اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان همچنان برای ساخت اپل آی دی توی مرحله آخر ارور میده و نمیشه ساخت ؟؟

نظر

• سلام

بزرگوار من با چنتا چیز شکن پولی هم امتحان کردم جواب نداد با فایند ای پی اطمینان پیدا کردم امریکا هستش رو شهر های مختلف بازم ارور میده for assistance contact itunes support برای انگستان راحت ساختم ولی امریکا جواب نمیده اگه کسی سایت فروش چیز شکن سراغ داره که با آی پیش جواب گرفته راهنمایی کنه ما هم تهیه کنیم ممنون میشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط haminam7 نمایش پست ها
        سلام

بزرگوار من با چنتا چیز شکن پولی هم امتحان کردم جواب نداد با فایند ای پی اطمینان پیدا کردم امریکا هستش رو شهر های مختلف بازم ارور میده for assistance contact itunes support برای انگستان راحت ساختم ولی امریکا جواب نمیده اگه کسی سایت فروش چیز شکن سراغ داره که با آی پیش جواب گرفته راهنمایی کنه ما هم تهیه کنیم ممنون میشم .
        دوستم منم این مشکل به مدت اذیتم کرد

به چیز شکن ربط نداره

شما از طریق فایند مای ای پی
        ببین روی کدوم شهر از امریکا هستی

بعد از طریق گوگل مپ برو یه مکان عمومی تو اون شهر پیدا کن و ادرس و تلفن و زیپ کد اون شهر رو وارد کن
        حل میشه

اون به مچ نبودن اطلاعات وارد شده با ادرس ای پیت گیر میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان دقت کنید که به هیچ عنوان نرم افزار های ***** ش ک ن را در تاپیک معرفی نفرمایید
          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• متاسفانه با آیپی و لوکیشن یکسان هم ارور میده و نمیشه ساخت

نظر

• نوشته اصلی توسط youck نمایش پست ها
              متاسفانه با آیپی و لوکیشن یکسان هم ارور میده و نمیشه ساخت
              من قندشکن رو تغییر میدم و چندبار امتحان میکنم
              حل میشه

شما بعد از اینکه قندشکنو فعال کردی
              بروی تنظیمات اینترنت در کنترل پنل
              سربرگ کانکشن
              بخش لن ستینگ
              تیک اول
              اوتومیشلی رو بزن
              بعد اقدام کن
              ایتونزو باز کن و درست کن

نتونستی باز کنی
              پی وی پیام بده باز کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                من واسه ساخت اپل آیدی تا مرحله ی آخرش که میرم و گذینه ی none رو میزنم و بعد از continue دوباره همون صفحه میاد ولی گذینه ی none نداره
                چه باید کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Estarkhi نمایش پست ها
                  سلام
                  من واسه ساخت اپل آیدی تا مرحله ی آخرش که میرم و گذینه ی none رو میزنم و بعد از continue دوباره همون صفحه میاد ولی گذینه ی none نداره
                  درود
                  بایستی فیلد های پایینی رو هم پر کنید که شامل نام و نام خانوادگی - آدرس - شماره تلفن و ... می شود .

نظر

• نوشته اصلی توسط Estarkhi نمایش پست ها
                    سلام
                    سلام
                    باید از یک برنامه تغییر آی پی معتبر و کارآمد استفاده کنید.
                    در نت سرچ کنید و یک سرویس معتبر خریداری کنید.
                    از نام بردن اینگونه برنامه ها بعلت مشکل ساز شدن برای انجمن در پستهای عمومی نیز خودداری کنید.

نظر

• دوستان من چند برنامه با apple id خوذم خریده بودم سالها پیش حالا اسم اون ها یادم نمیاد میشه برنامه هایی که خریدم اسمش رو ببینم لیست برنامه هایی که تا حالا با اپل آی دی خریدم رو ببینم

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                        دوستان من چند برنامه با apple id خوذم خریده بودم سالها پیش حالا اسم اون ها یادم نمیاد میشه برنامه هایی که خریدم اسمش رو ببینم لیست برنامه هایی که تا حالا با اپل آی دی خریدم رو ببینم
                        سلام
                        از لینک زیر و راهنمایی های اون کمک بگیرید.

https://support.apple.com/en-us/HT204088

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                          دوستان من چند برنامه با apple id خوذم خریده بودم سالها پیش حالا اسم اون ها یادم نمیاد میشه برنامه هایی که خریدم اسمش رو ببینم لیست برنامه هایی که تا حالا با اپل آی دی خریدم رو ببینم
                          درود
                          در آیتونز در قسمت Apps وارد App Store بشید - از قسمت راست گزینه purchases رو انتخاب کنید .
                          قسمت برنامه ها رو انتخاب کنید و .... .

نظر

• سلام دوستان
                            بنده يك اپل آيدي امريكا با آدرس بوستون دارم كه موقع خريدهاي يك دلاري، 1.05 دلار از حسابم كم ميكنه، حالا:
                            ١) ايا اين مبلغ اضافه مربط به مالياته؟
                            ٢) اگر بله، ايا ميشه اپل آيديم رو به ايالت ديگه اي تغيير بدم كه ماليات نگيره يا كمتر بگيره؟ چه ايالتي؟
                            ٣) اگر ايالت اپل آيدي رو بشه تغيير داد، برنامه هايي كه تا الان خريدم از دست ميرن يا حفظ ميشن؟

از راهنماييتون پيشاپيش سپاس گذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              بنده يك اپل آيدي امريكا با آدرس بوستون دارم كه موقع خريدهاي يك دلاري، 1.05 دلار از حسابم كم ميكنه، حالا:
                              ١) ايا اين مبلغ اضافه مربط به مالياته؟
                              ٢) اگر بله، ايا ميشه اپل آيديم رو به ايالت ديگه اي تغيير بدم كه ماليات نگيره يا كمتر بگيره؟ چه ايالتي؟
                              ٣) اگر ايالت اپل آيدي رو بشه تغيير داد، برنامه هايي كه تا الان خريدم از دست ميرن يا حفظ ميشن؟

از راهنماييتون پيشاپيش سپاس گذارم
                              درود
                              مربوط به مالیات میشه .
                              می تونید ایالت فلوریدا رو انتخاب کنید - فلوریدا معاف از مالیات هست .
                              برنامه هاتون میمونن - در صورتی نمی تونید به صورت عادی برنامه ها رو دانلود کنید که کشور اپل ایدی رو عوض کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                                درود
                                مربوط به مالیات میشه .
                                می تونید ایالت فلوریدا رو انتخاب کنید - فلوریدا معاف از مالیات هست .
                                برنامه هاتون میمونن - در صورتی نمی تونید به صورت عادی برنامه ها رو دانلود کنید که کشور اپل ایدی رو عوض کنید .
                                سلام
                                من آدرس رو از بوستون به فلوريدا-ميامي تغيير دادم، ولي بازم براي خريد يك دلاري، 1.05 دلار كم ميكنه
                                بنظرتون راه حلي داره يا كلا بايد از اول اپل آيدي ساخت؟

بسيار ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X