستان الان چند روزه میخوام چندتا اپل آی دی بسازم اما متاسفانه در آخرین مرحله و بعد از وارد کردن تاییدیه ایمیل با اخطار زیر مواجه میشم:

تمام مراحل رو با با ق.ن.د ش.ک.ن چک کردم اما بازم جواب نداد
        از آدرس های مختلف هم استفاده کردم!

لطفا راهنماییم کنید
        ممنون
        سلام
        برنامه تغییر ای پی شما برای ساختن اپل آیدی کارایی لازم رو نداره.
        از یه برنامه نرم افزار دیگه استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          برنامه تغییر ای پی شما برای ساختن اپل آیدی کارایی لازم رو نداره.
          از یه برنامه نرم افزار دیگه استفاده کنید.
          ممنون،اما مثل اینکه کل آدرس هایی که توی سایت ها گذاشتن لو رفته!!
          میشه یک راهنمایی کنید که به صدتا راهنمایی بیارزه؟
          لطفا بگید چطور میتونم از طریق گوگل مپ یا نرم افزار دیگه ای به آدرس دقیق و کد پستی و تلفن و ... دست پیدا کنم؟
          مثلا این لینک رو ببینید اصلا مشخص نمیشه خیابون چی بزنم و کد پستی و ...
          این قضیه شفاف سازی بشه واقعا ممنونتون میشم

نظر

ممنون،اما مثل اینکه کل آدرس هایی که توی سایت ها گذاشتن لو رفته!!
            میشه یک راهنمایی کنید که به صدتا راهنمایی بیارزه؟
            لطفا بگید چطور میتونم از طریق گوگل مپ یا نرم افزار دیگه ای به آدرس دقیق و کد پستی و تلفن و ... دست پیدا کنم؟
            مثلا این لینک رو ببینید اصلا مشخص نمیشه خیابون چی بزنم و کد پستی و ...
            این قضیه شفاف سازی بشه واقعا ممنونتون میشم
            سلام
            توضیحات پست خودم در لینک زیر رو مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

نظر

سلام
              توضیحات پست خودم در لینک زیر رو مطالعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

ممنون ، اما مثل اینکه همیشه من باید چند قدم عقب باشم!
              حالا که با کمک شما آدرس دقیق رو پیدا کردم گزینه app توی آیتونز غیر فعال شده!
              راه دیگه ای هم هست برای ساخت اپل آیدی؟چون هرچی میخوام نسخه قبلی رو نصب کنم نمیشه!حتی با نرم افزار unistaller نسخه جدید رو حذف میکنم و بعد ریستارت دوباره نسخه قدیمی رو نصب میکنم بازم نمیشه!

نظر

ممنون ، اما مثل اینکه همیشه من باید چند قدم عقب باشم!
                حالا که با کمک شما آدرس دقیق رو پیدا کردم گزینه app توی آیتونز غیر فعال شده!
                راه دیگه ای هم هست برای ساخت اپل آیدی؟چون هرچی میخوام نسخه قبلی رو نصب کنم نمیشه!حتی با نرم افزار unistaller نسخه جدید رو حذف میکنم و بعد ریستارت دوباره نسخه قدیمی رو نصب میکنم بازم نمیشه!
                سلام
                شما علاوه بر آیتونز ، نرم افزارهای مرتبط با آیتونز هم باید بطور کامل از روی سیستم حذف کنید.
                از داخل کنترل پنل و بخش Programs and Features برنامه ای لیست زیر را حذف کنید.

iTunes
                Apple Software Update
                Apple Mobile Device Support
                Bonjour
                Apple Application Support 32-bit
                Apple Application Support 64-bit

نظر

سلام
                  شما علاوه بر آیتونز ، نرم افزارهای مرتبط با آیتونز هم باید بطور کامل از روی سیستم حذف کنید.
                  از داخل کنترل پنل و بخش Programs and Features برنامه ای لیست زیر را حذف کنید.

iTunes
                  Apple Software Update
                  Apple Mobile Device Support
                  Bonjour
                  Apple Application Support 32-bit
                  Apple Application Support 64-bit

ممنون ، با نرم افزار unistaller تمام این نرم افزارها رو حذف کردم و مجدد نسخه قدیمی یعنی نسخه iTunes.12.4.1.6 رو نصب کردم اما در آخر این ارور رو میده؟

نظر

ممنون ، با نرم افزار unistaller تمام این نرم افزارها رو حذف کردم و مجدد نسخه قدیمی یعنی نسخه iTunes.12.4.1.6 رو نصب کردم اما در آخر این ارور رو میده؟

فایل مذکور با نسخه جدید آیتونز ایجاد شده و به همین خاطر اجاز نصب نسخه قدیمی تر رو به شما نمیده .
                    به مسیر زیر بروید و فایل ( iTunes library.itl ) رو بصورت دستی حذف کنید.
                    بعد ببینید مشکلتون برطرف میشه یا خیر.

Windows XP – C:\Documents and Settings\username\My Documents\My Music
                    Windows Vista – C:\Users\username\Music
                    Windows 10, 8 or 7 – C:\Users\username\My Music

نظر

فایل مذکور با نسخه جدید آیتونز ایجاد شده و به همین خاطر اجاز نصب نسخه قدیمی تر رو به شما نمیده .
                      به مسیر زیر بروید و فایل ( iTunes library.itl ) رو بصورت دستی حذف کنید.
                      بعد ببینید مشکلتون برطرف میشه یا خیر.

Windows XP – C:\Documents and Settings\username\My Documents\My Music
                      Windows Vista – C:\Users\username\Music
                      Windows 10, 8 or 7 – C:\Users\username\My Music

ممنون ، با همین روش مشکلم حل شد

نظر

• سلام من اپل ای دارم که برای امریکاس
                        اما یه برنامه میخوام بریزم که حتما باید اپل ایدی استرالیا داشته باشم
                        حالا میخوام تعغییر بدم به استرالیا اگه میشه

استریت زیپ سیتی state phone

که معتبر باشه رو بگین من واقعا نمیدونم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط arasholiver007 نمایش پست ها
                          سلام من اپل ای دارم که برای امریکاس
                          اما یه برنامه میخوام بریزم که حتما باید اپل ایدی استرالیا داشته باشم
                          حالا میخوام تعغییر بدم به استرالیا اگه میشه

استریت زیپ سیتی state phone

که معتبر باشه رو بگین من واقعا نمیدونم ممنون
                          سلام
                          پیشنهاد میکنم اگر صرفا برای دریافت یک برنامه نیاز به اپل آیدی کشور استرالیا دارید. یک اپل آیدی برای کشور استرالیا درست کنید
                          چون تغییر دادن متناوب کشور اپل آیدی ممکنه باعث بلاک شدن اپل آیدی بشه.
                          برای تهیه آدرس در کشور استرالیا یک صفحه عقب تر لینکی داخل یکی از پستهای من موجوده
                          از اون استفاده کنید

نظر

• سلام الان من دو تا مشکل دارم ایتونز ورژن جدید اپ ها رو نمیاره و برای پر کردن آدرس مشکل دارم از چه سایتی آدرس و تلفن اینترنت بگیرم و اینکه کجا وارد کنم و اینکه میگن باید سنت رو کمتر از ۱۸ انتخاب کنی درسته؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid333 نمایش پست ها
                              سلام الان من دو تا مشکل دارم ایتونز ورژن جدید اپ ها رو نمیاره و برای پر کردن آدرس مشکل دارم از چه سایتی آدرس و تلفن اینترنت بگیرم و اینکه کجا وارد کنم و اینکه میگن باید سنت رو کمتر از ۱۸ انتخاب کنی درسته؟ ممنون
                              سلام
                              دوست عزیز به خودتون زحمت بدید و یک صفحه عقب تر همین تاپیک رو ملاحظه کنید. انتهای پست شماره 515 که خودم نوشتم یک لینک قرار دادم. اونجا میتونید به جواب سئوالتون درباره تهیه آدرس برسید.

نظر

• این فروم تو تلگرام گروه نداره؟

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                سلام
                                دوست عزیز به خودتون زحمت بدید و یک صفحه عقب تر همین تاپیک رو ملاحظه کنید. انتهای پست شماره 515 که خودم نوشتم یک لینک قرار دادم. اونجا میتونید به جواب سئوالتون درباره تهیه آدرس برسید.
                                ممنون ولی قبول کنید پیدا کردن برا شما که مطلب رو گذاشتید راحته باز هم متشکر

پیتها به تاریخ داره یک ساعت شمارش کجا خست ۵۱۵ که فرمودین

پستها به تاریخ داره یک ساعت شمارش کجا خست ۵۱۵ که فرمودین
                                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-02-2018, 02:43 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X