اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mephist0 نمایش پست ها
    سلام
    من آدرس رو از بوستون به فلوريدا-ميامي تغيير دادم، ولي بازم براي خريد يك دلاري، 1.05 دلار كم ميكنه
    بنظرتون راه حلي داره يا كلا بايد از اول اپل آيدي ساخت؟

بسيار ممنون
    درود
    دو نوع آدرس واسه اپل آیدی داریم - یکی مربوط به خرید می شه و یکی هم مربوط به محل زندگی فرد .
    بایستی آدرس مربوط به خرید رو به فلوریدا تغییر بدید .(نمی دونم کدوم رو تغییر دادید)

shipping address و primary address رو داریم - هر دو رو روی یک آدرس در فلوریدا ست کنید .

نظر

• سلام. در حال حاضر با وجود ارور contact itunes Support
      آیا راهی قطعی برای ساخت Apple Id وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط barcodestore نمایش پست ها
        سلام. در حال حاضر با وجود ارور contact itunes support
        آیا راهی قطعی برای ساخت apple id وجود داره؟
        درود
        بایستی ip شما با ip شهری که آدرسش رو برای اپل آیدیتون انتخاب کردید یکی باشه .
        برای مثال اگر آدرستون شهر نیویورک هست ،ip شما هم بایستی مال شهر نیویورک باشه .
        از هر تغییر دهنده سرویس هم نمیتونید استفاده کنید - اکثراً جواب نمیدن .

در این باره قبلاً هم در انجمن گفت گو شده - یه جست و جویی کنید به نتیجه می رسید .

نظر

• ممنون از شما دوست عزیز
          ممنون میشم اطلاعات بیشتری به من بدید
          چون واقعا بهش نیاز دارم
          خیلی وقته که دارم دنبال راه حل می گردم
          پیشاپیش تشکر میکنم
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 11-11-2016, 02:49 AM دلیل: درج ایمیل در پست های عمومی

نظر

• نوشته اصلی توسط barcodestore نمایش پست ها
            ممنون از شما دوست عزیز
            ممنون میشم اطلاعات بیشتری به من بدید
            چون واقعا بهش نیاز دارم
            خیلی وقته که دارم دنبال راه حل می گردم
            پیشاپیش تشکر میکنم
            پیام های خصوصی رو چک کنید .
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 11-11-2016, 02:49 AM دلیل: درج ایمیل در پستهای عمومی

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
              پیام های خصوصی رو چک کنید .
              منم گرفتار این مشکل هستم...لطفا برا منم اگه راهنمایی دارین پ.خ کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz947 نمایش پست ها
                منم گرفتار این مشکل هستم...لطفا برا منم اگه راهنمایی دارین پ.خ کنید...
                کسی نیست ؟؟

تعطیل شده انجمن ؟؟

نظر

• آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

دوستان برای این قضیه شهر و آیپی یک سایت میدم که براحتی میشه ازش استفاده کرد !! اول یه فـــییل شــکن میگیرید بعد از اینکه باش وصل شدید آی پی رو چک کنید ببینید واسه کجاست !! بعد از اینکه فهمیدین آی پی واسه کجاست از این سایت استفاده کنید
                  http://www.fakenamegenerator.com

توش میتونید خودتون انتخاب کنید که ادرس و مشخصات کامل کدام قسمت آمریکا یا انگلستان یا هرجای دیگه رو بهتون بده واسه ساختن اپل ایدی یا هر آیدی دیگه ای!! موفق و موید[emoji1303]

و البته بعد از وصل شدن هر نوع فــییل شکــنی ، با استفاده از سرچ ساده ی What is my ip
                  میتونید بفهمید که مشخصات اون چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 07-12-2016, 08:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                    دوستان برای این قضیه شهر و آیپی یک سایت میدم که براحتی میشه ازش استفاده کرد !! اول یه فـــییل شــکن میگیرید بعد از اینکه باش وصل شدید آی پی رو چک کنید ببینید واسه کجاست !! بعد از اینکه فهمیدین آی پی واسه کجاست از این سایت استفاده کنید
                    Generate a Random Name - Fake Name Generator

توش میتونید خودتون انتخاب کنید که ادرس و مشخصات کامل کدام قسمت آمریکا یا انگلستان یا هرجای دیگه رو بهتون بده واسه ساختن اپل ایدی یا هر آیدی دیگه ای!! موفق و موید[emoji1303]

و البته بعد از وصل شدن هر نوع فــییل شکــنی ، با استفاده از سرچ ساده ی What is my ip
                    میتونید بفهمید که مشخصات اون چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    ممنون از اطلاع رسانی شما ، البته قبلا درباره این سایت و نحوه برداشت اطلاعات و طریقه نوشتن صحیح آنها هنگام ساختن اپل آیدی در انجمن تاپیک ایجاد شده بود.
                    لینک زیر را مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

نظر

• دوستان آیا حین ثبت اولیه اپل آیدی در این لینک هم نیازی به استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست؟ من مطابق توضیحاتی که در انجمن و سایر سایت ها وجود داره از طریق لینک مذکور اپل آیدی ساختم و در آیتونز هم با نرم افزار رفع تحریم* و رعایت توصیه دوستان بازهم با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم. آیا با ایمیل فعلی امکان اینکه شخص ثالث برای ساخت اپل آیدی اقدام کنه وجود داره یا باید مشکل در مرحله ثبت اطلاعات نهایی در آیتونز حل بشه؟ اگر ممکن نیست ممنون میشم برای حل مشکل اپل آیدی فعلی کمکم کنید
                      * از HSS و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
                      پ.ن: امیدوارم اشاره به نام بصورت مخفف مشکلی نداشته باشه
                      با تشکر
                      ویرایش توسط Ali.re : https://i-phone.ir/forums/member/200565-ali-re در ساعت 13-12-2016, 11:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.re نمایش پست ها
                        دوستان آیا حین ثبت اولیه اپل آیدی در این لینک هم نیازی به استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست؟ من مطابق توضیحاتی که در انجمن و سایر سایت ها وجود داره از طریق لینک مذکور اپل آیدی ساختم و در آیتونز هم با نرم افزار رفع تحریم* و رعایت توصیه دوستان بازهم با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم. آیا با ایمیل فعلی امکان اینکه شخص ثالث برای ساخت اپل آیدی اقدام کنه وجود داره یا باید مشکل در مرحله ثبت اطلاعات نهایی در آیتونز حل بشه؟ اگر ممکن نیست ممنون میشم برای حل مشکل اپل آیدی فعلی کمکم کنید
                        * از hss و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
                        با تشکر
                        دوست عزیز زمانی این خطا رخ میده که آدرس ip شما با اطلاعات آدرس جایی که وارد می کنید مطابقت نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali.re نمایش پست ها
                          دوستان آیا حین ثبت اولیه اپل آیدی در این لینک هم نیازی به استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست؟ من مطابق توضیحاتی که در انجمن و سایر سایت ها وجود داره از طریق لینک مذکور اپل آیدی ساختم و در آیتونز هم با نرم افزار رفع تحریم* و رعایت توصیه دوستان بازهم با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم. آیا با ایمیل فعلی امکان اینکه شخص ثالث برای ساخت اپل آیدی اقدام کنه وجود داره یا باید مشکل در مرحله ثبت اطلاعات نهایی در آیتونز حل بشه؟ اگر ممکن نیست ممنون میشم برای حل مشکل اپل آیدی فعلی کمکم کنید
                          * از HSS و چند نمونه روتین استفاده کردم که طبق گفته دوستان در همین تاپیک مدت هاست سرور اکثر آنها مسدود شده
                          با تشکر
                          درحال حاضر برای ورود به سایتی که اعلام کردید احتیاج به هیچ برنامه دیگری نیست.
                          شما باید اطلاعات اپل آیدی رو بصورت صحیح وارد کرده باشید ، در غیر اینصورت به مشکل برخواهید خورد. ( مشکل فعلی شما اولین نمونه آن هستش )
                          با هر ایمیل فقط و فقط یکبار امکان ساختن اپل آیدی وجود داره ، مگر اینکه ایمیل اصلی آپل آیدی رو از طریق تنظیمات اپل آیدی به یک ایمیل دیگه تغییر بدید.
                          مثلا : اپل آیدی ساخته شده با ایمیل aaa@gmail.com را میتونید از طریق تنظیمات داخل اپل آیدی به ایمیل bbb@gmail.com تغییر بدید و دوباره با همان
                          ایمیل aaa@gmail.com اقدام به ساختن اپل آیدی جدید بکنید.
                          راه حل مشکل اپل آیدی شما در حال حاضر و با توجه به اشاره دوستان ، درست نبودن اطلاعات وارد شده در قسمت آدرس و کدپستی و ... هنگام ساختن اپل آیدی میباشد.

نظر

• ممنون دوستان ، البته طبق توصیه دوستان در تاپیک مشابهت اطلاعات ورودی و ip تغییر یافته رعایت کردم اما باز با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم . با این اوصاف مشکل از نرم افزار تغییر ip باید باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali.re نمایش پست ها
                              ممنون دوستان ، البته طبق توصیه دوستان در تاپیک مشابهت اطلاعات ورودی و ip تغییر یافته رعایت کردم اما باز با ارور for assistance contact itunes support مواجه شدم . با این اوصاف مشکل از نرم افزار تغییر ip باید باشه؟
                              اگر با برنامه تغییر آی پی موفق شدید اپل آیدی بسازید و اپل آیدی هم Verify کردید ، بعید میدونم مشکل از اون برنامه باشه.
                              اگر دوست داشتید اپل آیدتون رو برام تو پیام خصوصی بفرستید تا مشکلش رو برطرف کنم ( البته اگر دوست داشتید )

نظر

• سلام ببخشيد من چند روز پيش سعي كردم اپل ايدي بسازم ولي تو مرحله ي اخر گير ميكرد و ارور ميداد(وي پي انم وصل بود) اخر سر رفتم يكي خريدم حالا بعد از چند روز استفاده از اون اپل ايدي تا ميخام چيزي دانلود كنم مرحله ي اخر ساخت اپل ايديو باز ميكنه واقعا نميدونم چيكار كنم!?

نظر

صبر کنید ..
                                X